Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Trix
Antwerpen
21:30
De Helling
Utrecht
Xinix
Nieuwendijk
21:30
De Noot
Amersfoort
20:00
Mezz
Breda
21:00
N9
Eeklo
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
15:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Paard
Den Haag
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
15:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Paradiso
Amsterdam
Paviljoen Meerzicht
Midlaren
Paard
Den Haag
Bluesclub XXL
Wageningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
20:00
Rijncantine
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Het Huis Verloren
Hoorn
15:00
Sound Dog
Breda
20:00
BIRD
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Podium 't Beest
Goes
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
The Cave
Amsterdam
18:00
Taverne
Bergen
14:00
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mukkes
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kapel van Hoogelande
Grijpskerke
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Hofman
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Willemeen
Arnhem
Doopsgezinde Kerk
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stratumseind Klassiek
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Statenzaal
Zwolle
22:00
Vera
Groningen
20:30
De Schavuit
Zeist
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Mallemolen
Zelhem
AFAS Circustheater
Scheveningen
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Melkweg
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Kerkje van Persingen
Persingen
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
Paard
Den Haag
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Rotown
Rotterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
zaterdag 13 september 2014
19:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Trix, Antwerpen
21:30
The Klinik
De Helling, Utrecht
The Silverfaces
Xinix, Nieuwendijk
21:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
De Noot, Amersfoort
20:00
Thrashbangers Night: Villainy
Mezz, Breda
21:00
Tuxedomoon
N9, Eeklo
16:00
white shadow
Concerto, Amsterdam
16:00
white shadow
Concerto, Amsterdam
20:00
ØCHTENDGLØREN
Hall Of Fame, Tilburg
zondag 14 september 2014
15:00
Ad Colen / Rembrandt Frerichs
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Bruce in the USA
Paard, Den Haag
16:15
Clockwork Radio
Gigant, Apeldoorn
20:00
Cold Pumas / Klaus Johann Grobe
dB's, Utrecht
15:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:00
DWDD presents Guilty Pleasures
Paradiso, Amsterdam
Eileen Rose
Paviljoen Meerzicht, Midlaren
Freddie Gibbs
Paard, Den Haag
Hamilton Loomis
Bluesclub XXL, Wageningen
Jack Parow (ZAF)
Patronaat, Haarlem
20:00
James Wood
Mezz, Breda
20:00
Jay Nash
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Jeanne Rouwendaal
Concerto, Amsterdam
Jiri
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
20:00
Johnny Verger
Rijncantine, Amsterdam
22:00
Kevin Morby (Full Band)
Vera, Groningen
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Maerzfeld
De Bosuil, Weert
16:00
Manfred Leuchter & Ian Melrose
Roepaen, Ottersum
16:00
Matt The Electrician
Het Huis Verloren, Hoorn
15:00
Megaseth
Sound Dog, Breda
20:00
Mirel Wagner Live Food The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
21:30
Natural Child
Rotown, Rotterdam
21:30
Opie (EP Release)
Patronaat, Haarlem
15:30
Rilan & The Bombardiers
Podium 't Beest, Goes
17:00
Rob Orlemans & Half Past Midnight
De Fles, Spijkenisse
20:00
Rock Night @ The Cave
The Cave, Amsterdam
18:00
Tribute to AC/DC
Taverne, Bergen
14:00
Twelve Bar Blues Band
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Wolf Martini
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
Wye Oak
Paradiso, Amsterdam
maandag 15 september 2014
20:00
95-C
Mukkes, Leeuwarden
20:00
Ani DiFranco
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Kapel van Hoogelande, Grijpskerke
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
21:30
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
20:30
Natural Child
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Samaris
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Acid
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
War Horse
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wye Oak
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 16 september 2014
20:00
Antropofagus
Willemeen, Arnhem
Bonnie 'Prince' Billy
Doopsgezinde Kerk, Utrecht
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater De Omval, Diemen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Percy Sledge
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sean Taylor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Spinvis
Stratumseind Klassiek, Eindhoven
20:30
The Guts
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Guts
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 17 september 2014
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Bonnie 'Prince' Billy
Statenzaal, Zwolle
22:00
Bored Nothing
Vera, Groningen
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
Eline Gemerts / Ruben Hein / Spinifex Bollycore / Superswamp / The Ob6
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Fallen Idols / Hassler / Midnight Crisis
OCCII, Amsterdam
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
20:30
July Talk / Lowlakes / Max Jury / The John Steel Singers
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Lonely The Brave
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mulder & Van Gorkum
De Mallemolen, Zelhem
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Sean Taylor
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
The Dutch - Resurrection
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Little Fuller Band
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Weatherman
Poppodium Volt, Sittard
Three Days Grace
Melkweg, Amsterdam
20:30
Wye Oak
Rotown, Rotterdam
donderdag 18 september 2014
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Kerkje van Persingen, Persingen
23:00
Bored Nothing
Paradiso, Amsterdam
20:30
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
Comedyhuis Comedynight: Leon van der Zanden, Stefan Pop e.a.
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Counter Jib
EKKO, Utrecht
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
C.C. Breughelzaal, Bree
De Dijk
Paard, Den Haag
21:00
De Harde Bazen
Metropool, Hengelo
20:30
De Skaggerz
Rotown, Rotterdam
17:00
Fabrieke
Concerto, Amsterdam
19:30
Giovanca
Melkweg, Amsterdam
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
20:00
Isabelle Durin en Agnès Peytour
Portugese Synagoge, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Juan Wauters (locatie: V11)
Rotown, Rotterdam
Jurk!
Paradiso, Amsterdam
22:00
Knalpot
Vera, Groningen
20:00
Kong
P60, Amstelveen
20:30
Lonely The Brave + LEFT + Hollerado
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch