Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Hedon
Zwolle
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Kelder
Amersfoort
21:30
De Noot
Amersfoort
16:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Mezz
Breda
22:00
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Paardcafe
Den Haag
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
N9
Eeklo
20:00
Steentjeskerk
Eindhoven
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Estrado
Harderwijk
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Manifesto
Hoorn
18:30
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Bacchus
Leiden
Xinix
Nieuwendijk
00:00
Doornroosje
Nijmegen
15:00
The Lane
Oostburg
22:00
Groene Engel
Oss
12:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
013
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
De Pul
Uden
20:00
't Oude Pothuys
Utrecht
21:30
De Helling
Utrecht
21:00
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Rijncantine
Amsterdam
20:00
The Cave
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
18:00
Taverne
Bergen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Sound Dog
Breda
20:00
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Edesche Concertzaal
Ede
15:30
Podium 't Beest
Goes
22:00
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
16:00
Het Huis Verloren
Hoorn
Paviljoen Meerzicht
Midlaren
16:00
Roepaen
Ottersum
20:00
BIRD
Rotterdam
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
dB's
Utrecht
Bluesclub XXL
Wageningen
16:00
De Bosuil
Weert
14:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kapel van Hoogelande
Grijpskerke
20:00
Mukkes
Leeuwarden
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Hofman
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
vrijdag 12 september 2014
Tim Akkerman
Hedon, Zwolle
zaterdag 13 september 2014
17:00
Tex-a-Go
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Metalcore Mayhem
De Meester, Almere
20:00
Giovanca
De Kelder, Amersfoort
21:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
De Noot, Amersfoort
16:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kraak & Smaak
P60, Amstelveen
16:00
white shadow
Concerto, Amsterdam
16:00
white shadow
Concerto, Amsterdam
20:00
Pulled Apart By Horses
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
IX / Reindier / The Great Communicators
Winston, Amsterdam
20:30
Chui Wan
Cinetol, Amsterdam
20:00
Bertolf
Nijend 24, Anderen
19:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Trix, Antwerpen
20:00
Carve / Skintrade
Gigant, Apeldoorn
21:00
Frédérique Spigt
Taverne, Bergen
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Thrashbangers Night: Villainy
Mezz, Breda
22:00
Berlin Nights: Don Williams (DE) + Marcelus (FR) + T.I.M & Rotek
Mezz, Breda
20:00
Sinas
Paard, Den Haag
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Paard, Den Haag
21:00
Clockwork Radio / Number Nine
Paardcafe, Den Haag
23:00
Major Lazer Giocatori / Wantigga
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Tuxedomoon
N9, Eeklo
20:00
Johnny Cash Memorial Show by Def Americans
Steentjeskerk, Eindhoven
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ronald Goedemondt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
023 uur Haarlemse Cultuur
Patronaat, Haarlem
20:00
Jazzfestival
Estrado, Harderwijk
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Metropool, Hengelo
20:30
Abba Gold
Metropool, Hengelo
20:00
tech.fabrik
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bodyfarm / Grand Supreme Blood Court / Yaotzin
Manifesto, Hoorn
18:30
SEIZOENSOPENING DAG 2: HARD 'N HEAVY
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Bacchus, Leiden
The Silverfaces
Xinix, Nieuwendijk
00:00
Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Blues Festival the Lane
The Lane, Oostburg
22:00
Benny Rodrigues
Groene Engel, Oss
12:00
opROER
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Benjamin Herman / Daniel von Piekartz
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Blues Night V: King of the World
Het Bolwerk, Sneek
Hamilton Loomis
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Bo Saris
013, Tilburg
20:00
ØCHTENDGLØREN
Hall Of Fame, Tilburg
Stream of Passion
De Pul, Uden
20:00
Daimy Lotus / Someday
't Oude Pothuys, Utrecht
21:30
The Klinik
De Helling, Utrecht
21:00
Julian Sas
De Peppel, Zeist
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
zondag 14 september 2014
16:00
Wolf Martini
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Jeanne Rouwendaal
Concerto, Amsterdam
17:00
DWDD presents Guilty Pleasures
Paradiso, Amsterdam
Wye Oak
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jay Nash
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Johnny Verger
Rijncantine, Amsterdam
20:00
Rock Night @ The Cave
The Cave, Amsterdam
16:15
Clockwork Radio
Gigant, Apeldoorn
15:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
18:00
Tribute to AC/DC
Taverne, Bergen
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Megaseth
Sound Dog, Breda
20:00
James Wood
Mezz, Breda
Freddie Gibbs
Paard, Den Haag
20:00
Bruce in the USA
Paard, Den Haag
15:00
Ad Colen / Rembrandt Frerichs
Edesche Concertzaal, Ede
15:30
Rilan & The Bombardiers
Podium 't Beest, Goes
22:00
Kevin Morby (Full Band)
Vera, Groningen
Jack Parow (ZAF)
Patronaat, Haarlem
21:30
Opie (EP Release)
Patronaat, Haarlem
16:00
Matt The Electrician
Het Huis Verloren, Hoorn
Eileen Rose
Paviljoen Meerzicht, Midlaren
16:00
Manfred Leuchter & Ian Melrose
Roepaen, Ottersum
20:00
Mirel Wagner Live Food The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
Jiri
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
21:30
Natural Child
Rotown, Rotterdam
17:00
Rob Orlemans & Half Past Midnight
De Fles, Spijkenisse
20:00
Cold Pumas / Klaus Johann Grobe
dB's, Utrecht
Hamilton Loomis
Bluesclub XXL, Wageningen
16:00
Maerzfeld
De Bosuil, Weert
14:00
Twelve Bar Blues Band
Boerderij, Zoetermeer
maandag 15 september 2014
20:00
Ani DiFranco
Paradiso, Amsterdam
20:00
Samaris
Paradiso, Amsterdam
20:00
War Horse
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Natural Child
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Acid
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Kapel van Hoogelande, Grijpskerke
20:00
95-C
Mukkes, Leeuwarden
Wye Oak
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
19:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
dinsdag 16 september 2014
Sean Taylor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
The Guts
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Guts
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Antropofagus
Willemeen, Arnhem
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater De Omval, Diemen