Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Doelen
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Westergasfabriek
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Gaasperpark
Amsterdam-Zuidoost
Leeghwaterpark
Purmerend
Chassé Theater
Breda
Evenemententerrein A2 Weert Noord
Weert
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
De roost
Erp
Balkenhaven
Zaandam
10:00
AFAS Live
Amsterdam
Festivalpark Werchter
Werchter
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
13:00
AFAS Live
Amsterdam
13:30
P60
Amstelveen
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
013
Tilburg
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:30
Podium Victorie
Alkmaar
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Camping Kallumaan
Kraggenburg
17:30
Lewinski
Sneek
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Festivalpark Werchter
Werchter
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Iduna
Drachten
19:30
Het Bolwerk
Sneek
19:30
C.C. Nesterlé
Nistelrode
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Vera
Groningen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Meester
Almere
Paleis Soestdijk
Baarn
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Ghelamco Arena
Gent
20:00
Scala Theater
Utrecht
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Museum Podium Speelklok
Utrecht
Megaland
Landgraaf
20:00
Mezz
Breda
Gelredome
Arnhem
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
013
Tilburg
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
Kruidtuin
Mechelen
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
Vrijthof
Maastricht
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Trinitatiskapel
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Flux
Zaandam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Musis
Arnhem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Vera
Groningen
21:15
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Zuiderparktheater
Den Haag
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Festivalterrein Haaren
Haaren
BIRD
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Westergasfabriek
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Gaasperpark
Amsterdam-Zuidoost
Evenemententerrein A2 Weert Noord
Weert
Mezz
Breda
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
De roost
Erp
10:00
AFAS Live
Amsterdam
11:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Zuiderparktheater
Den Haag
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
13:00
Camping Kallumaan
Kraggenburg
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
14:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zaterdag 10 juli 2021
NN North Sea Jazz Downtown
De Doelen, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
Ahoy, Rotterdam
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
Hunkering
Westergasfabriek, Amsterdam
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
Guilty Pleasure Festival
Gaasperpark, Amsterdam-Zuidoost
Electronic Picnic Festival
Leeghwaterpark, Purmerend
Breda Live
Chassé Theater, Breda
Bospop
Evenemententerrein A2 Weert Noord, Weert
Airbeat One
Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
7th Sunday - LIVE AGAIN! Festival
De roost, Erp
18HRS Festival
Balkenhaven, Zaandam
10:00
K3 - Dromen!
AFAS Live, Amsterdam
Bart Peeters & de ideale mannen
Festivalpark Werchter, Werchter
13:00
Thuishaven - De Zomeropening
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
13:00
K3 - Dromen!
AFAS Live, Amsterdam
13:30
Snul : The Invitational
P60, Amstelveen
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
16:00
Nothing
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Chef'Special
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:30
The Doors Alive
Podium Victorie, Alkmaar
17:00
The Kik - Akoestisch - 17:00u concert
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Sonurber
Camping Kallumaan, Kraggenburg
17:30
Anne Feenstra Band
Lewinski, Sneek
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Het Zomer Theater: Bløf
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Bart Peeters & de ideale mannen
Festivalpark Werchter, Werchter
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Rats on Rafts
Rotown, Rotterdam
19:00
Electric Hollers
Iduna, Drachten
19:30
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Sophie Stravens
C.C. Nesterlé, Nistelrode
19:30
Pink Project
Zuiderparktheater, Den Haag
19:30
New Bomb Turks
Vera, Groningen
19:45
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Voltage
De Meester, Almere
Van Morrison met Douwe Bob - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
Skapiche?!
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Ragazze Quartet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
20:00
Nick & Simon
Scala Theater, Utrecht
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Melissa Etheridge
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Massada
Grenswerk, Venlo
20:00
Mark My Wor(l)ds
Museum Podium Speelklok, Utrecht
Landgraaf Live: Martijn Fischer zingt Hazes
Megaland, Landgraaf
20:00
Jesco
Mezz, Breda
Iron Maiden
Gelredome, Arnhem
Ilse DeLange
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Chef'Special
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Captain Albatross
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
Botaniek Live: Compact Disk Dummies
Kruidtuin, Mechelen
20:00
Blackbird
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:15
Brother Moon
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Tommy Gazer
De Bosuil, Weert
20:30
Opwaarts: Pieter de Graaf
Trinitatiskapel, Dordrecht
Oh Sees
Paradiso, Amsterdam
20:30
Michael Prins
Neushoorn, Leeuwarden
Magic Tom & Yuri
De Flux, Zaandam
20:30
Jeroen van Helsdingen Band
Metropool, Hengelo
20:30
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Butien Spelen (zonder
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:45
The Doors Alive
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Kik - Akoestisch - 21:00u concert
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Teddy's Hit
Cinetol, Amsterdam
21:00
Rats on Rafts
Rotown, Rotterdam
21:00
Pater Moeskroen
Musis, Arnhem
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Hannah Mae
Hedon, Zwolle
21:00
Electric Hollers
Iduna, Drachten
21:00
A Fungus
Vera, Groningen
21:15
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Pink Project
Zuiderparktheater, Den Haag
22:00
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
zondag 11 juli 2021
WOO HAH!
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
REAWAKE Festival
Festivalterrein Haaren, Haaren
NN North Sea Jazz Downtown
BIRD, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
De Doelen, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
Ahoy, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
LantarenVenster, Rotterdam
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
Hunkering
Westergasfabriek, Amsterdam
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
Guilty Pleasure Festival
Gaasperpark, Amsterdam-Zuidoost
Bospop
Evenemententerrein A2 Weert Noord, Weert
Andre van den Boogaart
Mezz, Breda
Airbeat One
Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
7th Sunday - LIVE AGAIN! Festival
De roost, Erp
10:00
K3 - Dromen!
AFAS Live, Amsterdam
11:30
Club Classique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Juf Roos
Zuiderparktheater, Den Haag
12:00
De Amsterdamse Zomer: Tino Martin - lunchshow
Olympisch Stadion, Amsterdam
13:00
Sonurber
Camping Kallumaan, Kraggenburg
14:00
Juf Roos
Zuiderparktheater, Den Haag
14:30
ZO! Gospel Choir
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam