Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
The Jack
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Pand P
Eindhoven
20:30
NatLab
Eindhoven
20:30
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
De Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Phil.
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Zik Zak
Ittre
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Nobel
Leiden
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Groene Engel
Oss
20:30
P3
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
De Molenheide
Schijndel
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
JH Wollewei
Turnhout
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
dB's
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
22:30
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:15
De Bosuil
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
NDSM-werf
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 29 maart 2024
21:00
Out of Order
The Jack, Eindhoven
20:00
Chris Staples
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Ellen Ten Damme & Kamerata Zuid
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Valentina Tóth - Wildbloei
Pand P, Eindhoven
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour
NatLab, Eindhoven
20:30
Suzan & Freek
Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:00
The Grand East
Metropool Enschede, Enschede
Leoni Jansen - Leoni solo
De Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jet van der Steen / Lola Cedès
Simplon, Groningen
20:00
Bacon Fat Louis / The Courettes
Vera, Groningen
20:30
Berget Lewis - We Are One / Celebrate Tina
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Feuerengel - A Tribute To Rammstein
Patronaat, Haarlem
20:00
Brass Rave Unit + Support
Patronaat, Haarlem
Kinan Azmeh, Eric Vloeimans En Jeroen Van Vliet - Blow the Wind Easter
Phil., Haarlem
20:30
Saman Amini's Integratieplan (reprise) -
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Sumayya Sings Adele -
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Esprit D'Air
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Only The Poets
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
John Hayes Project
Café de Cactus, Hengelo
21:00
Piet Junior
Metropool, Hengelo
20:00
The Best of Britain - The Power of Music
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Steffen Morrison
Vorstin, Hilversum
Pieter Jouke - Sluikstort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eric Corton / Maaike Ouboter - Het leven.. en andere blessures
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
It It Anita
Zik Zak, Ittre
20:00
Her Majesty - San Francisco City Trip
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
Douwe Bob
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Dominic Seldis - Favourites
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Daniël Arends - High Class Bitch
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Metal Heads
Nobel, Leiden
20:30
Light By The Sea Plays The Cranberries
Corneel, Lelystad
20:00
Funkyness Music Box
De Spot, Middelburg
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lucky Fonz III - Moederland
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Donny Benét
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tim Fransen - Try outs
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Eric Vaarzon Morel - De Spaanse Miles Davis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
The Cinelli Brothers
Groene Engel, Oss
20:30
Muziekcafé met The Lost Noise
P3, Purmerend
20:00
A-Fever – The Ultimate ABBA Tribute
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nick Schilder – The Singer Songwriter Show
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Toontje Lager
Baroeg, Rotterdam
Rosa Da Silva - A Vida Rosa
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Venice
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
King Nun + Flat Party
V11, Rotterdam
Cho - extra show
Maassilo, Rotterdam
21:00
Mooneye + Rosa Butsi
Rotown, Rotterdam
Paaspop Schijndel
De Molenheide, Schijndel
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Ari Deelder En Het Benjamin Herman Kwartet
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Knol - Gets the blues
Agnietenhof, Tiel
20:00
Braces (Metal) + Serve + Torn From Oblivion
Little Devil, Tilburg
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Simon & Garfunkel: Central Park ‘81
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cathubodua
JH Wollewei, Turnhout
20:15
Legendary Albums Live - Nirvana's MTV Unplugged In New York
Markant Uden, Uden
20:15
Diana Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Clash Of The Titans 2024 - Halve Finale #2
dB's, Utrecht
20:15
New Model Army
TivoliVredenburg, Utrecht
Hollow Coves
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Acu Bday: Lifeless Past / Birth Of Manuel / Servals
ACU, Utrecht
20:15
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
DULFER! Total Response
Grenswerk, Venlo
22:30
Lörk
Grenswerk, Venlo
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
De Maaspoort, Venlo
Martijn Crins - Mesthoop
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Layla Zoe
Spirit of 66, Verviers
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show
Theater De Leest, Waalwijk
21:15
Candy Dulfer
De Bosuil, Weert
The Bootleg Sixties - Overtures
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sezgin Gülec - Try outs
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Overkill
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Matt Bianco
De Flux, Zaandam
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Fvcking Foos - Foo Fighters tribute caféband
Boerderij, Zoetermeer
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Bertolf
Hedon, Zwolle
zaterdag 30 maart 2024
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Masters of Hardcore
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Ares - Most Wanted
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Dominic Seldis - Favourites
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Ares
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Andries Tunru - Marmer
Theater Hof 88, Almelo
Tim Knol - Gets the blues
Flint, Amersfoort
20:00
Rundfunk - Schau
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric Corton / Maaike Ouboter - Het leven.. en andere blessures
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
P60's Radar Xl | Outlaw Queen, Fickle, Brain Stain + Tba
P60, Amstelveen
20:00
De Sprong
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Gianna Tam & La Banda
Bimhuis, Amsterdam
DGTL
NDSM-werf, Amsterdam
Subterranean Street Society
Paradiso, Amsterdam
20:00
UNREAL X FYM: 999999999 ALL DAY LONG
Ziggo Dome, Amsterdam
Tyla
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mychelle
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
King Nun
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stabat Mater van Pergolesi
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:30
Cruzando el Charco | European Tour "Terminales 2024"
Cinetol, Amsterdam
23:30
Curbi Presents: Seeing Is Believing
Melkweg, Amsterdam