Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Club Hart
Amsterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:30
Groene Engel
Oss
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
20:00
Maassilo
Rotterdam
21:30
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Paleis Soestdijk
Baarn
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
013
Tilburg
19:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
De Hofnar
Aalten
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Effenaar
Eindhoven
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:30
Groene Engel
Oss
Groene Engel
Oss
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Maassilo
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openluchttheater Cabrio
Soest
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Paleis Soestdijk
Baarn
Paradiso
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
So What!
Gouda
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Auberge du Bonheur
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
Bostheater Ommen
Ommen
15:00
CHV Noordkade
Veghel
13:30
Club Hart
Amsterdam
19:30
Club Hart
Amsterdam
18:45
dB's
Utrecht
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
15:00
De Lantaarn
Hellendoorn
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Grenswerk
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Maassilo
Rotterdam
16:00
Mezz
Breda
15:00
Murphy's Law
Hillegom
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
14:30
Poppodium Volt
Sittard
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 10 juli 2020
19:30
Edsilia Rombley
Club Hart, Amsterdam
20:00
Berget Lewis
Club Nova, Amsterdam
Maria Mendes
Concertgebouw, Amsterdam
Maria Mendes
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw
De Brielsche Aap, Brielle
19:30
Kimono / Linde Schöne
Doornroosje, Nijmegen
Black Box Revelation - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
Black Box Revelation - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
20:30
Bootleg Betty
Groene Engel, Oss
Frankie Valli And The Four Seasons
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anthem
Little Devil, Tilburg
Super Natural Selection
Luxor Live, Arnhem
20:00
Dries Roelvink
Maassilo, Rotterdam
21:30
Erik and The Early Birds
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III
Mezz, Breda
Ilse DeLange
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Rockin' The Woods
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Ruben Hein & Nationaal Jeugd Jazz Orkest
Openluchttheater Cabrio, Soest
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Navarone
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Racoon
Paleis Soestdijk, Baarn
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht
Her Majesty
TivoliVredenburg, Utrecht
DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Snijders (muzikant)
Tolhuistuin, Amsterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
zaterdag 11 juli 2020
Jeangu Macrooy / Wies
013, Tilburg
19:00
Boomshakalak Soundsystem
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Nick & Simon
De Brielsche Aap, Brielle
Andre Hazes Jr.
De Hofnar, Aalten
20:00
Doet sneeuw pijn
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Jeangu Macrooy / Wies
Effenaar, Eindhoven
Portland - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
Portland - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
20:30
Tim Knol
Groene Engel, Oss
Tim Knol
Groene Engel, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
firgf
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Broederliefde
Maassilo, Rotterdam
The Dirty Denims - Happy Hardrock
Markant Uden, Uden
Spoegwolf
Melkweg, Amsterdam
20:00
Raw Roets
Melkweg, Amsterdam
22:00
Raw Roets - extra show
Melkweg, Amsterdam
20:30
Support Your Locals
Mezz, Breda
20:30
Verbraak en Van Bijnen
Mezz, Breda
LIVE: Voodoo Swing (USA) + support
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
I Am Oak / Joe Buck / Pitou
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:45
Steffen Morrison & Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Steffen Morrison & Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
16:00
Xander de Buisonjé
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Xander de Buisonjé
Olympisch Stadion, Amsterdam
Jett Rebel
Openluchttheater Cabrio, Soest
14:30
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Navarone
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Ilse DeLange
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Cat Power
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Van Morrison met Douwe Bob - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
surifest
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Butter Notes - Music and dinner with John Engels
Q-Factory, Amsterdam
Alicia Keys
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Thijs Borsten & Fay Lovsky en Oleg Fateev - Waar je niet bent
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
thorbecke IV
So What!, Gouda
DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht
The Revolution
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht
Arp Frique & Family
Tolhuistuin, Amsterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
De Jeugd Van Tegenwoordig - Larger Than Live
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 12 juli 2020
20:00
Rolf Sanchez - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
Coilguns
Baroeg, Rotterdam
de grote haay
Bostheater Ommen, Ommen
15:00
The Wanderers
CHV Noordkade, Veghel
13:30
3J'S
Club Hart, Amsterdam
19:30
3J'S
Club Hart, Amsterdam
18:45
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
20:00
Nick & Simon
De Brielsche Aap, Brielle
15:00
Erik Neimeijer plays Willie Nelson!
De Lantaarn, Hellendoorn
Blackwave. - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
Eefje de Visser - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Jett Rebel
Grenswerk, Venlo
Freek de Jonge
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - Delicious & Raw
Maassilo, Rotterdam
16:00
Rommelhond
Mezz, Breda
15:00
Shoot From the Hip
Murphy's Law, Hillegom
Matangi Kwartet / Youp van 't Hek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
12:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Navarone
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Ben Harper
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stage 1,5: Ross Curry
Patronaat, Haarlem
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
14:30
Fleddy Melculy's Hellgium
Poppodium Volt, Sittard
19:00
DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht