Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
00:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
18:00
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Capitole
Gent
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:45
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cinetol
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Flora Theater
Delft
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Hedon
Zwolle
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
V11
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Observant
Amersfoort
20:00
De Roma
Antwerpen
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
DNK
Assen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zondag 16 februari 2020
15:00
Eddie Solomon
PopEi, Eindhoven
19:30
Starset
Rockhal, Esch zur Alzette
18:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
15:00
TAGO - Korean Drum
Theater aan de Schie, Schiedam
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Speeldoos, Baarn
15:00
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater De Verbeelding, Purmerend
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Gooiland, Hilversum
16:00
Ben Dubin / David Luning
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
15:00
ORPHEO concert (CHN) - Sheng Li
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater Rotterdam, Rotterdam
14:30
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Theater Sneek, Sneek
15:00
Roos Blufpand - De Roos
Theater Walhalla, Rotterdam
13:00
Thuishaven Winter: Amelie Lens
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Testament
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kacy and Clayton
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Reggae Vibrations - Tribute to Bob Marley
Tolhuistuin, Amsterdam
18:00
Napalm Death
Trix, Antwerpen
21:00
Mc Hibou
V11, Rotterdam
15:00
Day Six + In-Tension
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Ivo Janssen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 17 februari 2020
Babymetal
013, Tilburg
20:00
Dodgr / Johnny Utah / ren
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Sara Correia
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Capitole, Gent
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marco Hietala
Melkweg, Amsterdam
Hexvessel
Merleyn, Nijmegen
20:45
Stephen Fearing / The Sentimentals
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:45
Joe Armon-Jones
Paradiso, Amsterdam
John Prine
Paradiso, Amsterdam
James Arthur
TivoliVredenburg, Utrecht
Kaiser Chiefs
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 18 februari 2020
18:30
Thrash Alliance Tour: Destruction
013, Tilburg
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Agnietenhof, Tiel
20:00
Lady Lamb
Cinetol, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beach Boys
Flora Theater, Delft
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
The Game
Hedon, Zwolle
20:00
The Bootleg Beatles
Het Depot, Leuven
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Opera Melancholica
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mae Muller
Melkweg, Amsterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tycho
Paradiso, Amsterdam
Jade Imagine
Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schuur, Haarlem
Bløf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Haydn Jeugd Strijkorkest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Veste, Delft
19:00
Ásgeir
Theater Rotterdam, Rotterdam
The Growlers
TivoliVredenburg, Utrecht
Seafret
Tolhuistuin, Amsterdam
Hexvessel
V11, Rotterdam
20:30
David Luning
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 19 februari 2020
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:00
Rhapsody of Fire + The Unity + Skeletoon
Baroeg, Rotterdam
20:00
Fenix
BIRD, Rotterdam
19:30
Saint Phnx
Cinetol, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Ruth Jacott
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Saskia Laroo Band
De Observant, Amersfoort
20:00
Eliades Ochoa
De Roma, Antwerpen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
DNK, Assen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:15
Opera Melancholica
Flint, Amersfoort
20:30
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
David Luning
Het Witte Kerkje, Terheijden
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam