Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
De Schakel
Gilze
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
Metropool Enschede
Enschede
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hoeve Overslot
Egmond aan Den Hoef
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
00:00
BREStheater
Brielle
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
19:30
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:30
Trix
Antwerpen
19:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Ampere
Antwerpen
14:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Flint
Amersfoort
14:00
De Amer
Amen
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Trefpunt
Gent
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
La Madeleine
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
dB's
Utrecht
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Zwerver
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Sint Janskerk
Maastricht
20:00
Het Depot
Leuven
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
zondag 10 november 2019
15:00
Cesar Zuiderwijk
De Schakel, Gilze
20:00
Flume (AUS)
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
Immolation
Metropool Enschede, Enschede
15:00
David Ellis
PopEi, Eindhoven
20:00
Matthew and the Atlas
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Jack Presents: Vulcano
The Jack, Eindhoven
20:00
Clowns
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Duncan Laurence
Effenaar, Eindhoven
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Hoeve Overslot, Egmond aan Den Hoef
15:00
Pierre Courbois
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Giant Sand
Burgerweeshuis, Deventer
De Dijk
Paard, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Spant!, Bussum
20:00
Emeli Sandé
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Marea
La Madeleine, Brussel
20:00
Brihang
Cactus Muziekcentrum, Brugge
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
BREStheater, Brielle
20:00
Peter Koelewijn & The Rockets
Chassé Theater, Breda
20:30
The Aggrolites
Mezz, Breda
19:30
Iris Hond
Luxor Live, Arnhem
16:15
Sured
Gigant, Apeldoorn
17:30
Eluveitie / Infected Rain / Lacuna Coil
Trix, Antwerpen
19:00
Angèle
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Injury Reserve
Trix, Antwerpen
20:00
The Specials
De Roma, Antwerpen
20:00
Grieves & Too Many T's
Ampere, Antwerpen
14:30
Son Swagga
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Orla Gartland
Melkweg, Amsterdam
19:00
RVG
Paradiso, Amsterdam
19:30
Friendly Fires
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Ocean Wisdom
Melkweg, Amsterdam
20:00
Julian Velard
Q-Factory, Amsterdam
Marina
Melkweg, Amsterdam
20:30
Hiromi
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ibrahim Maalouf
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hanggai
Tolhuistuin, Amsterdam
Lolo Zouaï
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Flint, Amersfoort
14:00
Sway Wild
De Amer, Amen
15:45
Birgit Schuurman
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 11 november 2019
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Worry Dolls
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ibrahim Maalouf
TivoliVredenburg, Utrecht
Bruce Hornsby
TivoliVredenburg, Utrecht
Marina
013, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
Föllakzoid / Go March
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Christopher Cross
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Cate le Bon
Vera, Groningen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Iris Penning
Trefpunt, Gent
20:15
Leif Vollebekk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Edgelarks
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Patrick Fiori
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Alice Phoebe Lou
La Madeleine, Brussel
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Counterfeit
Trix, Antwerpen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Zedd
Melkweg, Amsterdam
Fever 333
Melkweg, Amsterdam
Hans Zimmer
Ziggo Dome, Amsterdam
Alec Benjamin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Honeymoan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paris Shadows
Melkweg, Amsterdam
20:30
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Giant Sand
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Welshly Arms
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Mallrat
Cinetol, Amsterdam
22:00
Jvck James
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 12 november 2019
20:00
Randy Hansen
Spirit of 66, Verviers
20:00
B Boys
dB's, Utrecht
Ryan McMullan
Rotown, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Miles Nielsen and The Rusted Hearts
De Zwerver, Oostende
Tamino
Doornroosje, Nijmegen
Matthew and the Atlas
Merleyn, Nijmegen
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop
Sint Janskerk, Maastricht
20:00
Stef Kamil Carlens
Het Depot, Leuven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ins Blau, Leiden
Rayen Panday - Trigger
Theater Ins Blau, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
South African Roadtrip
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
The Ampa Contemporary Ensemble
Cacaofabriek, Helmond
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Trixie Whitley
De Oosterpoort, Groningen
Alphabeat
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Leif Vollebekk
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Parktheater, Eindhoven
19:30
Alice Phoebe Lou
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sheila E.
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lamb
Paard, Den Haag