Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Wolbodo
Delft
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
The Jack
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
LOLA050
Groningen
15:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
14:00
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
013
Tilburg
14:30
Markant Uden
Uden
16:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Boerderij
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
013
Tilburg
013
Tilburg
Beatrix Theater
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Hedon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
18:00
Woodstock69
Bloemendaal
Paard
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
Reflektor
Liège
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
V11
Rotterdam
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Podium Bloos
Breda
Podium Bloos
Breda
01:00
Koninklijk Circus
Brussel
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
zondag 16 juni 2019
20:00
Wolpop: I don't Karaoke + Stumblin' Home
Wolbodo, Delft
Meat Puppets
Paard, Den Haag
Fatal Flowers
Paard, Den Haag
15:00
Maat 47
PopEi, Eindhoven
15:00
Kempenerpopprijs 2019 at The Jack
The Jack, Eindhoven
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
20:15
St. Paul & The Broken Bones
Effenaar, Eindhoven
20:00
Live at LOLA: Hogjaw [USA] + Braque
LOLA050, Groningen
15:00
Jelle van Amersfoort - Vaderdagfamilieconcert met Jelle van Amersfoort
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
14:00
Podium Windkracht Lustrumconcert - Merijn Bisschops en anderen
Cacaofabriek, Helmond
14:30
Oost-Nederlands Symfonieorkest
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:30
Rumours of Fleetwood Mac
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ralph van Raat speelt Radiohead
Gebr. De Nobel, Leiden
17:00
Liebrecht Vanbeckevoort
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Sophia's Acoustic Sundays
BIRD, Rotterdam
Bryan Adams
Ahoy, Rotterdam
Sheryl Crow
013, Tilburg
14:30
Jos Jansen / Micheline van Hautem - Brel & Brass
Markant Uden, Uden
16:00
Lil' Sal & the Wildtones / The Hi-jivers
dB's, Utrecht
Trivium
TivoliVredenburg, Utrecht
Suzanne Vega
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Tristan
Boerderij, Zoetermeer
maandag 17 juni 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
XXX
Melkweg, Amsterdam
Ladygod
Paradiso, Amsterdam
Take That
AFAS Live, Amsterdam
20:00
De 3 Baritons
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Meat Puppets
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sneaks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Ciaran Lavery
Tolhuistuin, Amsterdam
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
23:00
Scar
Melkweg, Amsterdam
20:00
Garbage
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Live at LOLA: Not Scientists [FR] + Ducking Punches [UK]
LOLA050, Groningen
20:00
Michael Jackson tribute
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
Deadland Ritual
013, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Beatrix Theater, Utrecht
19:30
Maître Gims
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Stef Bos - Ruimte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Tom Roelofs
Hedon, Zwolle
dinsdag 18 juni 2019
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tool
Ziggo Dome, Amsterdam
The Melvins
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jim Breuer
Boom Chicago, Amsterdam
Andrew Bird
Paradiso, Amsterdam
20:30
Justin Townes Earle
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Hein Cooper
Cinetol, Amsterdam
22:00
Sidney Gish
Paradiso, Amsterdam
20:00
Richie Kotzen
Paard, Den Haag
GUUS MEEUWIS GROOTS MET EEN ZACHTE G 2019 (besloten Sligro show)
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Live at LOLA: 20 Watt Tombstone (US) + Boozeabitch
LOLA050, Groningen
20:00
The Dahmers / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
20:30
Scott H. Biram
Patronaat, Haarlem
20:00
Take That
Kursaal Oostende, Oostende
Lamb Of God
013, Tilburg
20:00
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
Alela Diane
TivoliVredenburg, Utrecht
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
Rhye
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Foxwarren
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Opera Zuid
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
woensdag 19 juni 2019
Gojira
Melkweg, Amsterdam
20:15
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Laura Stevenson
Tolhuistuin, Amsterdam
Tinariwen
Paradiso, Amsterdam
18:00
Indianizer
Woodstock69, Bloemendaal
XIXA
Paard, Den Haag
20:00
Dean Lewis
Effenaar, Eindhoven
20:30
Hazmat Modine
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Etenesh Wassie
Vera, Groningen
Twelve Foot Ninja
Patronaat, Haarlem
Geike
Reflektor, Liège
The Melvins / YOB
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nick & Simon - Het Dak Eraf
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Richie Kotzen
Doornroosje, Nijmegen
Gore / YOB
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Real Farmer / Steve French / The Sweet Release of Death
V11, Rotterdam
Godsmack
013, Tilburg
20:00
Jim Breuer
013, Tilburg
20:00
Utrecht Laughs: open mic, comedy night
Hofman, Utrecht
20:00
Hogjaw
Spirit of 66, Verviers
donderdag 20 juni 2019
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric Nam
Melkweg, Amsterdam
20:00
XIXA
Q-Factory, Amsterdam
20:00
OSHUN
Melkweg, Amsterdam
20:30
Pixx
Cinetol, Amsterdam
Garbage
Paradiso, Amsterdam
22:00
Ava Luna
Paradiso, Amsterdam
19:30
A Place to Bury Strangers / The Melvins
Trix, Antwerpen
21:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
Mauro Pawlowski
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Ralph van Raat speelt Radiohead
Podium Bloos, Breda
Mezz on tour: Ralph van Raat speelt Radiohead
Podium Bloos, Breda
01:00
Shy’m
Koninklijk Circus, Brussel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Venhill
Paard, Den Haag