Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Kulturhus
Denekamp
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Brigant
Arnhem
20:00
CC De Markthallen
Herk-de-Stad
16:00
Baroeg
Rotterdam
013
Tilburg
18:00
PopEi
Eindhoven
P3
Purmerend
20:00
Podium Gorter
Balk
19:00
Paradiso
Amsterdam
Poortershoes
Groningen
20:00
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Stathe
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
Mezz
Breda
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
18:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
18:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
De Engel
Den Helder
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Annabel
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Estrado
Harderwijk
22:30
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Dynamo
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
18:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:00
Reflektor
Liège
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Het Zonnehuis
Amsterdam
013
Tilburg
Martiniplaza
Groningen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Botanique
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Roepaen
Ottersum
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
vrijdag 28 september 2018
Waylon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Rasmus
Effenaar, Eindhoven
20:15
Tangarine
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Part Chimp
dB's, Utrecht
20:00
Leif de Leeuw Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Def Americans
Kulturhus, Denekamp
20:00
Black Knight / Sabotage / Seven Steps Of Denial
Duycker, Hoofddorp
21:00
Aphyxion / Defecto / Hellhorse / Siamese
Muziekcafé Helmond, Helmond
zaterdag 29 september 2018
20:30
Waylon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Rushians
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Pink Floyd Sound
Effenaar, Eindhoven
The Pineapple Thief
Melkweg, Amsterdam
20:00
Passenger
Trix, Antwerpen
21:00
Jaya The Cat
Corneel, Lelystad
20:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
21:00
Eastern comfort / Kittiwake / You Should Get To Know Us
Brigant, Arnhem
20:00
Def Americans
CC De Markthallen, Herk-de-Stad
16:00
Baroeg Oktoberfest
Baroeg, Rotterdam
Anathema (acoustic)
013, Tilburg
18:00
10 jaar POPEI Klokgebouw: TIEN
PopEi, Eindhoven
zondag 30 september 2018
Waylon
P3, Purmerend
20:00
Tangarine
Podium Gorter, Balk
19:00
Brader Musiki / Gummbah / Han Bennink / Kaja Draksler Octet / King Ayi
Paradiso, Amsterdam
Black Bottle Riot
Poortershoes, Groningen
20:00
Bass Drum Of Death
Cinetol, Amsterdam
Anathema
Melkweg, Amsterdam
maandag 01 oktober 2018
The Melvins
Het Depot, Leuven
The Analogues - The White Album
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Miles Kane
Melkweg, Amsterdam
Halestorm
013, Tilburg
dinsdag 02 oktober 2018
The Story So Far
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Analogues
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Mitski
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Miles Kane
Botanique, Brussel
woensdag 03 oktober 2018
Powder For Pigeons
Stathe, Utrecht
20:00
Kodaline
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Golden Earring
Lotto Arena, Antwerpen
Biffy Clyro (MTV Unplugged)
Paradiso, Amsterdam
donderdag 04 oktober 2018
20:15
Tangarine
De Molenberg, Delfzijl
Sons Of Apollo
Boerderij, Zoetermeer
Kodaline
TivoliVredenburg, Utrecht
Enslaved + High on Fire
Mezz, Breda
Di-rect
Effenaar, Eindhoven
Blossoms
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 05 oktober 2018
20:30
Tangarine
Schouwburg Het Park, Hoorn
18:00
Mr. Boogie Woogie
Duycker, Hoofddorp
20:30
Leif de Leeuw Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Geertruida Presenteert: Abdomen + Those Foreign Kids + Luca Torelli
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Di-rect
Patronaat, Haarlem
21:00
Def Americans
Little Devil, Tilburg
20:00
Claw Boys Claw
Grenswerk, Venlo
18:30
Canshaker Pi / Get Jealous / GOODCOOPER|BADCOOPER / Pip Blom
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Blind Sight
Nieuwe Nor, Heerlen
zaterdag 06 oktober 2018
21:00
WTF FEST II: ONLY ATTITUDE COUNTS + MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Sweet
Boerderij, Zoetermeer
The Fratellis
Paradiso, Amsterdam
The Dirty Daddies
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Status Quotes
Metropool, Hengelo
Powder For Pigeons
De Engel, Den Helder
21:00
Memphis Maniacs
Poppodium Volt, Sittard
20:00
I Against I
Bibelot, Dordrecht
20:00
Di-rect
Annabel, Rotterdam
20:30
Claw Boys Claw
Effenaar, Eindhoven
21:00
Certain Animals
Altstadt, Eindhoven
20:00
Black Bottle Riot
Estrado, Harderwijk
22:30
Black Bottle Riot
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Barcode
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
20 jaar Loud Noise
Dynamo, Eindhoven
zondag 07 oktober 2018
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
Stratovarius / Tarja
TivoliVredenburg, Utrecht
Mono
De Helling, Utrecht
20:00
Mate's Fate / Scream Blue Murder / START/OVER
De Flux, Zaandam
16:00
Henrik Freischlader Band
De Bosuil, Weert
15:00
Boppin Around Drachten
Iduna, Drachten
20:00
Bölzer / One Tail, One Head / Orkan / Taake
Neushoorn, Leeuwarden
maandag 08 oktober 2018
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
18:00
Henrik Freischlader
Spirit of 66, Verviers
dinsdag 09 oktober 2018
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Radar
Melkweg, Amsterdam
Lordi
P60, Amstelveen
woensdag 10 oktober 2018
20:00
Therapy?
Reflektor, Liège
20:00
Tangarine
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Graveyard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
donderdag 11 oktober 2018
Yellow Days
Het Zonnehuis, Amsterdam
Three Days Grace
013, Tilburg
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
20:15
Tangarine
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Radio Birdman + Supersonic Blues
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Low
Botanique, Brussel
Graveyard
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Claw Boys Claw
Podium Asteriks, Leeuwarden
vrijdag 12 oktober 2018
Therapy?
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
The Dutch Eagles
Cultura, Ede
20:00
The Analogues
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tangarine
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Pariah
Roepaen, Ottersum
Low
Paradiso, Amsterdam
20:00
Leif de Leeuw Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Graveyard
Melkweg, Amsterdam
Delain
Patronaat, Haarlem