Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
17:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
19:00
Café Knarie
Groningen
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Bootstraat
Hasselt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
23:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Café de Noot
Hoogland
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Doornroosje
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
P3
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Ahoy
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Moonshine
Sliedrecht
Vestzaktheater
Son
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Warande
Turnhout
20:00
De Pul
Uden
Werftheater
Utrecht
19:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Papenstraattheater
Zwolle
IJsselhallen
Zwolle
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Amer
Amen
20:00
P60
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Kavka
Antwerpen
14:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
15:00
De Woudkapel
Bilthoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Diligentia
Den Haag
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Vorstin
Hilversum
15:30
Café The Pocket
Katwijk
16:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
20:00
Merleyn
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Ahoy
Rotterdam
15:00
Kulturhus
Ruurlo
zaterdag 20 januari 2018
21:00
Black Box Secrets + Dexter Saint Jock
Altstadt, Eindhoven
20:00
Frans Bauer
ATLAS Theater, Emmen
20:00
We Fall Slowly
Grote Kerk van Emmen, Emmen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
17:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
19:00
Mr. Knowhow
Café Knarie, Groningen
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 4
Café Knarie, Groningen
20:00
Lola Sonic with : The Mudd, Van Marban, Lou Patty and BAA$
LOLA050, Groningen
20:00
Weval
Bootstraat, Hasselt
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen Zijlstra - Waterman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
UB40
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:00
Wave to the Future: met Noire Antidote & Red Velvet Deception
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Wishbone Ash
Metropool, Hengelo
21:00
Physical Graffiti
Vorstin, Hilversum
23:00
Kd Soundsystem
Vorstin, Hilversum
20:00
Ralph de Jongh
Het Podium, Hoogeveen
Leif de Leeuw Band
Café de Noot, Hoogland
20:30
Ntjam Rosie
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Metal Manifesto
Manifesto, Hoorn
21:00
The Foreign Resort
Oefenbunker, Landgraaf
20:45
Rockabilly Blitz: Supersonics / The Pearls / The Tumblin' GoGo's
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Mörk
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bad to the Bone
Gebr. De Nobel, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Lochem, Lochem
AmenRa
Doornroosje, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
20:00
Humo's Rock Rally
De Zwerver, Oostende
20:30
The Dutch Queen Tribute
Groene Engel, Oss
20:30
Cultura Tres / Onegodless / Rising Conflict / Seita
P3, Purmerend
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Hoftheater, Raalte
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Matt Bianco
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Isaac Gracie
Rotown, Rotterdam
20:00
Hater
Roodkapje, Rotterdam
20:30
Fay Claassen
LantarenVenster, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Moonshine Brigade
Moonshine, Sliedrecht
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
20:15
Tjens Matic
De Warande, Turnhout
20:00
Mothership of Led Zeppelin
De Pul, Uden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
19:30
Nordic Delight: Högni / Great News / Phlake
EKKO, Utrecht
Myrkur
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Brace
TivoliVredenburg, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Hanger A-Team / Motörblok / Sepultribute
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Sam Baker
Junushoff Theater, Wageningen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Golden Earring
IJsselhallen, Zwolle
zondag 21 januari 2018
11:00
Hans Eijsackers / Michael Wilmering
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Wishbone Ash
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Tim Knol
De Amer, Amen
20:00
Mothership
P60, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Quinn XCII
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hater
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Zephyr Bones
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dermot Kennedy
Tolhuistuin, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Currents / Fit For A King / Miss May I / Void Of Vision
Kavka, Antwerpen
14:30
Afterslag
Gigant, Apeldoorn
20:00
UB40
Musis, Arnhem
20:00
UB40
Musis, Arnhem
20:15
Maarten Koningsberger
Beauforthuis, Austerlitz
14:00
Matinee: Wim Dijkgraaf - dubbelconcert PlusEtage
PlusEtage, Baarle-Nassau
15:00
Edwin Rutten / Misha Fomin pianorecital
De Woudkapel, Bilthoven
20:00
Brides Of Lucifer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Toca Tango
De Regentenkamer, Den Haag
15:00
Enrico Berretta
Burgerweeshuis, Deventer
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:00
Nicolas Altstaedt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Nana
PopEi, Eindhoven
20:00
philharmonie zuidnederland; Schubertiade met Herreweghe
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Popkoor Haarlem
Patronaat, Haarlem
15:00
Fay Claassen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Laurence Jones
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
LIVE: Dos Hombres (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
De Raad van Toezicht
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Matt Bianco
Vorstin, Hilversum
15:30
Barracuda
Café The Pocket, Katwijk
16:00
Sam Baker
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
20:00
Yungblud
Merleyn, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stephanie Struijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
15:00
Izhar Elias
Kulturhus, Ruurlo