Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Vorstin
Hilversum
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Veluvine
Nunspeet
Ziggo Dome
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Café de Noot
Hoogland
De Weijer
Boxmeer
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Manifesto
Hoorn
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Moonshine
Sliedrecht
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Pul
Uden
19:00
Café Knarie
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Flint
Amersfoort
Werftheater
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Vorstin
Hilversum
Vestzaktheater
Son
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Café De Speeltuin
Breda
Theater aan de Schie
Schiedam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Dance Factory
Berltsum
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Warande
Turnhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Iduna
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
14:30
Gigant
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
15:30
Café The Pocket
Katwijk
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Kavka
Antwerpen
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
De Woudkapel
Bilthoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
dB's
Utrecht
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TivoliVredenburg
Utrecht
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Kulturhus
Ruurlo
De Dillewijn
Ankeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
P60
Amstelveen
15:00
PopEi
Eindhoven
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Musis
Arnhem
zaterdag 20 januari 2018
23:00
Kd Soundsystem
Vorstin, Hilversum
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
Lady Gaga
Ziggo Dome, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Leif de Leeuw Band
Café de Noot, Hoogland
Leon van der Zanden - Kameleon
De Weijer, Boxmeer
20:00
Lizzard / O.R.k
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lola Sonic with : The Mudd, Van Marban, Lou Patty and BAA$
LOLA050, Groningen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Matt Bianco
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Metal Manifesto
Manifesto, Hoorn
18:00
MISS MAY I / FIT FOR A KING / VOID OF VISION / CURRENTS
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mister Pretty + guests
Paard, Den Haag
20:00
Monomyth
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Moonshine Brigade
Moonshine, Sliedrecht
21:00
Mörk
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mothership of Led Zeppelin
De Pul, Uden
19:00
Mr. Knowhow
Café Knarie, Groningen
Myrkur
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
Nordic Delight: Högni / Great News / Phlake
EKKO, Utrecht
20:30
Ntjam Rosie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Physical Graffiti
Vorstin, Hilversum
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
21:00
Progress Bar
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Qurated by Canshaker Pi: Apneu / Steve French
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ralph de Jongh
Het Podium, Hoogeveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Resurrection of OnderstroomBreda
Café De Speeltuin, Breda
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:45
Rockabilly Blitz: Supersonics / The Pearls / The Tumblin' GoGo's
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Sam Baker
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Singshop shownight
PopEi, Eindhoven
20:30
Sranan Gowtu
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Steph Cameron
Paco Plumtrek, Almelo
19:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
TDF Schoolparty met Famke Louise
The Dance Factory, Berltsum
The Dirty Daddies
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Dutch Queen Tribute
Groene Engel, Oss
21:00
The Foreign Resort
Oefenbunker, Landgraaf
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Tjens Matic
De Warande, Turnhout
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Toontje Lager
Iduna, Drachten
20:00
UB40
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Wave to the Future: met Noire Antidote & Red Velvet Deception
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
We Fall Slowly
Grote Kerk van Emmen, Emmen
20:00
Weval
Bootstraat, Hasselt
20:00
Wishbone Ash
Metropool, Hengelo
20:00
Zonder verdoving
Orpheus, Apeldoorn
zondag 21 januari 2018
14:30
Afterslag
Gigant, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
15:30
Barracuda
Café The Pocket, Katwijk
21:00
Bintangs
Hedon, Zwolle
20:00
Brides Of Lucifer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Currents / Fit For A King / Miss May I / Void Of Vision
Kavka, Antwerpen
De Raad van Toezicht
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Dermot Kennedy
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Edwin Rutten / Misha Fomin pianorecital
De Woudkapel, Bilthoven
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Enrico Berretta
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
Erny Green / Henk Koorn / Thijs Heij
dB's, Utrecht
15:00
Fay Claassen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
11:00
Hans Eijsackers / Michael Wilmering
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Hater
Paradiso, Amsterdam
15:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Izhar Elias
Kulturhus, Ruurlo
Jeroen Zijlstra - Waterman
De Dillewijn, Ankeveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Laurence Jones
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
LIVE: Dos Hombres (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Maarten Koningsberger
Beauforthuis, Austerlitz
14:00
Matinee: Wim Dijkgraaf - dubbelconcert PlusEtage
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Matt Bianco
Vorstin, Hilversum
20:00
Mothership
P60, Amstelveen
15:00
Nana
PopEi, Eindhoven
11:00
Nicolas Altstaedt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
philharmonie zuidnederland; Schubertiade met Herreweghe
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Popkoor Haarlem
Patronaat, Haarlem
19:30
Quinn XCII
Melkweg, Amsterdam
16:00
Sam Baker
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stephanie Struijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Zephyr Bones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tim Knol
De Amer, Amen
20:00
Toca Tango
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
UB40
Musis, Arnhem