Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Synagoge
Groningen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Spirit of 66
Verviers
21:00
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:00
Plan C
Rotterdam
20:15
Pieterskerk
Utrecht
Pier 15
Breda
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradox
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paardcafe
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Musis
Arnhem
21:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lux
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
21:30
Hofman
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Het Kielzog
Hoogezand
Het Bos
Antwerpen
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Extase
Tilburg
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
23:00
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Flux
Zaandam
vrijdag 31 maart 2017
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
House of Cosy Cushions
Synagoge, Groningen
21:00
Golden Caves + Semi Stereo
StudioGonz, Gouda
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniel Lohues - Moi
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Imperial Crowns
Spirit of 66, Verviers
21:00
The Dawn Brothers + Huxley
So What!, Gouda
20:00
Joy Wellboy
Simplon, Groningen
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Spinvis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Sef
Rotown, Rotterdam
21:00
Led Zeppelin Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Ode aan Tony Williams door Daniel Jonkers
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Moss
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:00
Reverend Bart and The Shepherds of Blues
Plan C, Rotterdam
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
The Homesick
Pier 15, Breda
John Mayall
Patronaat, Haarlem
20:00
Shary-An Nivillac
Patronaat, Haarlem
20:00
Wende Snijders
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Nirvana door Zapp4
Paradox, Tilburg
Swans
Paradiso, Amsterdam
20:00
JeBroer
Paradiso, Amsterdam
23:30
Cassus
Paardcafe, Den Haag
19:30
Rewire Festival
Paard, Den Haag
20:30
Kurt Rosa
P60, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roots Riders
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Legendary Shack Shakers
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Hengelo
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Temporary Roads
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Miss Montreal
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Richard Galliano
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Mirusia Louwerse
Muziekcentrum Enschede, Enschede
22:00
Rage Against The System
Muziekcafé Helmond, Helmond
Fuse
Musis, Arnhem
21:00
Anna Rune
Mezz, Breda
21:00
Cookies & Cream - Klub Cookies – Nightshift
Mezz, Breda
20:00
Undawn
Metropool, Hengelo
22:00
Automatic Sam
Merleyn, Nijmegen
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
21:00
Canshaker Pi
Manifesto, Hoorn
20:30
Waylon
Luxor Live, Arnhem
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Luxor Live, Arnhem
20:30
Nathan Bell
Lux, Nijmegen
Bazart
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Ostrogoth
Little Devil, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Dimitri Verhulst & Too Noisy Fish
LantarenVenster, Rotterdam
Paul de Munnik
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Schirenc Plays Pungent Stench
Iduna, Drachten
21:30
Beers, burgers & bands: Lara Leaves
Hofman, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
Briqueville
Het Bos, Antwerpen
Delain
Hedon, Zwolle
21:00
The Grand East
Hedon, Zwolle
Boris
Grenswerk, Venlo
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Festival Zonder Naam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Death Alley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
ANNIKA, HunterStreet en Symius
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Fleddy Melculy
Extase, Tilburg
20:00
Whitney Rose
Duycker, Hoofddorp
20:00
Boo Boo Davis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Donnerwetter
De Spot, Middelburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
20:00
De Rooie Jager Roodshow
De Pul, Uden
20:00
Jan Kuiper
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Typhoon - Moro Lobi
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
De Nieuwe Kerk, Den Haag
LOS - VAST
De Molenberg, Delfzijl
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Madison & Haigh / Will Whisson
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Kim Janssen
De Helling, Utrecht
23:00
Old School Legends: DJ Dano & Buzz Fuzz
De Helling, Utrecht
Tangarine
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
The Toasters
De Flux, Zaandam