Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
Ruïnekerk
Bergen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Sound Dog
Breda
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
The Corner
Kampen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Kolk
Assen
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Volta
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
18:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
21:30
'T Witte Hoes
Adorp
013
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Artishock
Soest
22:00
Atak
Enschede
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
BREStheater
Brielle
Burgerweeshuis
Deventer
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Chassé Theater
Breda
20:00
Concertgebouw
Brugge
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
21:00
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
De Eendracht
Gemert
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
De Oosterpoort
Groningen
23:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
De Reggehof
Goor
20:15
De Stenge
Heinkenszand
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 27 januari 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nashville Pussy
Poppodium Volt, Sittard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
20:15
Watskeburt?! - de musical
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Status Quo Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Bettie Serveert
Rotown, Rotterdam
Snowapple
Ruïnekerk, Bergen
Paul de Munnik
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Big, Black & Beautiful - Get up and dance
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lucky Fonz III
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
FABELHAFT
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Thijs Kemperink, Zleur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
ZAPPATiKA
Sound Dog, Breda
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
The Adele Project
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Moses
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Rock the Night 80s Tribute
The Corner, Kampen
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
The Dutch Eagles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Stephen Fearing
Theater in de Steeg, Den Haag
The Pretty Reckless
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Meindert Talma: Jannes van der Wal
TivoliVredenburg, Utrecht
Incognito
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Black Flower / Vaudou Game
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Orgaanklap
V11, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
21:00
Cultura Tres
Vera, Groningen
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
End of the Dream
Vorstin, Hilversum
20:30
LOS - VAST
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
18:30
Cytotoxin / Orphalis / Human Vivisection / Obsolete Incarnation / Dehu
Willemeen, Arnhem
20:00
SNFU
Willemeen, Arnhem
20:30
Annabel Laura / Flecha Moon
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 28 januari 2017
20:30
Doe Maar Na
't Ukien, Kampen
21:30
Mr. Knowhow
'T Witte Hoes, Adorp
DeWolff
013, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
22:00
Oh Thunder
Altstadt, Eindhoven
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kraantje Pappie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Monkey Joe
Artishock, Soest
22:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour
Atak, Enschede
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:00
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Radio Dept.
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Jean Paul Rena
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Shakatak
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
BREStheater, Brielle
Toontje Lager
Burgerweeshuis, Deventer
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
JJ Sharp band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:00
Natalia
Concertgebouw, Brugge
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band)
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
20:15
Pink Project
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hausmagger
dB's, Utrecht
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Eendracht, Gemert
21:30
Mickey's
De Fles, Spijkenisse
21:00
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
De Flux, Zaandam
20:00
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Classic Sessions: Adele
De Meester, Almere
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Zer00's Heroes
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fates Warning
De Pul, Uden
The Bootleg Sixties
De Reggehof, Goor
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
20:30
The Cactus Blossoms
De Zwarte Ruiter, Den Haag
23:00
Josh Wink
Doornroosje, Nijmegen