Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Estrado
Harderwijk
20:00
De Pul
Uden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
23:00
Simplon
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Red Shoe Sessions
Nijmegen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Meester
Almere
20:30
Simplon
Groningen
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:15
Theater Sneek
Sneek
23:00
Paard
Den Haag
16:00
Flint
Amersfoort
J.C. De Klinker
Aarschot
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Posttheater
Arnhem
14:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Deventer Schouwburg
Deventer
Grenswerk
Venlo
Figi Theater
Zeist
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
TAPE bar
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
The Move
Arnhem
23:00
Patronaat
Haarlem
Spirit of 66
Verviers
15:30
Vorstin
Hilversum
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Bootstraat
Hasselt
Kennemer Theater
Beverwijk
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:00
Theater de Beun
Heiloo
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
16:00
De Bosuil
Weert
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
Tolhuistuin
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
zaterdag 03 december 2016
Oliver Heldens
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
NUHR
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Nicolas Jaar
Paradiso, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mystic Braves
Stroomhuis, Eindhoven
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Mini & Maxi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Mercy John
Café Wilhelmina, Eindhoven
Max Meser
Estrado, Harderwijk
20:00
Masters of Metal
De Pul, Uden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Mala Vita
De Spot, Middelburg
23:00
Machtig - Critical Music Edition
Simplon, Groningen
Maaike Ouboter
Theater de Spiegel, Zwolle
22:00
LIVE: The Reaction
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Liquidation: Lsb (uk) + More
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Leonore / Postcards From Mars
Red Shoe Sessions, Nijmegen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Toegift, Den Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - Good News Show
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lavinia Meijer
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Laurence Jones
Doornroosje, Nijmegen
Kraantje Pappie
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Klyne
Paradiso, Amsterdam
23:00
Kiss All Hipsters
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jungle By Night
Patronaat, Haarlem
20:30
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
John Abercrombie Group / Marc Copland
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Cultura, Ede
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jampara & the Batalion / The Dubbeez
De Meester, Almere
20:30
Ivan & The Parazol
Simplon, Groningen
Into Darkness III
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Iamx
De Helling, Utrecht
21:00
Harry Sacksioni
Het Bolwerk, Sneek
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Hans Dorrestijn, Het einde is zoek
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Halil Sezai
Melkweg, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G (winter editie)
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Go March / Pomrad / Raveyards
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Gangstagrass
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Sneek, Sneek
23:00
Freddy Moreira
Paard, Den Haag
16:00
Flirting with the Blues
Flint, Amersfoort
Fleddy Melculy
J.C. De Klinker, Aarschot
20:30
Figgie and support
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus / Kasper van der Laan / Kees van Amstel
De Flux, Zaandam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Posttheater, Arnhem
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Emilio Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eefje De Visser
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Ebbot Lundberg & The Indigo Children
Merleyn, Nijmegen
23:00
Dr. Peacock
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dorona Alberti - Käsebrot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
DeWolff
Grenswerk, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Figi Theater, Zeist
20:00
De Muziekkaravaan van Noord-Afrika
Paradiso, Amsterdam
20:15
De Edwin Evers Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
De Clip Club
Duycker, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Dakota
TAPE bar, Arnhem
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cesair / La Horde / Rastaban
P60, Amstelveen
22:00
Cee Cee James & Rob 'Slide Boy' Andrews
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Bunker Underground IV
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Boombap The Amsterdam Sessions
Melkweg, Amsterdam
20:00
Birth of Joy / The Sore Losers
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Bewilder
Hedon, Zwolle
Bettie Serveert
Hedon, Zwolle
20:30
Bauer
EKKO, Utrecht
20:00
Basilisk / Herpes uit Salou / Pander
The Move, Arnhem
23:00
Banganagangbangers / Dominic Broocks / Feed Me / Ganz
Patronaat, Haarlem
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ash
Bootstraat, Hasselt
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kennemer Theater, Beverwijk
Apneu / Breaking Leaves / The Super Soakers
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Chassé Theater, Breda
Amsterdam Klezmer Band
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
20:00
Akwasi - Tony Chocoloney Fairjaardag
Doka - Volkshotel, Amsterdam
zondag 04 december 2016
15:00
Yuri Honing Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Beun, Heiloo
19:30
Within The Ruins
Patronaat, Haarlem
20:00
Wicked Jazz Weekender
Sugar Factory, Amsterdam
Tom Odell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Tjing Tjing + support
Vera, Groningen
16:00
This Is Jackson
De Bosuil, Weert
13:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Carpet Crawlers
De Pul, Uden
The Answer / The Dead Daisies
Tolhuistuin, Amsterdam
16:15
Sured
Gigant, Apeldoorn