Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vorstin
Hilversum
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
't Zwaantje
Deest
013
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Atak
Enschede
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Concerto
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Perifeer
Deventer
De Skâns
Gorredijk
De Spil
Roeselare
20:15
De Weijer
Boxmeer
19:30
Dok H2O
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
18:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
13:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grounds
Rotterdam
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Het Trefpunt
Warmond
21:00
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Janskerk
Utrecht
21:00
Kaffee Lambiek
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
08:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
OT301
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
RASA
Utrecht
20:30
Roepaen
Ottersum
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 21 oktober 2016
20:30
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
zaterdag 22 oktober 2016
20:30
Uli Jon Roth
't Zwaantje, Deest
Lacuna Coil
013, Tilburg
Kaiser Chiefs
013, Tilburg
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
Amsterdam Klezmer Band
Agnietenhof, Tiel
Jan Smit
Ahoy, Rotterdam
21:00
Frontstreet
Altstadt, Eindhoven
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Sabrina Starke
Atak, Enschede
22:00
The Juke Joints
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Reproach / Columbo
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
22:00
Dub Revolution - Iration Steppas ft. Dan Man & Forward Fever meets Idr
Cactus Muziekcentrum, Brugge
17:00
The BiggerBand
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Tres Hombres
Cafe D’n Ingel, Thorn
Gerson Main
Concerto, Amsterdam
Gosto
Concerto, Amsterdam
Koffie
Concerto, Amsterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Crown theater, Aalsmeer
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Weert Hard: Fubar / Hometown Crew / Northern Lights / Offerblok / Rips
De Bosuil, Weert
20:30
Alarion / Ancient Bards
De Flux, Zaandam
20:30
Leoni Jansen
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
Ed Struijlaart
De Helling, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jack Rabbit - Classic Albums - Californication
De Meester, Almere
20:30
Infloyd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jimmy LaFave
De Oosterpoort, Groningen
Fun Lovin' Criminals
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Jan Akkerman
De Peppel, Zeist
20:30
Diouff
De Perifeer, Deventer
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Peter Pan Speedrock afscheidstournee - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
18:30
Nasty + Aversions Crown + Malevolence + Vitja + Varials
Dynamo, Eindhoven
20:30
De Kift / Rats on Rafts
EKKO, Utrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
21:00
Douwe Bob
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Black Heart Rebellion
Gebr. De Nobel, Leiden
13:30
Roots in the Woods
Gigant, Apeldoorn
20:00
Rebetien
Grounds, Rotterdam
19:45
Danny Vera
Hedon, Zwolle
20:00
King of the World
Hedon, Zwolle
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
21:00
Stappen als toen
Iduna, Drachten
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Janskerk, Utrecht
21:00
Slapback Johnny
Kaffee Lambiek, Tilburg
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Nieuwe Vangst: The Elementary Penguins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Maaike Ouboter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Anat Fort Trio / Gianluigi Trovesi
LantarenVenster, Rotterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tsar Bompa + Zoo Children
Little Devil, Tilburg
21:00
Esk-esque
Luxor Live, Arnhem
08:00
Dave Clarke
Melkweg, Amsterdam
19:00
Crystal Castles
Melkweg, Amsterdam
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
23:00
Goldfish
Melkweg, Amsterdam
23:45
Encore presents The Partysquad and friends
Melkweg, Amsterdam
23:00
Comrade Winston / Stratum / Vela Uniform
Merleyn, Nijmegen
Tarja Turunen
Metropool, Hengelo
20:00
Indian Askin
Metropool, Hengelo
20:30
La Blusa
Molen De Ster, Utrecht
Bart Wirtz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Popronde 2016: Daimy Lotus & Nankosoul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Sophia
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Spawn
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Edison Jams (Amsterdam Dance Event)
OT301, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Klear: Lunice / Sam Gellaitry / Snakehips
Paradiso, Amsterdam
20:00
Acid Arab / Cairo Liberation Front
Paradiso, Amsterdam
20:30
Netsky (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
20:30
Flip Noorman - Make-up
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Obscura
Patronaat, Haarlem
It It Anita
Patronaat, Haarlem
23:00
Red Cup Party - HALLOWEEN
Patronaat, Haarlem
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Amsterdam Dance Event
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ud Festival dag 2 - Nizar Rohana Trio, Yayha Salem, Karim Baggili
RASA, Utrecht
20:30
Banned From Utopia
Roepaen, Ottersum
20:15
Björn van der Doelen / Iris Penning
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Welkom bij de Fresku show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn