Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Vera
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheAtriuM
Mechelen
Spant!
Bussum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Muze
Noordwijk
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Concordia
Enschede
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Werftheater
Utrecht
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultura
Ede
Posthuis Theater
Heerenveen
HAN Campustheater
Nijmegen
Podium Boxtel
Boxtel
Paard
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Lievekamp
Oss
TheAtriuM
Mechelen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Altstadt
Eindhoven
dinsdag 04 oktober 2016
20:00
Jon and Roy
Rotown, Rotterdam
20:00
Kakkmaddafakka
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Self Defense Family / Creative Adult
Winston, Amsterdam
woensdag 05 oktober 2016
Wovenhand
Melkweg, Amsterdam
Against The Current
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Tubes
Boerderij, Zoetermeer
Suzanne Vega
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
The Dublin Legends / The Dubliners
TivoliVredenburg, Utrecht
Justin Bieber
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Minou Bosua - Minoux
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Freakwater + Flowerbox + Drunken Prayer
Vera, Groningen
20:30
Meshell N'Dgeocello
LantarenVenster, Rotterdam
22:00
The Philippe Lemm Trio
BIRD, Rotterdam
21:00
Aestrid (album release)
EKKO, Utrecht
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
De Speeldoos, Vught
20:30
Valgeir Sigurðsson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater De Omval, Diemen
20:15
257ers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Muze, Noordwijk
Jon and Roy
Melkweg, Amsterdam
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nynke Laverman - Wachter
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Conan
dB's, Utrecht
20:00
Lorrèn
Paradiso, Amsterdam
donderdag 06 oktober 2016
The Baseballs
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Josephine Zwaan
Melkweg, Amsterdam
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
20:00
Freakwater
Paard, Den Haag
The Black Queen
Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
NIET BEVESTIGD John Garcia
Vorstin, Hilversum
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Kelly God / Marcel Reijans / Rene van Kooten / Rotterdams Philharmonis
De Doelen, Rotterdam
20:00
Wovenhand
Het Depot, Leuven
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Het Kielzog, Hoogezand
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
Theo Mackaay
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Kanipchen-Fit
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
21:30
Hofman Live: Oliver Cried Wolf + Joe Novelli
Hofman, Utrecht
21:00
Dope D.O.D.
Hedon, Zwolle
21:00
Walking Skies
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Trio Bier
Paradiso, Amsterdam
20:30
Steven Kamperman / Valentin Clastrier
RASA, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
The Beards
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
The Dublin Legends / The Dubliners
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Maya Christina
BIRD, Rotterdam
Paul de Munnik
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Podium Boxtel, Boxtel
View for a Day
Paard, Den Haag
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Carl Verheyen
P60, Amstelveen
20:00
Tessa Belinfante
Paradiso, Amsterdam
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Bibelot, Dordrecht
20:00
My Baby
Fluor, Amersfoort
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Bombay / Desert Mountain Tribe
Altstadt, Eindhoven