Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
13:00
Atak
Enschede
19:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
O.J.C. De Roos
Deurne
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
STECK
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:30
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Prinsenhof
Best
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Salla Sudhaina
Baileux
20:30
Luxor Live
Arnhem
16:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
23:00
Panama
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
08:00
World Skate Center
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
14:30
Boerderij
Zoetermeer
13:30
Figi Theater
Zeist
16:00
De Bosuil
Weert
14:00
De Speeldoos
Vught
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Molen De Ster
Utrecht
16:00
A9 studios
Uitgeest
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bar3
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:30
Café Trianon
Nijmegen
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Le Forum
Liège
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
15:30
NiXenMeer
Enschede
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Concertgebouw
Brugge
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Gigant
Apeldoorn
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
De Roma
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 07 mei 2016
Will And The People
Metropool, Hengelo
20:15
Onno Innemee en Kees Torn - Eraf met dat dak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Her Majesty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Second Wave' ft. Reeko (ES)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Legendary Shack Shakers
Patronaat, Haarlem
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Radiation City + White Wine
Vera, Groningen
21:00
Keljet / LGHTNNG
Simplon, Groningen
Circle Percussion - Bang! That Drum
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Jan van Besouw, Goirle
13:00
2nd Dutch Craft Beer Festival 2016
Atak, Enschede
19:00
FemME metal metal battle - halve finale 1
PopEi, Eindhoven
20:15
Noa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Heidevolk
Bibelot, Dordrecht
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
An Evening With Knives
O.J.C. De Roos, Deurne
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
21:00
STECK STAGE met Electric Love
STECK, Delft
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
The Beats
Klaver 4 Live, Brunssum
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
20:30
Buzzcocks (UK)
Mezz, Breda
21:00
Dan San (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:30
Leoni Jansen / The African Mamas - Graceland
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
21:00
Nexo Shape
Taverne, Bergen
20:00
Frank Michaël
Salla Sudhaina, Baileux
20:30
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
16:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Clouseau
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
K3
Lotto Arena, Antwerpen
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Meervaart, Amsterdam
16:00
Alice Phoebe Lou
Concerto, Amsterdam
19:00
Slabdragger / Soden/ Sativa / Chubby Thunderous Bad Kush Masters
Winston, Amsterdam
19:30
William Singe
Melkweg, Amsterdam
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
Armin Only
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
APRIL / Lakshmi
Paradiso, Amsterdam
Great Lake Swimmers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Molotov Jukebox
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Tinashe
Paradiso, Amsterdam
20:30
My Bubba
Vondelkerk, Amsterdam
23:00
Ballantine / Flava / Jayhem / Nina Chicka
Panama, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord
P60, Amstelveen
20:30
Circle II Circle
Fluor, Amersfoort
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
HI-5 Rhythm & Blues Live
Café de Pilaren, Alkmaar
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
08:00
Angstgegner / Fist / Nun And The Gangbangers / The Farts
World Skate Center, 's-Hertogenbosch
20:00
Frank Boeijen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 08 mei 2016
Will And The People
Hedon, Zwolle
14:30
Blowbeat
Boerderij, Zoetermeer
13:30
Claudine Carmen Roma
Figi Theater, Zeist
16:00
Evergrey
De Bosuil, Weert
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
19:00
ConSentido
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
20:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Grenswerk, Venlo
20:00
Holly Golightly
dB's, Utrecht
20:15
The Aggrolites
De Helling, Utrecht
21:00
My Bubba
Molen De Ster, Utrecht
16:00
Abba Gold
A9 studios, Uitgeest
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Circle II Circle
Baroeg, Rotterdam
20:00
Birdbones / Life`s Electric / The Pendulum's Motion
Bar3, Rotterdam
16:00
Jenn.B Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:30
Birds of Chicago
Café Trianon, Nijmegen
15:30
Black Oak
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:00
Boudewijn de Groot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
16:00
Brahms 2
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Frank Michaël
Le Forum, Liège
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg Het Park, Hoorn
Gov't Mule
Metropool, Hengelo
21:00
Dan Sartain
Metropool, Hengelo
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Scarecrow
Patronaat, Haarlem
21:00
Tory Lanez
Patronaat, Haarlem
15:30
Travellin Brothers
NiXenMeer, Enschede
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
15:00
FemME metal metal battle - halve finale 2
PopEi, Eindhoven
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Howlin'
Paard, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
16:30
Sunday Kids
Mezz, Breda
17:00
Friction & The Roots Drivers
Taverne, Bergen
16:00
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
K3
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Frank Boeijen
De Roma, Antwerpen
19:00
Vanessa Carlton
Melkweg, Amsterdam
Buzzcocks
Melkweg, Amsterdam