Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Podium heino
Heino
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
So What!
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:45
NiXenMeer
Enschede
23:00
Atak
Enschede
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
19:30
TAC
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
Iduna
Drachten
Energiehuis
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
21:30
STECK
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
BREStheater
Brielle
Pier 15
Breda
21:00
Mezz
Breda
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
21:00
Gigant
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Max
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Plock
Volkel
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
Grenswerk
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
De Velinx
Tongeren
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
Extase
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
013
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:30
De Fles
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 12 februari 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
JW Roy & Band
Café de Cactus, Hengelo
21:00
Julian Sas
Metropool, Hengelo
20:30
Vonder & Bloom
Podium heino, Heino
Lucas Hamming
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Gerson Main
Patronaat, Haarlem
20:30
Autobahn
Patronaat, Haarlem
23:00
Haarlem Ordinair presenteert: Apres Ski!
Patronaat, Haarlem
20:30
Sandra van Nieuwland
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Pleinvrees on Tour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lieve Bertha
Goudse Schouwburg, Gouda
Bazzookas
So What!, Gouda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Dirty Gift
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Toe Maar
Podium 't Beest, Goes
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Simon Keizer - Ik & Simon
De Kleine Willem, Enschede
20:45
Etta James Experience
NiXenMeer, Enschede
23:00
Waves HipHop. Beats. Trap. RNB
Atak, Enschede
20:00
The Maureens & Support: Tularosa
Poppodium Apollo, Emmen
19:30
Iris Penning - CD Release 'Spreken met Suiker'
TAC, Eindhoven
Stick to your Guns
Dynamo, Eindhoven
21:00
Zwelbastard
PopEi, Eindhoven
21:00
Ansatz der Maschine / Strange and Borderlines
N9, Eeklo
Colin Blunstone Band
Iduna, Drachten
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
NoizBoiz
Bibelot, Dordrecht
20:30
Textures
Bibelot, Dordrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Kraaien
Paard, Den Haag
20:00
Reject The Sickness
Musicon, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:15
Lilian Vieira
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
21:30
Fat Harry & The Fuzzy Licks
STECK, Delft
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Spant!, Bussum
20:00
King Dude / Kiss The Anus Of A Black Cat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
The Black Cult
Pier 15, Breda
21:00
Amber Gomaa
Mezz, Breda
21:00
The Mulligan Brothers
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
19:30
Heavynight: Daisy D + Death To Decaf + The Unslain + Crimson River
Willemeen, Arnhem
21:00
Eriksson Delcroix
Gigant, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
19:30
King Dalton
Paradiso, Amsterdam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
De Staat
Paradiso, Amsterdam
Dazzled Sticks
Bitterzoet, Amsterdam
Anderson .Paak / The Free Nationals
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bazart
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stahlsarg + Weltschmerz
Winston, Amsterdam
20:30
Tombaz Ensemble
Club Antre, Amsterdam
23:30
Brutuzz / Elf Kid / Gomes / GRIMEYARD / Mudde / P Money
Melkweg, Amsterdam
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
The Doors In Concert
P60, Amstelveen
21:00
The Prodigy tribute by Voodoo People
Max, Alphen aan den Rijn
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
The Cool Quest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 13 februari 2016
19:30
Crazy Daze - EP Release
Hedon, Zwolle
20:30
The Ultimate Led Zeppelin Experience Physical Graffit
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
JP & The Seeger Session Band
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Reptillians
Plock, Volkel
20:30
Gerson Main
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
Regarde Les Hommes Tomber
Grenswerk, Venlo
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
19:45
Youth Lagoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Novatia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Metal Battle w/ bloodgod / Project Pain / Sativa
dB's, Utrecht
The Residents
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Aafke Romeijn (album release)
EKKO, Utrecht
20:00
Devon Allman
De Pul, Uden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
19:00
HB concerts: Rezet (D) + Skeletons Of Society + Hammerhead (B) + Night
Little Devil, Tilburg
19:30
Textures
013, Tilburg
20:00
Bazzookas / Larica / Skippabeat
Extase, Tilburg
20:30
Artvark / Ntjam Rosie - Homelands
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Subquake
013, Tilburg
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Meenthe, Steenwijk
21:30
HENGST
De Fles, Spijkenisse
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Toe Maar
Het Bolwerk, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam