Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Mezz
Breda
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
RASA
Utrecht
21:00
N9
Eeklo
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Max
Alphen aan den Rijn
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Café de Herberg
Ommen
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Hedon
Zwolle
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Trefpunt
Warmond
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Duycker
Hoofddorp
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Patronaat
Haarlem
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Energiehuis
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Parkgebouw
Rijssen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Molenberg
Delfzijl
Meervaart
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
TAC
Eindhoven
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Pier 15
Breda
20:00
Café de Cactus
Hengelo
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Hof in Salland
Raalte
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
BREStheater
Brielle
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Racso
Hoorn
20:00
Winston
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
19:30
013
Tilburg
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
16:00
Concerto
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Mezz
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Extase
Tilburg
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Plock
Volkel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
BREStheater
Brielle
P60
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 12 februari 2016
21:00
All Comes Down / The Black Veins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Kenny B + Support
Manifesto, Hoorn
21:00
Amber Gomaa
Mezz, Breda
21:00
Maison Du Malheur
Hedon, Zwolle
21:00
Parelsessies: The Cannonball Johnsons
RASA, Utrecht
21:00
Ansatz der Maschine / Strange and Borderlines
N9, Eeklo
21:00
Undercoversessie Foo Fighters
Roepaen, Ottersum
21:00
The Doors In Concert
P60, Amstelveen
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Harry Sacksioni
De Peppel, Zeist
21:00
The Prodigy tribute by Voodoo People
Max, Alphen aan den Rijn
21:00
The Cool Quest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Pearl Jam door Marco Hovius
Café de Herberg, Ommen
23:30
Brutuzz / Elf Kid / Gomes / GRIMEYARD / Mudde / P Money
Melkweg, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Devon Allman
Hedon, Zwolle
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
King Dude / Kiss The Anus Of A Black Cat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Alex Skolnick Trio
Duycker, Hoofddorp
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Gerson Main
Patronaat, Haarlem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Lieve Bertha
Goudse Schouwburg, Gouda
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
Daniel Lohues
Parkgebouw, Rijssen
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stef Bos
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
19:30
King Dalton
Paradiso, Amsterdam
19:30
Iris Penning - CD Release 'Spreken met Suiker'
TAC, Eindhoven
19:30
Heavynight: Daisy D + Death To Decaf + The Unslain + Crimson River
Willemeen, Arnhem
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Bazart
Paradiso, Amsterdam
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Black Cult
Pier 15, Breda
20:00
JW Roy & Band
Café de Cactus, Hengelo
Chris Chameleon - Drie Vriende
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Cirque Du Freakz
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Neushoorn, Leeuwarden
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
20:00
Her Majesty
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
The Maureens & Support: Tularosa
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
NoizBoiz
Bibelot, Dordrecht
20:00
Americana Rising
Vorstin, Hilversum
20:00
Reject The Sickness
Musicon, Den Haag
20:00
Nablijven! 1 Year Anniversary
Racso, Hoorn
20:00
Stahlsarg + Weltschmerz
Winston, Amsterdam
Fling - A sunny day in the rain
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 13 februari 2016
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
19:30
Textures
013, Tilburg
19:30
Shearwater
Tolhuistuin, Amsterdam
De Staat
Annabel, Rotterdam
Spidergawd
Bitterzoet, Amsterdam
19:45
Youth Lagoon
TivoliVredenburg, Utrecht
Danny Vera
Theater 't Speelhuis, Helmond
16:00
Bombay
Concerto, Amsterdam
Regarde Les Hommes Tomber
Grenswerk, Venlo
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
15:00
Ragtag Festival
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Bird on the Wire / Blue Crime
Mezz, Breda
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guns 2 Roses + The Unforgiven
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Bazzookas / Larica / Skippabeat
Extase, Tilburg
21:00
Kiss Lickss
Podium 't Beest, Goes
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martyn Joseph
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Reptillians
Plock, Volkel
20:00
Metal Battle w/ bloodgod / Project Pain / Sativa
dB's, Utrecht
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Lil Kleine
P60, Amstelveen
The Residents
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Julian Sas Band
Doornroosje, Nijmegen