Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
WORM
Rotterdam
22:15
't Syndicaat
Den Haag
013
Tilburg
20:15
013
Tilburg
23:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Artishock
Soest
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bon theater
Medemblik
Botanique
Brussel
20:00
Butcher's Tears
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
21:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Corneel
Lelystad
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Avenue
Breda
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
De Cammeleur
Dongen
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Hip
Deventer
De Hofnar
Aalten
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Reggehof
Goor
18:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
De Speeldoos
Vught
20:30
De Speeldoos
Vught
De verlichte geest
Roeselare
21:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
11:00
Flanders Expo
Gent
14:00
Flanders Expo
Gent
17:00
Flanders Expo
Gent
21:30
Flora Theater
Delft
20:00
Fluor
Amersfoort
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Depot
Leuven
Het Diekhuus
Middelharnis
21:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Iduna
Drachten
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
Klein Theater
Dinxperlo
10:15
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
00:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
23:00
Social Underground Rotterdam
Rotterdam
vrijdag 27 november 2015
20:30
The Drip Dry Man & the Beat Revolver / The Surfaders
WORM, Rotterdam
zaterdag 28 november 2015
22:15
DJ Kipkillah / Generate / Kazilae / RunRun Raw
't Syndicaat, Den Haag
Cock Sparrer
013, Tilburg
20:15
Fresku
013, Tilburg
23:00
Subquake
013, Tilburg
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Agnietenhof, Tiel
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Agnietenhof, Tiel
The Slow Show
Altstadt, Eindhoven
Mister Cover
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Doghouse Reilly
Artishock, Soest
19:00
Swallow the Sun
Baroeg, Rotterdam
21:00
Jamie Lawson
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
JJ Sharp band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
Bertrand Belin
Botanique, Brussel
20:00
Naive Set (album release)
Butcher's Tears, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
17:00
Town & Country
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Mad King Thorn
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
21:00
Jeroen Kant & De Sheriff
CHV Noordkade, Veghel
20:00
The Common Linnets
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Mister and Mississippi
Corneel, Lelystad
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
BIG ASS METAL WEEKENDER part I Nervochaos / Pentagram Chile
dB's, Utrecht
21:00
Get Your Gun / V00d00 Gold dj's
De Avenue, Breda
20:30
Steady State
De Bosuil, Weert
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
21:30
The Powerpimps
De Fles, Spijkenisse
20:00
Afterpartees / Bed Rugs
De Hip, Deventer
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Meenthe, Steenwijk
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Gotcha!
De Peppel, Zeist
20:00
the obsCURE
De Pul, Uden
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
18:30
Luke Sital-Singh
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught
Maiden United
De verlichte geest, Roeselare
21:30
Bazart
De Zwerver, Oostende
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Wintertuinfestival: Bas Heijne + Toon Tellegen + Tommy Wieringa
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Undercover (Rolling Stones tribute band)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
The Slow Show
Effenaar, Eindhoven
20:30
Beans & Fatback
EKKO, Utrecht
11:00
K3
Flanders Expo, Gent
14:00
K3
Flanders Expo, Gent
17:00
K3
Flanders Expo, Gent
21:30
DJ 2Takes / DJ Brass
Flora Theater, Delft
20:00
Janne Schra
Fluor, Amersfoort
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
JW Roy + Band en Leon Verdonschot
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Jacqueline Govaert
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Digitzz / Maydien
Groene Engel, Oss
21:00
Ginger Baker Jazz Confusion
Grounds, Rotterdam
20:00
Feis
Hedon, Zwolle
20:00
Voyeur
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
The Toy Dolls
Het Bolwerk, Sneek
Therapy?
Het Depot, Leuven
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
21:00
The Black Cult
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Steen
Iduna, Drachten
22:00
Spirit Valley
J.C. Elektra, Sliedrecht
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
10:15
Caravan Palace
Koninklijk Circus, Brussel
Walter Trout
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nacht van de Jazz
LantarenVenster, Rotterdam
Tangerine - In Stereo
Meervaart, Amsterdam
19:30
Lonely The Brave
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
20:00
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Top2000 Concert - Kunst na Arbeid & Harmonie Crescendo
P3, Purmerend
20:00
Bollywood Dhamakha
P60, Amstelveen
20:30
The Overslept / Vortex University
Paard, Den Haag
00:00
Yellowclaw
Paradiso, Amsterdam
Joey Bada$$
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Maureens
Paradiso, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Krystl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sticky Fingers (Aus)
Patronaat, Haarlem
21:30
The Blues Junkies
Patronaat, Haarlem
20:00
Sleep Gunner + Moore/Buis
PlusEtage, Baarle-Nassau
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Kurb Saatus / Procreation / Sepiroth
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
DownHill IX
Poppodium Volt, Sittard
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
23:00
Cat Carpenters / De Likt / Woof Woof Ridicule
Social Underground Rotterdam, Rotterdam