Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
NTGent
Gent
Rotown
Rotterdam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
21:00
NTGent
Gent
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
SUB071
Leiden
22:00
BIRD
Rotterdam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
EKKO
Utrecht
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Hofman
Utrecht
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
18:00
PopEi
Eindhoven
18:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
19:00
Artis
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Paradiso
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
22:30
Vera
Groningen
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
16:00
PopEi
Eindhoven
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:30
dB's
Utrecht
De Hip
Deventer
Effenaar
Eindhoven
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Bar Bukowski
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
Woodstock69
Bloemendaal
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
On The Roof
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
Artis
Amsterdam
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Taverne
Bergen
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zondag 19 juli 2015
12:00
Jan-Willem Rozenboom / Duo Caprice
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Dox Family Afternoon: Benjamin Herman / Charlene / Sarah-Jane
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 20 juli 2015
00:00
THE JOINT REUNION X CHOCOLADE
Doornroosje, Nijmegen
Will And The People
Doornroosje, Nijmegen
The Skatalites
Melkweg, Amsterdam
21:30
Hiatus Kaiyote - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mich Walschaerts - Duizend Man Sterk
NTGent, Gent
The Growlers
Rotown, Rotterdam
dinsdag 21 juli 2015
00:00
80's Verantwoord / 90's Now!
Doornroosje, Nijmegen
The Slow Show
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Deerhoof
EKKO, Utrecht
20:00
Crystal and Runnin' Wild
Mezz, Breda
21:00
Raf Walschaerts - Jongen Toch
NTGent, Gent
20:30
Bunny Wailer
Paradiso, Amsterdam
21:00
CROWS
SUB071, Leiden
woensdag 22 juli 2015
22:00
Erykah Badu Tribute (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
00:00
Lady Aïda / Todd Terry
Doornroosje, Nijmegen
Typhoon
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Exumer
Little Devil, Tilburg
The Drums
Melkweg, Amsterdam
20:30
Deerhoof
Rotown, Rotterdam
20:30
Lebbis
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 23 juli 2015
00:00
Anthony Parasole / Marcel Dettmann
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Danny Vera
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Cosmonauts + Crows
Effenaar, Eindhoven
22:00
Studio Stekker Festival: Peaking Lights
EKKO, Utrecht
22:45
Dear Mom
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
HOFMAN LIVE: A Brighter Light
Hofman, Utrecht
21:30
Cheikh Lô - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Tess Parks & Anton Newcombe
Paradiso, Amsterdam
21:00
Astroid Boys
Winston, Amsterdam
vrijdag 24 juli 2015
21:00
The Bad Backbones
Altstadt, Eindhoven
Riverside
Boerderij, Zoetermeer
21:00
JAGD / Kissing Jane / Shawnee Safka
De Nieuwe Anita, Amsterdam
00:00
DJ EZ / FuntCase
Doornroosje, Nijmegen
Ozark Henry
Doornroosje, Nijmegen
D.R.I.
Effenaar, Eindhoven
20:00
Razoreater
Little Devil, Tilburg
19:30
The Mission
Melkweg, Amsterdam
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
00:00
Dj Grandmaster Flash
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gregg Allman
Paradiso, Amsterdam
21:30
Dan Owen
Paradiso, Amsterdam
18:00
ROCK 'N' GRILL - The Wozznames
PopEi, Eindhoven
zaterdag 25 juli 2015
18:00
Hammerhead
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
19:00
Dillenburg
Artis, Amsterdam
D.R.I. + The Obnoxious + Tarantino
Baroeg, Rotterdam
20:30
Lee Ritenour ft. Dave Grusin
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Patrick Grayham
Grounds, Rotterdam
21:00
Dario Mars and The Guillotines
Little Devil, Tilburg
20:15
Ricciotti Ensemble
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Robert Housefield Blues Fusion
Taverne, Bergen
22:30
The Sweet Release of Death
Vera, Groningen
15:00
Club Vondel i.s.m. 3FM Serious Talent: Audio Adam / PollyAnna / DJ Bal
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Yentl en de Boer / Yvonne van den Eerenbeemt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 26 juli 2015
15:00
Live Hard Or Die Fest
Baroeg, Rotterdam
14:00
Parkpicknick
Cultuurkapel Deurne, Deurne
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: Frank Doesburg + Daniel Tempelman
Hostel Strowis, Utrecht
19:30
Kool Keith
Melkweg, Amsterdam
16:30
Black Tolex (BE) - Ik Zie U Graag - terrasconcert
Mezz, Breda
16:00
Singer-songwriter Camilla Blue Solo
PopEi, Eindhoven
12:00
Nederlandse Reisopera / Duo Braakman & Berendse
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Mieke Stemerdink / Sjors van der Panne
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 27 juli 2015
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 28 juli 2015
Flogging Molly
Melkweg, Amsterdam
21:30
Bilal - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
George Thorogood
Paradiso, Amsterdam
woensdag 29 juli 2015
22:00
Flavio's Farewell Extravaganza (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
The Tubes
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Henrys Funeral Shoe (uk)
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:30
Rosetta
dB's, Utrecht
Cuz
De Hip, Deventer
Rob Zombie
Effenaar, Eindhoven
20:00
Euregio: Tobias Borsboom
Roepaen, Ottersum
donderdag 30 juli 2015
20:00
Appelsap pre-party
Bar Bukowski, Amsterdam
20:00
Empress Black Omolo
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Toxic Holocaust
Little Devil, Tilburg
21:30
Hypnotic Brass Ensemble - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
John Butler Trio
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kawehi
Paradiso, Amsterdam
17:00
Pique!: R E B E L L E + Southbound
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Euregio: Max-Philip Klüser
Roepaen, Ottersum
17:00
UB40
Woodstock69, Bloemendaal
UB40
Woodstock69, Bloemendaal
vrijdag 31 juli 2015
20:00
FireForce
Little Devil, Tilburg
23:00
Dekmantel by Night
Melkweg, Amsterdam
20:30
Koffie
On The Roof, Amsterdam
Selah Sue
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
ROCK 'N' GRILL - Annie's Got A Gun
PopEi, Eindhoven
20:00
100% Zen Presents: Pressure Buss Pipe (VI)
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Euregio: Saskia Lena Keindorf en Pauline Gropp
Roepaen, Ottersum
zaterdag 01 augustus 2015
Jelle Paulusma
Artis, Amsterdam
21:00
J.C. de Dukdalf presents: Total Seclusion + LIGHTS OUT + Route North
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Flotsam And Jetsam
Little Devil, Tilburg
23:00
Dekmantel by Night
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eva Almagor Band
Nijend 24, Anderen
20:00
Jazziam
PopEi, Eindhoven
21:00
Along The Watchtower
Taverne, Bergen
15:00
Club Vondel X Magnetron Music: Comtron / Falco Benz / Sofie Winterson
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Jeroen Leenders / Matroesjka
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam