Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Groene Engel
Oss
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Mezz
Breda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Sneek
Sneek
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
Theaterhotel Almelo
Almelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Musicon
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Het Huis Verloren
Hoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Musis
Arnhem
21:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Stathe
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:30
People's Place
Amsterdam
14:00
Concerto
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
De Meester
Almere
21:30
Little Devil
Tilburg
Merleyn
Nijmegen
20:00
Iduna
Drachten
Atelier Rock
Huy
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:00
Cafe Clouso
Meppel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Atak
Enschede
20:00
Brogum
Zierikzee
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
De Flux
Zaandam
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
De Muze
Noordwijk
22:15
Vorstin
Hilversum
22:30
Altstadt
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
De Lantaarn
Hellendoorn
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
't Getouw
Mol
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vrijdag 03 april 2015
22:00
DJ Danjah / Freddy Moreira / Yung Felix
Groene Engel, Oss
20:30
Diggy Dex & Reazun
Luxor Live, Arnhem
20:00
Dead Sexy Club
Duycker, Hoofddorp
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Carte Blanche
Diligentia, Den Haag
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Cirque Valentin
Mezz, Breda
20:30
Cameretten
Theater Bouwkunde, Deventer
Buitenstaanders
Theater Sneek, Sneek
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Veste, Delft
20:00
Boris McCutcheon
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
Bløf
Theaterhotel Almelo, Almelo
22:00
Bandito
Merleyn, Nijmegen
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Antwon (USA) + DUSTY. + deadHype
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Alkmaar Metal Meeting: Bleed / Dystopia / ECOCIDE / Illusionless / Mut
Victorie, Alkmaar
19:30
Absolva + Rebelstar + Air Raid
Musicon, Den Haag
20:00
AAPNOOTMIES / Sir James
Paard, Den Haag
20:15
3J'S
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 04 april 2015
20:15
Zita Swoon Group
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Veneration Of The Dead
Baroeg, Rotterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
21:00
Tim Akkerman
De Peppel, Zeist
20:15
Ti-an-guis - Traces
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Theatertour 2015
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Orpheus, Apeldoorn
21:00
The Tightropes
Taverne, Bergen
20:00
The Rosenbergs
Cacaofabriek, Helmond
The Gospel Sessions
Het Huis Verloren, Hoorn
20:15
The Five Great Guitars
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
The Doots
Hedon, Zwolle
20:15
The Deaf
De Helling, Utrecht
20:00
Tangerine
Musis, Arnhem
21:00
TamboerPop
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Supertrap
De Bosuil, Weert
20:00
Sir James
Stathe, Utrecht
Sheila E.
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sharon Robinson
People's Place, Amsterdam
14:00
Sharon Robinson
Concerto, Amsterdam
Satyricon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
San Cisco
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sambal!
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
Rico & A.R.T.
De Meester, Almere
21:30
Rebelstar
Little Devil, Tilburg
Rats on Rafts
Merleyn, Nijmegen
20:00
Rapalje
Iduna, Drachten
Raketkanon
Atelier Rock, Huy
Racoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
Pinguins in Paradiso
Paradiso, Amsterdam
15:00
Pine Needle Miners
Cafe Clouso, Meppel
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pater Moeskroen
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
PaPa GoNi
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Orgel Vreten
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nits - NITS?
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nick Mulvey
Hedon, Zwolle
21:00
Nice Beaver
Mezz, Breda
20:30
Navarone
't Ukien, Kampen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Mother's Finest
Atak, Enschede
20:00
Monomyth
Brogum, Zierikzee
21:00
Matt Schofield
Het Bolwerk, Sneek
20:15
MaroComedy | Thema nog niet bekend
Meervaart, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Madeon
Botanique, Brussel
20:00
Lucas Hamming / Sunday Sun / The Elementary Penguins
Metropool, Hengelo
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Live Wire Ac/dc, The Best Ac/dc Tribute In The World
De Flux, Zaandam
Laibach
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Lach het weg
De Muze, Noordwijk
22:15
King of the World + Giant Tiger Hooch
Vorstin, Hilversum
22:30
Kim Slade
Altstadt, Eindhoven
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Instant Karma Curated By The Van Jets
De Zwerver, Oostende
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
BREStheater, Brielle
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:45
Hard
Duycker, Hoofddorp
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Hannes Minnaar - wereldpianisten
Edesche Concertzaal, Ede
22:00
Guy Smeets Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Girls Wanna Have Fun
De Lantaarn, Hellendoorn
20:30
Gimme Shelter Release Party
Corneel, Lelystad
20:00
Gare Du Nord
Musis, Arnhem
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fruit of the Original Sin
Luxor Live, Arnhem
15:30
Frequency Drift / Io Earth / Lazuli / The Enid
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
't Getouw, Mol
20:00
Focus
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Face Meets Concrete
De Fles, Spijkenisse
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard