Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
17:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Mezz
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
't Zwaantje
Deest
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
19:30
Musicon
Den Haag
20:00
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Corneel
Lelystad
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Groene Engel
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
V11
Rotterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
Theater Sneek
Sneek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
donderdag 02 april 2015
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
De Maaspoort, Venlo
Harry Sacksioni - 65
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Rick de Leeuw
C.C. De Zandloper, Wemmel
Buitenstaanders
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Het Klooster, Woerden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bløf
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 03 april 2015
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Alkmaar Metal Meeting: Bleed / Dystopia / ECOCIDE / Illusionless / Mut
Victorie, Alkmaar
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bløf
Theaterhotel Almelo, Almelo
Joris Linssen & caramba
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Matt Schofield
P60, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
17:00
Sazz Leonore
Concerto, Amsterdam
While She Sleeps / Cancer Bats
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Antwon (USA) + DUSTY. + deadHype
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Tiltan
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pearl Jozefzoon, Jan Rot & Tango Extremo | De Mattheus Passie
Meervaart, Amsterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Gia Koka, Ruud Breuls e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
The Silverfaces
Paradiso, Amsterdam
22:00
Fiesta Cubana
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
The Cure by Professor Nomad
Gigant, Apeldoorn
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:00
Frank Boeijen
Musis, Arnhem
20:00
Paulusma
Luxor Live, Arnhem
20:00
Skyharbor / SleepMakesWaves / Tides From Nebula
Willemeen, Arnhem
20:30
Diggy Dex & Reazun
Luxor Live, Arnhem
20:00
Boris McCutcheon
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:30
Kicks 'n Bokoesam + Stepherd & Skinto
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Cirque Valentin
Mezz, Breda
20:00
Zion Train
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Rhino's Revenge
't Zwaantje, Deest
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Carte Blanche
Diligentia, Den Haag
19:30
Absolva + Rebelstar + Air Raid
Musicon, Den Haag
20:00
Sir James
Paardcafe, Den Haag
20:00
AAPNOOTMIES / Sir James
Paard, Den Haag
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Mon-O-Phone / Sue the Night
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Mon-O-Phone / Sue the Night
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Intgeniep - Op en haar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Cameretten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Obey The Brave
Bibelot, Dordrecht
21:00
Mister and Mississippi (NL)
N9, Eeklo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Wilminktheater, Enschede
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De Werft, Geel
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Strombeek, Grimbergen
zZz
Vera, Groningen
The Cool Quest
Simplon, Groningen
Orgel Vreten
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mother's Finest
Patronaat, Haarlem
20:30
Sheila E.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Raven
Cacaofabriek, Helmond
Popa Chubby
Metropool, Hengelo
20:00
Soul Radio presents: BO SARIS - Support: JARED & THE INNOVATED SOULS
Vorstin, Hilversum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Dead Sexy Club
Duycker, Hoofddorp
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
The B-Movie Orchestra
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The girl who cried wolf
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
July Talk
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Mark Wonder
Corneel, Lelystad
John Coffey / Wallace Vanborn
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
The Paladins
Doornroosje, Nijmegen
Nick Mulvey
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Bandito
Merleyn, Nijmegen
21:00
Instant Karma Curated By The Van Jets
De Zwerver, Oostende
22:00
DJ Danjah / Freddy Moreira / Yung Felix
Groene Engel, Oss
21:00
The Clash - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
Roos Blufpand
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
3J'S
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hats off to Led Zeppelin - support Purple Strangers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Max van den Burg - Amok
Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Gospel Sessions
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Gutter Demons
Baroeg, Rotterdam
20:00
Oeloek - Prille Roest
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rats On Rafts
V11, Rotterdam
19:30
Weerstand
Poppodium Volt, Sittard
Buitenstaanders
Theater Sneek, Sneek
21:00
Pine Needle Miners
Het Bolwerk, Sneek
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Agnietenhof, Tiel
Golden Earring
013, Tilburg
Jaimi Faulkner
013, Tilburg
21:00
Rusty Nuts blues-rock
Little Devil, Tilburg
Ganglion
De Pul, Uden
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
KargaLive: Vanessa Peters
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Lucas Hamming / Sunday Sun
Kroepoekfabriek, Vlaardingen