Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
P3
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Figi Theater
Zeist
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
00:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Mezz
Breda
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Kiehool
Burgum
19:00
Azotod
De Meern
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
22:00
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
18:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
O.J.C. Solution
Hillegom
vrijdag 30 januari 2015
20:15
Raìces Cubanas
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Qeaux Qeaux Joans / Man From The South
Groene Engel, Oss
21:00
The Meters-Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. Palethe, Overpelt
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Band of Friends
P3, Purmerend
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
The Original USA Gospel Singers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Marike Jager
Agnietenhof, Tiel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Agnietenhof, Tiel
20:15
Stef Bos
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Tank86
Little Devil, Tilburg
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Henny Vrienten
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
J.W.Minnards / Rosemary & Garlic
De Kargadoor, Utrecht
21:00
The Rob Ryan Roadshow
dB's, Utrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Schalm, Veldhoven
Hausmagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Musest / reEditors
De Bosuil, Weert
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Zaantheater, Zaandam
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Figi Theater, Zeist
Sjako!
De Peppel, Zeist
20:30
Dreaming of Kate Bush
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Bo Saris
Hedon, Zwolle
20:30
Afterpartees
Hedon, Zwolle
zaterdag 31 januari 2015
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Pan Speedrock
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
17:00
Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Almere, Almere
00:00
Nipsey Hussle
Melkweg, Amsterdam
16:00
Grauzone
Melkweg, Amsterdam
The Kooks
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jan J. Pieterse, Gerard van Maasakkers e.a. | Club Sandwich Brabant
Meervaart, Amsterdam
20:30
uKanDanZ
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Juliana Braga E Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Gigant, Apeldoorn
20:00
Schudden - Perrongeluk
Posttheater, Arnhem
20:30
Jan Rot
Musis, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kattendans, Bergeijk
21:00
The Hendrix Alive Project
Taverne, Bergen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Mountain Bike
Mezz, Breda
20:00
Jean-Louis Murat
Botanique, Brussel
20:00
Waxahatchee
Botanique, Brussel
20:00
Rocksolid #7
Kiehool, Burgum
19:00
Barracuda / Ellements / Lust for Live / ROVED / Spank / Spijcker / The
Azotod, De Meern
Roos Blufpand
Rietveld Theater, Delft
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater De Veste, Delft
Luke Winslow King
Paard, Den Haag
20:00
Stone In Egypt
Musicon, Den Haag
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Diligentia, Den Haag
22:00
"De nacht heeft duizend ogen" van I Compani
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater De Omval, Diemen
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Janne Schra
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jah Sessions Ft Un-Cover • Jose • Messian Dread
Iduna, Drachten
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Meerpaal, Dronten
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Marlene Hemmer & friends II - Meesterlijk Mozart
Edesche Concertzaal, Ede
20:30
Rick de Leeuw
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater `t Spieker, Eibergen
18:00
Gorecity 2
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Cool Quest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:00
Friso Classics
Effenaar, Eindhoven
20:30
Kraantje Pappie
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon | Sluimer
De Reggehof, Goor
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Andy Burrows + support
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Tee Pee Records Night met: Harsh Toke + Comet Control
Vera, Groningen
20:00
Amparo Sanchez
Patronaat, Haarlem
21:30
Burnside XI + Michael Jackson + Tony Clifton
Patronaat, Haarlem
Joris Linssen & caramba
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Dead Man's Walk / Kill once More / Panoptikon / Take Down the Sun
Estrado, Harderwijk
20:00
The Adele Project
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Chris Chameleon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
'Bunkerclub' presents 'Hollandse Meesters' ft. Secret Cinema
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Gingerpig
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Bo Saris
Metropool, Hengelo
20:30
Pere Ubu
Metropool, Hengelo
20:00
Magnavox Radio / Vive Nova
O.J.C. Solution, Hillegom