Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Spant!
Bussum
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:15
Bibelot
Dordrecht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater de Hasselbak
Eemnes
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Atak
Enschede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
So What!
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Vera
Groningen
00:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Metropool
Hengelo
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:45
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
P3
Purmerend
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Club Vibes
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Hall Of Fame
Tilburg
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
21:15
EKKO
Utrecht
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
vrijdag 28 november 2014
20:00
Arca with Jesse Kanda
Botanique, Brussel
20:00
Jamie T
Botanique, Brussel
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Spant!, Bussum
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Targets / Twijfelbrigade
De Bakkerij, Castricum
20:00
The Deaf
Paard, Den Haag
20:00
René van Meurs
Theater PePijn, Den Haag
20:00
ADE
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:00
Town of Saints
SuperMarkt, Den Haag
21:00
Gers Pardoel
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater De Omval, Diemen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:15
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
22:30
Blues & Beyond: Sunset Travelers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Popa Chubby
Iduna, Drachten
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Cultura, Ede
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater de Hasselbak, Eemnes
20:00
Thus:Owls
Effenaar, Eindhoven
20:00
Booze & Glory + Complaint + Midnight Tattoo
Dynamo, Eindhoven
20:15
Ane Brun
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Nits - NITS?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Trip to Dover
PopEi, Eindhoven
20:30
Pauw
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
The Mad Trist
Atak, Enschede
20:15
Lach het weg
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Dropmix + Futureban Live Drum & Bass
So What!, Gouda
20:00
Riccardo Tesi & Banditaliana
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Fratsen
Vera, Groningen
00:00
Only Seven Left
Patronaat, Haarlem
20:00
Graham Bonnet
Patronaat, Haarlem
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Liberg - ATTACCA
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Matt Gonzo Roehr
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Superstijl
Metropool, Hengelo
20:00
Stef Bos
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Stevie Ann
Cpunt Theater, Hoofddorp
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
20:15
Trinity
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Cyrilo / Kidsforce
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Black Oak / Broeder Dieleman / Herrek / I Am Oak / Kim Janssen / The B
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Girls In Hawaii
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Kom, Nieuwegein
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
23:45
The Brahms
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
21:00
Genesis - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Shirma Rouse
P3, Purmerend
20:00
Geppetto & The Whales
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
SplotsZ, Roelofarendsveen
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Walhalla, Rotterdam
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Firma Zintuig
BIRD, Rotterdam
Jett Rebel (locatie: Maassilo)
Rotown, Rotterdam
20:30
Female Fronted Metal Night / Eve's Fall + Dead Market
Club Vibes, Rotterdam
20:30
Mayra Andrade
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Raymond van het Groenewoud
Poppodium Volt, Sittard
Typhoon
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Agnietenhof, Tiel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Agnietenhof, Tiel
Zentralheizung Of Death Des Todes
Hall Of Fame, Tilburg
22:00
Inter Arma
Little Devil, Tilburg
20:00
Michael Prins
De Pul, Uden
20:00
Road Trip Tour
De Helling, Utrecht
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jack Friday Live: Daniel Tempelman
Hofman, Utrecht
20:15
Wouter Hamel
TivoliVredenburg, Utrecht
Sam Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Werftheater, Utrecht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater De Musketon, Utrecht
21:00
Dragged Into Sunlight
dB's, Utrecht
21:15
The Phantom Four
EKKO, Utrecht
20:00
Desi & Cody
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
20:30
Ivo Bernard
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Comedy Kitchen - Fresh Meat
De Speeldoos, Vught
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Wesopa Weesp, Weesp
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Pineapple Thief
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Herman Brood Academie On Tour
Hedon, Zwolle
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 29 november 2014
The Pineapple Thief
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
17:00
Sugar Mama
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Bertolf
Paco Plumtrek, Almelo