Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
C.C. Achterolmen
Maaseik
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Veluvine
Nunspeet
De Zwerver
Oostende
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
P3
Purmerend
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater 1900
Turnhout
20:00
De Pul
Uden
EKKO
Utrecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
22:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:30
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
People's Place
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
Taverne
Bergen
Mezz
Breda
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh
Burgh-Haamstede
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Andledon
Den Andel
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater450
Dordrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Handelsbeurs
Gent
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
Taverne De Waag
Haarlem
20:30
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Jansstheater
Lochem
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
16:00
P3
Purmerend
14:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
18:00
Little Devil
Tilburg
zaterdag 22 november 2014
20:30
David Olney
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Mother's Finest
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:00
Stef Classens
Corneel, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
C.C. Achterolmen, Maaseik
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Go Back To The Zoo
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Wreckless Eric
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Steve Summers / Voiski
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Veluvine, Nunspeet
Paus
De Zwerver, Oostende
20:00
EgbertLIVE / Bram de Winter / Rogier Zeebregts
Groene Engel, Oss
20:00
Kiss Lickss
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Tribute night editie 4
P3, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Stroud, Putten
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater De Winsinghhof, Roden
15:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
20:00
Cameretten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Lach het weg
Theater Walhalla, Rotterdam
21:30
Amen Dunes
Rotown, Rotterdam
20:00
Admiral Freebee
De Casino, Sint-Niklaas
21:30
Certain Animals / Kamchatka
J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
Blues Night VI: Band of Friends
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Meenthe, Steenwijk
Hadewych Minis
Agnietenhof, Tiel
20:00
Only Seven Left
013, Tilburg
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Rusty Nuts
Little Devil, Tilburg
20:00
Stin Scatzor
Theater 1900, Turnhout
20:00
Frequency Drift
De Pul, Uden
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Intgeniep - Op en haar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
De Maaspoort, Venlo
22:30
Bastards Ball / Fourward / Jade / Low5 B2B Mr Cranes / MC Loudly / Min
Grenswerk, Venlo
20:00
Elske DeWall
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Speeldoos, Vught
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Harry & de Gebroeëke Zwiêgelkes
De Bosuil, Weert
21:00
Deafening / Diggeth / The Spax @ J.C. de Dukdalf
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Capellenborg Theater, Wijhe
Daniël Arends - Carte Blanche
Het Klooster, Woerden
Adam / Gerard Ekdom / Memphis Maniacs / Nielson / The Cool Quest
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Figi Theater, Zeist
21:00
WOE + GLORIA LEWIS + SATIVA
De Peppel, Zeist
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Iona
Boerderij, Zoetermeer
Tower of Power
Hedon, Zwolle
23:00
Sabotage
Hedon, Zwolle
zondag 23 november 2014
20:00
Dana Fuchs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:30
Zangleerlingen Muziekschool Amsterdam
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
David Olney / Sergio Webb
Paradiso, Amsterdam
16:00
Katell
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Robert Leslie & Charlie Rayne
People's Place, Amsterdam
19:00
Chatham County Line
Paradiso, Amsterdam
19:30
Le Peuple de l'Herbe
Sugar Factory, Amsterdam
Fink
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marianne Faithfull
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Curtis Harding
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Chris Rea
Lotto Arena, Antwerpen
16:15
Odd Hugo
Gigant, Apeldoorn
20:00
Ellen Foley & Band
Luxor Live, Arnhem
18:00
Dude
Taverne, Bergen
Aestrid
Mezz, Breda
19:30
The Vaselines + The Future Dead
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Milow
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Angus & Julia Stone
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Botanique, Brussel
20:00
ZydeGoNutz
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh, Burgh-Haamstede
Douwe Bob
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Inge van Calkar
Andledon, Den Andel
Electric Six
Paard, Den Haag
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Ill Niño
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater450, Dordrecht
Arkona / Eluveitie
Effenaar, Eindhoven
20:00
King Tuff
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Wallace Vanborn
Handelsbeurs, Gent
20:30
Tommy Emmanuel
De Oosterpoort, Groningen
Mighty Oaks + Charlie Cunningham
Vera, Groningen
Ivo Bernard
Taverne De Waag, Haarlem
20:30
Novastar
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Wende Snijders - L.R The Theatre Sessions
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Jansstheater, Lochem
Lamb
Doornroosje, Nijmegen
20:30
La Coka Nostra
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Moortje / Snelle Jelle
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Temperance Movement + support
De Zwerver, Oostende
16:00
Aliyah - Live in concert
P3, Purmerend
14:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
15:00
Kamchatka
Poppodium Volt, Sittard
Benjamin Herman / Miguel Rodriguez
Theater de Stoep, Spijkenisse
17:00
Farstreet
De Fles, Spijkenisse
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Theater de Stoep, Spijkenisse
18:00
Tarantino + Cartographer + Strangers Among Bears
Little Devil, Tilburg