Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:15
Gigant
Apeldoorn
Beauforthuis
Austerlitz
16:30
Mezz
Breda
16:00
Paard
Den Haag
Iduna
Drachten
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Dynamo
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
16:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
16:00
Dizzy
Rotterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
14:30
Ernesto's
Sittard
17:00
De Fles
Spijkenisse
15:00
dB's
Utrecht
14:30
Kunst in het kerkje
Velp
20:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
The Waterhole
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
BackStage Hotel Amsterdam
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Rotown
Rotterdam
013
Tilburg
Perron 55
Venlo
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Jazz in Arnhem
Arnhem
Bibelot
Dordrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Sojo
Leuven
21:30
Cafe Camelot
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
18:00
Magasin 4
Brussel
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
C-Mine
Genk
21:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
013
Tilburg
20:00
De Velinx
Tongeren
De Helling
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Concerto
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
zondag 27 april 2014
16:15
Niels Duffhuës
Gigant, Apeldoorn
Stef Bos
Beauforthuis, Austerlitz
16:30
Rina Mushonga
Mezz, Breda
16:00
Big Daddy Kane
Paard, Den Haag
GEANNULEERD: Blues Pills + Supports
Iduna, Drachten
12:00
The Gents & Wishful Singing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
Ex Libris
Dynamo, Eindhoven
Metal Church
Dynamo, Eindhoven
UB40
Philharmonie Haarlem, Haarlem
16:00
Gitaarlem 105Live
Patronaat, Haarlem
16:00
Dan Bern
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
16:00
Ben van den Dungen Kwartet
Dizzy, Rotterdam
20:00
Novastar
De Casino, Sint-Niklaas
14:30
Mo's Maffe Muziek Middag
Ernesto's, Sittard
17:00
Coen Wolters Band
De Fles, Spijkenisse
15:00
John Paul Keith / Jon Auer
dB's, Utrecht
14:30
Marike Jager
Kunst in het kerkje, Velp
20:00
Willeke Alberti
De Maaspoort, Venlo
16:00
Fischer-Z
De Bosuil, Weert
20:30
Alex Carpani Band with David Jackson (VDGG) + Fabi
Boerderij, Zoetermeer
maandag 28 april 2014
Jan Jaap van der Wal
Paradiso, Amsterdam
Erika
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
BoySetsFire / Funeral For A Friend
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mudhoney / Shearwater
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Justin Timberlake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Phox
BackStage Hotel Amsterdam, Amsterdam
20:00
Golden Earring
Chassé Theater, Breda
21:00
Dan Bern & Wink Bercham - Ad van Meurs presenteert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Los Vigilantes / Paint Fumes
Vera, Groningen
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Minor Alps
Rotown, Rotterdam
Panic At The Disco
013, Tilburg
JeBroer
Perron 55, Venlo
dinsdag 29 april 2014
19:00
Magic Gumball Night & Open Mic --> 29-04-2014
CC Muziekcafé, Amsterdam
19:30
Tim Akkerman
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marieke Visser
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Biohazard / Final Prayer / Madball
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dinerconcert Tarkenskeen- Rorby
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Pentatonix
Paradiso, Amsterdam
21:30
Aïscha Traida
Paradiso, Amsterdam
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Miguel Rodriguez
Jazz in Arnhem, Arnhem
UB40
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
Stef Bos
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Anne Jan Toonstra
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
The Entrance Band
Sojo, Leuven
21:30
The Happy Few
Cafe Camelot, Nijmegen
20:30
Listener
EKKO, Utrecht
20:00
Heeren van Oranje
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 30 april 2014
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Wilco Koster
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marieke Visser
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eli 'Paperboy' Reed
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met Hernan Ruiz
De Badcuyp, Amsterdam
Pentatonix
Paradiso, Amsterdam
Handsome Family
Paradiso, Amsterdam
21:00
Painted Palms
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Avery Sunshine / Laura Vane & The Vipertones / The Dutch Concert Big B
Sugar Factory, Amsterdam
Stef Bos
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Orpheus, Apeldoorn
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Musis, Arnhem
20:30
De selectie - De grote WK show
Posttheater, Arnhem
18:00
Aborted
Magasin 4, Brussel
21:30
Salisbury + Villa Zeno
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
UB40
Bibelot, Dordrecht
20:00
Novastar
C-Mine, Genk
21:00
Folly and the Hunter / Popstrangers
Vera, Groningen
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Die Anarchistische Abendunterhaltung
Patronaat, Haarlem
20:15
Diablo BLVD
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Micha Wertheim
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Knol
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
ComedyKings
De Meenthe, Steenwijk
Epica
013, Tilburg
20:00
Golden Earring
De Velinx, Tongeren
Moss
De Helling, Utrecht
20:30
Victor Wooten Band
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 01 mei 2014
20:30
Claude Hay
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Epica
Concerto, Amsterdam
19:00
Souk: Carole Samaha / Fnaïre / Het Nationale Ballet / Holland Symfonia
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Stream of Passion
Melkweg, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patrick Sweany
Paradiso, Amsterdam
Schoolboy Q
Melkweg, Amsterdam
20:00
Glenn Miller Orchestra
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cris Cab
Paradiso, Amsterdam
20:00
Savoy Room
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Jammin' @ Thursday Tunes with NAT SOUL BAND
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:30
The Kik
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Victor Wooten
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Marc Ford
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
INVSN
Winston, Amsterdam
21:30
Amarildo
De Badcuyp, Amsterdam