Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paal 17
De Koog
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Paard
Den Haag
013
Tilburg
Paard
Den Haag
13:00
Paal 17
De Koog
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
16:00
Gooiland Hotel
Hilversum
16:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paal 17
De Koog
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Het Sieraad
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
M Leuven
Leuven
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Balie
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
Slottuintheater
Zeist
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Mezz
Breda
20:45
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Paal 17
De Koog
21:00
Markant Uden
Uden
21:00
Gooiland Hotel
Hilversum
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Het Sieraad
Amsterdam
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
11:00
DeMess
Naarden
12:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Paal 17
De Koog
13:00
Markant Uden
Uden
14:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Paal 17
De Koog
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Paal 17
De Koog
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Auberge du Bonheur
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
De Brielsche Aap
Brielle
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Hedon
Zwolle
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kuip
Rotterdam
16:00
De Kuip
Rotterdam
013
Tilburg
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
De Kuip
Rotterdam
20:00
De Kuip
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 14 augustus 2020
20:00
Edsilia Rombley
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Snelle
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Audri / Noemie Wolfs
M Leuven, Leuven
20:00
Guy Swinnen
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Tourist LeMC
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Tangarine
Manifesto, Hoorn
20:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Kong Foo
CHV Noordkade, Veghel
20:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
21:00
Voorpremière: Once Were Brothers incl. optreden met Yorick van Norden
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Brennan Heart Presents I Am Hardstyle In Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
Jazz Club: Ben Van Gelder X Reinier Baas = Mokum In Hi-fi
Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Blackbird
Paard, Den Haag
zaterdag 15 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
GREEN GARDEN FESTIVAL 2020
Paard, Den Haag
13:00
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
15:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Glennis Grace
Olympisch Stadion, Amsterdam
Brihang
Grid Antwerpen, Antwerpen
16:00
Bizzey @ Art & Music Hotel
Gooiland Hotel, Hilversum
16:00
Equisa
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
16:15
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Willeke Alberti
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
17:00
Alex Klaasen / Arjen Lubach / Henry van Loon
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
18:30
Darlyn / Judy Blank / Sam & Julia
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Tino Martin
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Colin Benders
Het Sieraad, Amsterdam
19:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
La Pegatina
TivoliVredenburg, Utrecht
SZPAKU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Willeke Alberti
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Paul de Munnik
Vorstin, Hilversum
20:00
Glennis Grace
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Snelle
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Aarde aan Daan / Yevgueni
M Leuven, Leuven
Eefje de Visser
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Balie, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Trijntje Oosterhuis
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
Suzan & Freek
Slottuintheater, Zeist
20:30
Tim Knol
Patronaat, Haarlem
20:30
Cochon Bleu
Mezz, Breda
20:45
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
21:00
Delicious Surprise
Markant Uden, Uden
21:00
Bizzey @ Art & Music Hotel
Gooiland Hotel, Hilversum
21:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Walk The Line - Indie
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Colin Benders
Het Sieraad, Amsterdam
zondag 16 augustus 2020
10:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
11:00
James Oesi
DeMess, Naarden
12:00
Tino Martin - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
12:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
13:00
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
14:15
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Chicago Capitols
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Denise Raetsen (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
15:15
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Hans & Candy Dulfer
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Deun van Seun
Mezz, Breda
16:15
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
17:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:45
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
Suzan & Freek - Live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Hans & Candy Dulfer
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
20:00
Melissa Lopes / Raw Roets / Winne
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Brihang / IKRAAAN
M Leuven, Leuven
20:00
Milow
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
O'G3NE - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
20:00
De Cabaretclub
Markant Uden, Uden
Trijntje Oosterhuis
De Brielsche Aap, Brielle
Tino Martin - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Dominic Seldis: Music, Maestro!
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Wolfmother
Hedon, Zwolle
Jan Willem Rozenboom: Franz Schubert Theatercollege
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:45
Walk The Line - Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 17 augustus 2020
Toine Sporken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
16:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Agnes Obel
013, Tilburg
20:00
Rowwen Heze
De Brielsche Aap, Brielle
Jeroen van der Boom - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:00
John Williams' R&B Oldskool Hits - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
20:30
EUT
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 18 augustus 2020
Glennis Grace - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Dennis van Aarssen - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam