PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 14 jun
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Maloe Melo
Amsterdam
1
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nijverheid
Utrecht
2
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:45
Dynamo
Eindhoven
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Vera
Groningen
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
21:00
Podium `t Beest
Goes
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
So What!
Gouda
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
za 15 jun
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
Podium Victorie
Alkmaar
1
Ahoy
Rotterdam
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Café De Haagse Poort
Breda
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
013
Tilburg
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Fort33
Leusden
20:30
Vera
Groningen
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:30
So What!
Gouda
23:30
Melkweg
Amsterdam
zo 16 jun
09:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Markant Uden
Uden
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
15:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
The Jack
Eindhoven
Paard
Den Haag
2
16:00
dB's
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Koning Boudewijnstadion
Brussel
3
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
3
19:30
P60
Amstelveen

vrijdag 14 juni 2019

20:00
Miscellaneous Music Centre The Box, Katwijk
20:00
The Mahones dB's, Utrecht
20:00
Abba Tribute Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Medicijn op Maandag presents: Fête de la Musique LOLA050, Groningen
20:00
Emergendizer Rock Pub Time-Out, Roosendaal
20:00
Mono-Poly De Perifeer, Deventer
20:00
The Mieters Maloe Melo, Amsterdam
1
20:30
Arp Frique & Family Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Stef Bos - Ruimte De Oosterpoort, Groningen
20:30
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Sheepdogs Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Mavericks De Oosterpoort, Groningen
Foto Amyl and The Sniffers
Amyl and The Sniffers De Nijverheid, Utrecht
2
20:30
Mell Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Venice Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
The Prog Music Tribute Show Spirit of 66, Verviers
20:45
Constant Mongrel Dynamo, Eindhoven
21:00
Fatal Flowers Doornroosje, Nijmegen
21:00
Koffin Kats / The Goddamn Gallows Metropool, Hengelo
21:00
Wild Romance De Peppel, Zeist
21:00
Marbled Eye + Shithätt Vera, Groningen
21:00
Sweet Mary Jane Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
21:00
The Real McKenzies Podium `t Beest, Goes
21:00
JamsessieBand at Muziekcafé Helmond Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Andre Hazes Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Boskat / Kid Harlequin So What!, Gouda
23:00
Dillinja Melkweg, Amsterdam
23:30
POPTRASH Melkweg, Amsterdam

zaterdag 15 juni 2019

Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs Kemperink - Bonje De Cammeleur, Dongen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Tim Knol / I Am Oak / Lars Kelpin / Laura S Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Sweet Mary Jane Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
18:00
Die Helene Fischer Tribute show Kursaal Oostende, Oostende
18:30
Monstrosity + The Devil + Cold Snap Baroeg, Rotterdam
19:00
Axel Flóvent Melkweg, Amsterdam
19:00
Zoomeravonden - Jan Terlouw Junior Artis, Amsterdam
19:30
A-Wa Melkweg, Amsterdam
19:30
Jan Vayne Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G 2019
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G 2019 Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Theater de Kampanje, Den Helder
Bryan Ferry Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary Metropool, Hengelo
Foto Fatal Flowers
Fatal Flowers Podium Victorie, Alkmaar
1
Foto Julio Iglesias
Julio Iglesias Ahoy, Rotterdam
20:00
A Symphonic Tribute to Pink Floyd World Forum CC, Den Haag
20:00
The Lachy Doley Group Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:00
Woodstock Legends in Concert Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Ava Luna Altstadt, Eindhoven
20:00
Mezz on tour: JJ's Country Club at Haagse Poort Café De Haagse Poort, Breda
20:00
Metal T: Anno Domini + Powerized Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
The Clarks Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
40 Years Unknown Pleasures PopEi, Eindhoven
20:15
Marcel Stevens Markant Uden, Uden
20:15
Meat Puppets Luxor Live, Arnhem
20:15
Harmonie Venlo in Concert met The Supremes - Koninklijk Philharmonisch De Maaspoort, Venlo
20:30
Rumours De Vorstin, Hilversum
20:30
Rumours De Vorstin, Hilversum
20:30
Jeffrey Spalburg - VaderdagFATU 2019 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Wilco
Wilco Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Massada Boerderij, Zoetermeer
Ralph van Raat speelt Radiohead 013, Tilburg
20:30
Martijn Koning Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Off the Wall Michael Jackson Tribute Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
The Maestro (Guido Dieteren) & The European Poporchestra, Wendy Kokkel Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Blinde Ed's Birthday Gig Fort33, Leusden
20:30
Mdou Moctar Vera, Groningen
21:00
Knight Area Capsloc, Capelle aan den IJssel
21:00
The Real McKenzies Metropool, Hengelo
21:00
Deathbell (F) + Green Lung (UK) Little Devil, Tilburg
21:30
GoodSouls @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
Venice Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
22:30
Caitlin Leah TivoliVredenburg, Utrecht
22:30
Figuratives / Pablo Discobar Soundsystem So What!, Gouda
23:30
Remy Unger Melkweg, Amsterdam

zondag 16 juni 2019

09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Hans Clevers Paradiso, Amsterdam
12:00
Fuse Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Podium Windkracht Lustrumconcert - Merijn Bisschops en anderen Cacaofabriek, Helmond
14:30
Jos Jansen / Micheline van Hautem - Brel & Brass Markant Uden, Uden
14:30
Tristan Boerderij, Zoetermeer
14:30
Oost-Nederlands Symfonieorkest Openluchttheater Hertme, Hertme
15:00
Sophia's Acoustic Sundays BIRD, Rotterdam
15:00
Rilan & The Bombardiers & Engel Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Jelle van Amersfoort - Vaderdagfamilieconcert met Jelle van Amersfoort Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
15:00
Maat 47 PopEi, Eindhoven
15:00
Kempenerpop­prijs 2019 at The Jack The Jack, Eindhoven
Foto Meat Puppets
Meat Puppets Paard, Den Haag
2
16:00
Lil' Sal & the Wildtones / The Hi-jivers dB's, Utrecht
16:15
Seewolf Gigant, Apeldoorn
17:00
Liebrecht Vanbeckevoort Kursaal Oostende, Oostende
17:30
Caro Emerald Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Foto Metallica
Metallica Koning Boudewijnstadion, Brussel
3
1
19:00
Eline Mann Melkweg, Amsterdam
19:30
Rumours of Fleetwood Mac Neushoorn, Leeuwarden
Foto Eagles of Death Metal
Eagles of Death Metal Melkweg, Amsterdam
3
19:30
Monstrosity P60, Amstelveen
Pagina 2