Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
EKKO
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Amer
Amen
van Beresteyn
Veendam
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Flux
Zaandam
Paradox
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Fluor
Amersfoort
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
21:00
De Bakkerij
Castricum
Bibelot
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Metropool
Hengelo
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
C.C. Achterolmen
Maaseik
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Brogum
Zierikzee
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
013
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Asgard
Beverwijk
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Het Raam
Hillegom
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jonosh
Asten
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Monts
Noordbroek
20:00
Mezz
Breda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
North End
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
22:00
Altstadt
Eindhoven
't Ukien
Kampen
20:00
De Pul
Uden
20:30
Chassé Theater
Breda
vrijdag 17 februari 2017
23:00
Egoless / Gantz / Loefah
Melkweg, Amsterdam
23:00
Edu Imbernon / Oliver Weiter / Recondite
Doornroosje, Nijmegen
Doomstad: Dool / Obese / Steak Number Eight
EKKO, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Delain
Grenswerk, Venlo
20:00
Def P. & The Beatbusters
dB's, Utrecht
20:30
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Daniel Meade
De Amer, Amen
Daniel Lohues - Moi
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - De Afterparty
Posttheater, Arnhem
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters
Willemeen, Arnhem
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Omval, Diemen
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Carnivore Diprosopus / Embryonic Devourment / Malignancy / Nader Sadek
De Flux, Zaandam
Bruut!
Paradox, Tilburg
Boris
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale
Winston, Amsterdam
22:00
Bettie Serveert
Fluor, Amersfoort
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:30
Bark (metal) / Bliksem / Distillator
Trix, Antwerpen
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG
Hedon, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
André Manuel - De Onzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Almanac
Duycker, Hoofddorp
zaterdag 18 februari 2017
20:00
Yuri Honing
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Wende Snijders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vitalic
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lux, Nijmegen
20:00
traumahelikopter in Mezz Breda
Mezz, Breda
21:00
Trash & Pagan Metal: Nornagesta & KFFR
De Bakkerij, Castricum
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
21:00
Tonstartssbandht
V11, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Tigre Blanco
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Tragically Hip
Metropool, Hengelo
The Toy Dolls
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
the obsCURE
O.J.C. De Roos, Deurne
21:00
The Mystery Lights
Stroomhuis, Eindhoven
The Dutch Eagles
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Dears
Rotown, Rotterdam
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tangarine, From Tucson with songs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:00
SOTO
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Meerpaal, Dronten
20:00
Sinister - CD Release Party
P60, Amstelveen
20:00
Signs of Life - Absolutely Floyd
Brogum, Zierikzee
20:00
Sean Webster
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
ATLAS Theater, Emmen
Russian Circles
013, Tilburg
20:00
Rumours + Schaduwland + Walden + Luca Madu
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Room for Elephants
Asgard, Beverwijk
19:00
Ronnie Flex & Deuxperience
Neushoorn, Leeuwarden
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
20:00
Plants And Animals
Sugar Factory, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Orgaanklap
Jonosh, Asten
Nick Waterhouse
Tolhuistuin, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:45
Nadia Reid
TivoliVredenburg, Utrecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
20:00
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
Matt Winson
North End, Haarlem
19:45
Martyn Joseph
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:00
Macy Gray
Het Depot, Leuven
20:00
M.O.P.
Het Bolwerk, Sneek
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lookapony
Vera, Groningen
22:00
LIVE: Adversor(IT)+Remain Untamed, presented by HEADBANGERS
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
22:00
La Corneille
Altstadt, Eindhoven
Komatsu + Stone in Egypt
't Ukien, Kampen
20:00
Keihard Op Klompen
De Pul, Uden
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda