Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:15
De Bres
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Paradiso
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Cafe Stiels
Haarlem
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Singer Theater
Laren
Chassé Theater
Breda
Het Veur Theater
Leidschendam
Wijthmenerplas
Zwolle
De Trans
Arnhem
Stadspark Groningen
Groningen
De Markt
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Botanique
Brussel
19:00
Boerderij
Zoetermeer
19:00
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Stathe
Utrecht
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Lewinski
Sneek
19:30
Podium 't Beest
Goes
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Bibelot
Dordrecht
Lewinski
Sneek
Effenaar
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Zaal Lux
Herenthout
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Flux
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
ACU
Utrecht
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
donderdag 25 april 2024
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Try outs
Het Klooster, Woerden
20:15
Sezgin Gülec - Try outs
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Andries Tunru - Marmer
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Charl Delemarre - Charl zingt Shaffy
Cultura, Ede
20:15
Karin Bloemen - Gladys, Ella, Barbra, Adele....KARIN
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jim van der Zee - Keep it fresh
Theater Idea, Soest
20:15
Michiel Borstlap Plays Herbie Hancock
Veluvine, Nunspeet
20:15
Tjitske Reidinga - Portret
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Verborgen juwelen van Schubert en Schumann
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:15
Christiaan Jelsma
De Bres, Leeuwarden
20:30
Comedy Tunes Comedy Night
Metropool, Hengelo
20:30
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour
Theater Concordia, Enschede
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yard Act
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kenny B - Den Poku
Chassé Theater, Breda
20:30
Dotan
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Scott Hamilton & Trio Rein De Graaff
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Story Of Boybands
Patronaat, Haarlem
20:30
Hilin
P60, Amstelveen
20:30
Cassandra Onck / Dj Kogelman / Milda
Simplon, Groningen
21:00
BRUUT!
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
21:00
The Klittens
V11, Rotterdam
22:00
Folly Group
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 26 april 2024
Ocobar - Forever clapton!
Wesopa Weesp, Weesp
Jochen Otten - De kwaadste nog niet
Posttheater, Arnhem
Jawad Es Soufi - Harira
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Gerard van Maasakkers - In de Gloria!
Jan van Besouw, Goirle
Herman van Veen - Een voorstelling
Wilminktheater, Enschede
The Bootleg Sixties - Overtures
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk
Schouwburg Venray, Venray
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Theater De Lievekamp, Oss
Rob Scheepers - Weerlicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Vogelvrij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tobi Kooiman - Best of 2
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Singer Theater, Laren
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Chassé Theater, Breda
Pieter Jouke - Sluikstort
Het Veur Theater, Leidschendam
Kingdance
Wijthmenerplas, Zwolle
Het Foute Oranjefeest
De Trans, Arnhem
De Helden van Oranje - Groningen
Stadspark Groningen, Groningen
KingSize Arnhem Festival
De Markt, Arnhem
Yamato - HINOTORI
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
19:00
Adrian Borland & The Sound - A Retrospective
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Ghostly Kisses + Sandrayati
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Jesperjesper / PIPPA
Stathe, Utrecht
19:30
Pommelien Thijs
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Bony King of Nowhere
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Modern English
Paradiso, Amsterdam
19:30
Eli Goffa
Lewinski, Sneek
19:30
Bodyfarm / Inherited / Insurrection
Podium 't Beest, Goes
Yard Act
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers - Brothers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Schau
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Kik - Bal populaire
Theater de Mythe, Goes
20:00
Zap Mama
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Folly Group
Roodkapje, Rotterdam
20:00
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Arnold Mühren / Piet Veerman - Story of The Cats
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Beyond The Black
Trix, Antwerpen
20:00
Hugh Cornwell
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
SLASH ft. Myles Kennedy and The Conspirators
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Pene Corrida
Bibelot, Dordrecht
Diyet & The Love Soldiers
Lewinski, Sneek
Chef'Special
Effenaar, Eindhoven
Slum Village
Patronaat, Haarlem
Thirty Seconds to Mars
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Fischer-Z
Zaal Lux, Herenthout
20:00
Tin Fingers
De Roma, Antwerpen
20:00
Jungle By Night
De Oosterpoort, Groningen
20:00
M Huncho
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tribute To Pink Floyd By Be Floyd
Spirit of 66, Verviers
20:00
King Phonk!!
De Flux, Zaandam
Dadju / Tayc
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tartarus Records Presents: Ultha + Ortega + Oud Zeer + All Are To Retu
Vera, Groningen
20:00
Anne Jan Toonstra
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mosh Against Monarchy
ACU, Utrecht
20:00
VeRdraaid Vinyl
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Ottla
Beursschouwburg, Brussel
20:00
Hoofs / Rats and Daggers
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Markant Uden, Uden
20:15
3JS en Red Limo Quartet - Hollandse Meesters
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Cristina Branco
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Erwin Nyhoff - Elvis the Music - The King
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Legendary Albums Live - Nirvana's MTV Unplugged In New York
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Nick Schilder – The Singer Songwriter Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen