Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekgieterij
Maastricht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maagd
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
Luxor Live
Arnhem
Neushoorn
Leeuwarden
Poppodium Volt
Sittard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Q-Factory
Amsterdam
So What!
Gouda
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Livestream
Online
20:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
C.C Warenar
Wassenaar
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Boerderij
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
Perron-3
Rosmalen
De Kattendans
Bergeijk
Theater PePijn
Den Haag
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Tolhuistuin
Amsterdam
P60
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
Zik Zak
Ittre
Cacaofabriek
Helmond
Vera
Groningen
LantarenVenster
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Beachclub Naturel
Scheveningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Muziek Organisatie Noord
Groningen
Hoogte80
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Fifth|NRE
Eindhoven
Oerrock feesttent
Ureterp
Vroesenpark
Rotterdam
Aquabest
Best
Flanders Expo
Gent
12:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Flanders Expo
Gent
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Flanders Expo
Gent
dB's
Utrecht
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Baroeg
Rotterdam
Pauluskerk
Tilburg
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Bosuil
Weert
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de la flûte enchantée
Brussel
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Kursaal Oostende
Oostende
De Oosterpoort
Groningen
Ethias Arena
Hasselt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Openluchttheater Cabrio
Soest
Het Depot
Leuven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Neushoorn
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Posthuis Theater
Heerenveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Helling
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
vrijdag 14 mei 2021
Gretchen Peters
Muziekgieterij, Maastricht
Sven Ratzke
ECI Cultuurfabriek, Roermond
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Agnietenhof, Tiel
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
OG3NE - Sweet Harmony Tour
Goudse Schouwburg, Gouda
Beperkt Houdbaar - De Première
De Maagd, Bergen op Zoom
The Five Great Guitars
De Oosterpoort, Groningen
X Raiders
Luxor Live, Arnhem
Amsterdam Klezmer Band
Neushoorn, Leeuwarden
Josh Island
Poppodium Volt, Sittard
Nationale Opera van Oekraïne - La Bohème
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Koalaz
Q-Factory, Amsterdam
Ten Times A Million
So What!, Gouda
20:00
RPWL - Live From Outer Space
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Druiprek
Livestream, Online
20:00
Ike Melchizedek & Joss & Flo Selecting
Melkweg, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Zaantheater, Zaandam
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Leest, Waalwijk
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C.C Warenar, Wassenaar
Jamie Cullum
TivoliVredenburg, Utrecht
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
van Beresteyn, Veendam
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sven Ratzke - Where Are We Now
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sons Of Apollo
Boerderij, Zoetermeer
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Agora Theater Druten, Druten
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Kattendans, Bergeijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Yael Naim
Tolhuistuin, Amsterdam
Etana
P60, Amstelveen
Stage 1,5: Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
Wende
Doornroosje, Nijmegen
Rntn: Dio By Dio Rocks
Zik Zak, Ittre
L.A. Vation
Cacaofabriek, Helmond
Meadowlake
Vera, Groningen
Nana Adjoa
LantarenVenster, Rotterdam
Billy Raffoul
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 15 mei 2021
Wende
De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Groove Garden Festival
Beachclub Naturel, Scheveningen
Riza Tisserand
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Verelst - Amai
De Maaspoort, Venlo
Groundshakes Festival
Muziek Organisatie Noord, Groningen
Hoogte80 Festival
Hoogte80, Arnhem
Naked Song Walk Along
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Naked Song Walk Along
Dynamo, Eindhoven
Naked Song Walk Along
Fifth|NRE, Eindhoven
Oerrock Festival
Oerrock feesttent , Ureterp
Vrije Volk Festival
Vroesenpark, Rotterdam
Lakedance #1
Aquabest, Best
K3 - Dromentour
Flanders Expo, Gent
12:00
Annelie
TivoliVredenburg, Utrecht
K3 - Dromentour
Flanders Expo, Gent
Izaline Calister- livestream
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3 - Dromentour
Flanders Expo, Gent
Fleur
dB's, Utrecht
Ruben Annink -19.30
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
BAROEG GAAT LIVE: THEM BONES + DJ KID HARLEQUIN
Baroeg, Rotterdam
Paul de Munnik
Pauluskerk, Tilburg
The Elvis Concert 2020
Neushoorn, Leeuwarden
Amsterdam Klezmer Band
Paard, Den Haag
Faun
Metropool Enschede, Enschede
Hannah Mae
Melkweg, Amsterdam
Ruben Annink
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
De Kraaien
Hedon, Zwolle
Joy Division Undercover
Melkweg, Amsterdam
Vetusta Morla
La Madeleine, Brussel
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
Pat Metheny
TivoliVredenburg, Utrecht
Imperial Crowns
De Bosuil, Weert
Robert Jon & The Wreck
Podium Victorie, Alkmaar
Milow
Theater de la flûte enchantée, Brussel
The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Michael - The King Of Pop (starring Ben)
Kursaal Oostende, Oostende
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Oosterpoort, Groningen
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Her Majesty
Openluchttheater Cabrio, Soest
Blackwave.
Het Depot, Leuven
Sven Ratzke - Where Are We Now
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Q-Factory, Amsterdam
Massada
Q-Factory, Amsterdam
Darlyn
Hedon, Zwolle
Knight Area
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Wouter Hamel
Neushoorn, Leeuwarden
RANI
Patronaat, Haarlem
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Posthuis Theater, Heerenveen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Agora Theater Lelystad, Lelystad
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Hunkert
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Schouwburg de Lawei, Drachten
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
Porches
Bitterzoet, Amsterdam