Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oerrock feesttent
Ureterp
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
P60
Amstelveen
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Kavka
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Hoogte80
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Concertgebouw
Brugge
Botanique
Brussel
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
Vooruit
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
So What!
Gouda
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
Cacaofabriek
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zik Zak
Ittre
Neushoorn
Leeuwarden
Minnepoort
Leuven
Muziekgieterij
Maastricht
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Perron-3
Rosmalen
BIRD
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
Oerrock feesttent
Ureterp
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Leest
Waalwijk
C.C Warenar
Wassenaar
De Bosuil
Weert
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Hoogte80
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Aquabest
Best
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
La Madeleine
Brussel
Theater de la flûte enchantée
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
donderdag 13 mei 2021
Oerrock Festival
Oerrock feesttent , Ureterp
YES
TivoliVredenburg, Utrecht
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 14 mei 2021
Classic Water
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Golden Caves + Scarlet Stories
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Etana
P60, Amstelveen
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
Two Steps From Hell
AFAS Live, Amsterdam
Takida
Q-Factory, Amsterdam
The Koalaz
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ike Melchizedek & Joss & Flo Selecting
Melkweg, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
Yael Naim
Tolhuistuin, Amsterdam
Billy Raffoul
Paradiso, Amsterdam
I Prevail
Kavka, Antwerpen
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
Hoogte80 Festival
Hoogte80, Arnhem
X Raiders
Luxor Live, Arnhem
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Kattendans, Bergeijk
Beperkt Houdbaar - De Première
De Maagd, Bergen op Zoom
Milow
Concertgebouw, Brugge
Blackwave.
Botanique, Brussel
Fresku
Paard, Den Haag
Fresku
Paard, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
Sven Ratzke - Where Are We Now
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Agora Theater Druten, Druten
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Wilminktheater, Enschede
Stef Bos - Tijd
Vooruit, Gent
OG3NE - Sweet Harmony Tour
Goudse Schouwburg, Gouda
Ten Times A Million
So What!, Gouda
Meadowlake
Vera, Groningen
The Five Great Guitars
De Oosterpoort, Groningen
Meadowlake
Vera, Groningen
Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
Stage 1,5: Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
Mama's Jasje
Ethias Arena, Hasselt
L.A. Vation
Cacaofabriek, Helmond
Nationale Opera van Oekraïne - La Bohème
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Joy Division Undercover
Vorstin, Hilversum
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rntn: Dio By Dio Rocks
Zik Zak, Ittre
Amsterdam Klezmer Band
Neushoorn, Leeuwarden
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Minnepoort, Leuven
Gretchen Peters
Muziekgieterij, Maastricht
Edwin Evers Band
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Wende
Doornroosje, Nijmegen
The Great Escape Festival
Livestream, Online
20:00
Druiprek
Livestream, Online
Sven Ratzke
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Bebel Gilberto
BIRD, Rotterdam
Nana Adjoa
LantarenVenster, Rotterdam
Josh Island
Poppodium Volt, Sittard
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Agnietenhof, Tiel
Oerrock Festival
Oerrock feesttent , Ureterp
Jamie Cullum
TivoliVredenburg, Utrecht
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
van Beresteyn, Veendam
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Leest, Waalwijk
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C.C Warenar, Wassenaar
Robert Jon & The Wreck
De Bosuil, Weert
New Cool Collective
De Flux, Zaandam
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Zaantheater, Zaandam
20:00
RPWL - Live From Outer Space
Boerderij, Zoetermeer
Sons Of Apollo
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 15 mei 2021
Ruben Annink -19.30
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ruben Annink
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Robert Jon & The Wreck
Podium Victorie, Alkmaar
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Knight Area
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Hannah Mae
Melkweg, Amsterdam
Joy Division Undercover
Melkweg, Amsterdam
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Q-Factory, Amsterdam
Massada
Q-Factory, Amsterdam
Porches
Bitterzoet, Amsterdam
Kate Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
Bebel Gilberto
Paradiso, Amsterdam
Hoogte80 Festival
Hoogte80, Arnhem
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Posttheater, Arnhem
Lakedance #1
Aquabest, Best
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Vetusta Morla
La Madeleine, Brussel
Milow
Theater de la flûte enchantée, Brussel
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Amsterdam Klezmer Band
Paard, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Son Mieux
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Schouwburg de Lawei, Drachten