Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
EKKO
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Botanique
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Handelsbeurs
Gent
Frascati Theater
Amsterdam
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Gigant
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Vorst Nationaal
Brussel
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
AFAS Live
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Botanique
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Kursaal Oostende
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
De Roma
Antwerpen
Paard
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Muze
Noordwijk
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Frascati Theater
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
't Getouw
Mol
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Markant Uden
Uden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
dinsdag 24 november 2020
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Nightwish
Ziggo Dome, Amsterdam
Nasty Cherry
Paradiso, Amsterdam
Mina Caputo
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Matteo Myderwyk
LantarenVenster, Rotterdam
Massive Wagons
Melkweg, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Magnapop
EKKO, Utrecht
Kid Francescoli
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Katie Gately
Botanique, Brussel
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Easy Life
Botanique, Brussel
Early B / Van Pletzen / Wowi
Melkweg, Amsterdam
Dirk
Handelsbeurs, Gent
DIEHELEDING - 1001
Frascati Theater, Amsterdam
19:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Griffioen, Amstelveen
De eeuw van Harry Belafonte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Ben Poole
Spirit of 66, Verviers
Belphegor / Incantation
Gigant, Apeldoorn
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Alain Souchon
Vorst Nationaal, Brussel
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
woensdag 25 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
De Oosterpoort, Groningen
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
De Oosterpoort, Groningen
The Indien + Pyke
Paradiso, Amsterdam
Thaiboy Digital
Botanique, Brussel
Stef Bos - Bloemlezing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stef Bos - Bloemlezing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Status Quo
AFAS Live, Amsterdam
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
S10
Botanique, Brussel
Rose Marin
Melkweg, Amsterdam
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
De Roode Bioscoop, Amsterdam
19:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Opera Alaska
TivoliVredenburg, Utrecht
Mystery
Spirit of 66, Verviers
20:00
Money And The Man - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Mina Caputo
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Mayleaf - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
Marc Almond
Kursaal Oostende, Oostende
Marble Sounds
TivoliVredenburg, Utrecht
Magnapop
De Roma, Antwerpen
Luke Slater
Paard, Den Haag
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Chassé Theater, Breda
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Kid Francescoli
Melkweg, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
De Maaspoort, Venlo
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
De Maaspoort, Venlo
19:30
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Leest, Waalwijk
21:30
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Dolly Dots
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
DIEHELEDING - 1001
Frascati Theater, Amsterdam
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dennis van Aarssen - That's life
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dennis van Aarssen - That's life
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Ane Brun
Doornroosje, Nijmegen
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard