Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
013
Tilburg
20:15
De Muze
Noordwijk
Q-Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
De Meenthe
Steenwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
DNK
Assen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kattendans
Bergeijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Trix
Antwerpen
00:15
Cultura
Ede
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
18:15
Duycker
Hoofddorp
Figi Theater
Zeist
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Dok6
Panningen
18:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Hofman
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. De Pas
Heesch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
19:30
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Patronaat
Haarlem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Chassé Theater
Breda
Melkweg
Amsterdam
19:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Sneek
Sneek
Den heuvel
Alphen
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Reflektor
Liège
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan de Schie
Schiedam
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
20:30
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
AINSI
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 17 april 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Romy Monteiro
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Skyharbor
Baroeg, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
20:15
The Kik Hertaalt!
De Muze, Noordwijk
The Magic Numbers
Q-Factory, Amsterdam
The Vintage Caravan
Sugar Factory, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Zwangere Guy
Melkweg, Amsterdam
donderdag 18 april 2019
20:00
7 Miles to Pittsburgh
Spirit of 66, Verviers
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Roeka - En toen ineens
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Antibalas
Tolhuistuin, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Bill Laurence
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blackwave. - 'try Out'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
DNK, Assen
20:00
Cave
De Zwerver, Oostende
20:30
Chelou
Cinetol, Amsterdam
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Chris Ayer
Tolhuistuin, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Drenge
Trix, Antwerpen
00:15
Edsilia Rombley - The piano ballads & more
Cultura, Ede
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Eric Vloeimans & Calefax
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Ewert and the Two Dragons
Paradiso, Amsterdam
18:15
Focus
Duycker, Hoofddorp
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Figi Theater, Zeist
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
20:30
Glen Washington backed by Irie Ites Sound System
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
18:30
Hannah Williams & The Affirmations
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Hedon Zwaar Presents: Welicoruss (RUS)
Hedon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Hofman Live: TIAN
Hofman, Utrecht
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
19:30
Keywest
Melkweg, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
20:00
King King
Grenswerk, Venlo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Laurence Jones
Patronaat, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Louder Than Love / Nervana
De Bosuil, Weert
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
Monomyth
Melkweg, Amsterdam
19:00
Moya Brennan - The Voice of Clannad in concert
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
20:00
Night Fever
Agnietenhof, Tiel
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Nobody's Girl
DiamantTheater, Den Haag
20:00
Novastar
Reflektor, Liège
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pharis & Jason Romero
C.C. Breughelzaal, Bree
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Ribattuta Musica
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sam Fender
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer