Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Lewinski
Sneek
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Joriskerk
Venlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Innocent
Hengelo
00:00
Hoftheater
Raalte
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Musiater
Zevenaar
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
18:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
DNK
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Ogtent
Duiven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cultura
Ede
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
21:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
West-End
West-Terschelling
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 22 maart 2019
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Lewinski, Sneek
20:00
CNCO
La Madeleine, Brussel
20:00
Haas / Jon Tarifa
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Teitur
Joriskerk, Venlo
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Belzebong + Deville + Necromancers
Innocent, Hengelo
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Hoftheater, Raalte
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
21:00
The Fortunate Sons/ CCR Tribute
Hedon, Zwolle
21:00
Broken Brass Ensemble
Hedon, Zwolle
20:00
Hausmagger
Hall Of Fame, Tilburg
Alex Roeka - En toen ineens
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Vive La Fête
Gigant, Apeldoorn
20:30
Sugar Boy & the Sinners
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Toontje Lager
Fluor, Amersfoort
20:30
Heel Holland Fikt
EKKO, Utrecht
18:00
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
20:00
Merel Vercammen - Alles begint bij Bach
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:45
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Waltzburg
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Eric Vaarzon Morel
DNK, Assen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Florieke Beelen & Hans Pieter Herman
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
20:00
Modelbau / Synchronator
De Perifeer, Deventer
20:00
Lucky Fonz III
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Oosterpoort, Groningen
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
20:15
3J'S - Heroes of Music
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daisy Correia
De Kattendans, Bergeijk
Romy Monteiro
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Boogie Beasts
De Bosuil, Weert
20:00
Angantyr / Grafjammer / Wrang
dB's, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Lakshmi - Adem
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
O'Dreams - Broken
Cultura, Ede
20:00
Remy van Kesteren
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
De Baron
Cinetol, Amsterdam
22:15
Eli Goffa (be)
CHV Noordkade, Veghel
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
20:00
Daniel Blumberg - 'breaking Waves'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Grand East
Burgerweeshuis, Deventer
The Cats in the House
Boerderij, Zoetermeer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bas
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Allison Miller’s Boom Tic Boom
Bimhuis, Amsterdam
Douwe Bob
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Daily Indie
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jennie Lena
ATLAS Theater, Emmen
21:00
X Raiders
Altstadt, Eindhoven
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Diggy Dex Karavaan clubtour
013, Tilburg
21:00
Soul Live
013, Tilburg
Ben Sims + Colin Benders
013, Tilburg
zaterdag 23 maart 2019
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
20:00
Lakshmi - Adem
Zaantheater, Zaandam
21:00
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
19:00
CESAIR (NL) + WALDKAUZ
Willemeen, Arnhem
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
West-End, West-Terschelling
Alex Roeka - En toen ineens
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
a balladeer
Vorstin, Hilversum
21:00
First Breath After Coma
Vera, Groningen
19:30
Kitt Philippa / Tiny Ruins
Trix, Antwerpen
20:30
Julia Zahra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Catch!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
3J'S - Heroes of Music
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Zinin, Nijverdal
Mart Hillen - In concert
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Romy Monteiro
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Schalm, Veldhoven
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater De Lievekamp, Oss