Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
20:45
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Waregem Expo
Waregem
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Ogtent
Duiven
20:30
Simplon
Groningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
DNK
Assen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Schalm
Veldhoven
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Bibelot
Dordrecht
013
Tilburg
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:00
013
Tilburg
20:30
Innocent
Hengelo
19:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Lewinski
Sneek
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
De Reggehof
Goor
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kunstgreep
Oostzaan
22:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Open Haven (Prot. Kerk)
Oostburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Mezz
Breda
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
19:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Concerto
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Meester
Almere
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
vrijdag 22 maart 2019
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
20:45
Infected Records Tour: Steen + EZG + Steff
Simplon, Groningen
20:30
Incognito
Patronaat, Haarlem
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
High Tide
Manifesto, Hoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Heel Holland Fikt
EKKO, Utrecht
20:00
Hausmagger
Hall Of Fame, Tilburg
HAEVN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Haas / Jon Tarifa
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Gabriel Rios
Waregem Expo, Waregem
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Florieke Beelen & Hans Pieter Herman
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
20:30
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:00
Etta Bond
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ernst Jansz
Vorstin, Hilversum
20:30
Eric Vaarzon Morel
DNK, Assen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
22:15
Eli Goffa (be)
CHV Noordkade, Veghel
Edwin Evers Band
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
Douwe Bob
Bibelot, Dordrecht
Diggy Dex Karavaan clubtour
013, Tilburg
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
20:30
De Roots Fabriek presenteert: Ethan Johns with The Black Eyed Dogs
Q-Factory, Amsterdam
20:00
De Kift 'TOP 30' Het beste uit 30 jaar De Kift
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Baron
Cinetol, Amsterdam
20:00
Daniel Blumberg - 'breaking Waves'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Dana Winner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Dan Stuart
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Daisy Correia
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Crazy Little Things
Q-Factory, Amsterdam
20:00
CNCO
La Madeleine, Brussel
00:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
CHRD
Paard, Den Haag
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Broken Brass Ensemble
Hedon, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Boogie Beasts
De Bosuil, Weert
20:00
Blackwave.
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bertolf - Soelaas
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:00
Ben Sims + Colin Benders
013, Tilburg
20:30
Belzebong + Deville + Necromancers
Innocent, Hengelo
19:30
BEER muziektheater - Mijn zus woont op de schoorsteenmantel 9+
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bas
Bitterzoet, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Lewinski, Sneek
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
21:00
Angelus Apatrida
Little Devil, Tilburg
20:00
Angantyr / Grafjammer / Wrang
dB's, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
20:30
Allison Miller’s Boom Tic Boom
Bimhuis, Amsterdam
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Alex Roeka - En toen ineens
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
22:00
80's Verantwoord
Patronaat, Haarlem
20:15
3J'S - Heroes of Music
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 23 maart 2019
20:00
Zeekoraal
De Open Haven (Prot. Kerk), Oostburg
19:30
Yxng Bane
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yuri Honing Quartet - Goldbrun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Yuna
Paradiso, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:00
Young Ellens
Manifesto, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
X-Raiders
Mezz, Breda
21:00
Winne
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
What's Going On
De Zwerver, Oostende
20:00
We Won'T Back Down (tom Petty & The Heartbreakers Tribute)
Hedon, Zwolle
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Zinin, Nijverdal
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Therapie Taxi
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
The Wild Romance
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Tightropes
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
The Slideshows
De Nieuwe Anita, Amsterdam
19:00
The Royal Release show
PopEi, Eindhoven
16:00
The Hazzah
Concerto, Amsterdam
The Grand East
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
The Gathering
Neushoorn, Leeuwarden
The Fortunate Sons
De Meester, Almere
20:30
The Elo Show
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Breath
30CC/Wagehuys, Leuven