Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Allemanswaard
Amerongen
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:45
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bleyenberg
Den Haag
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Capitole
Gent
20:00
Podium 't Beest
Goes
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Vrijdag
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
16:00
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
21:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Manifesto
Hoorn
Singer Theater
Laren
Hothouse Redbad
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Q-bus
Leiden
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:30
De Spot
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
donderdag 22 maart 2018
Ida Nielsen Band
Boerderij, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 23 maart 2018
20:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:45
Fresku / Mocromaniac
Podium Victorie, Alkmaar
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Stef Bos - Kern
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Hekz
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
JW Roy
Allemanswaard, Amerongen
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
De Likt
Fluor, Amersfoort
20:15
Nick & Simon
Flint, Amersfoort
Roxeanne Hazes
P60, Amstelveen
19:30
Emre Aydin
Melkweg, Amsterdam
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Paradiso, Amsterdam
Bert Heerink / Durga McBroom / Pink Floyd Project
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Rilan & The Bombardiers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tim Knol
Tolhuistuin, Amsterdam
Ski Mask The Slump God
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Hippie Sabotage
Melkweg, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Jeroen van Veen - Philip Glass, solopiano
Meervaart, Amsterdam
20:30
Chris Cheek / Wild Man Conspiracy
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Peter Kernel
Sugar Factory, Amsterdam
21:45
Tony Clifton
Paradiso, Amsterdam
The Kelly Family
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
5 Seconds of Summer
Trix, Antwerpen
20:00
Amy Shark
Trix, Antwerpen
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Gigant, Apeldoorn
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
20:00
Maan
Luxor Live, Arnhem
21:00
Bot
Luxor Live, Arnhem
20:15
Stabat Mater van Pergolesi
Beauforthuis, Austerlitz
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Juke Joints
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
20:00
't Hof van Commerce
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Yentl & de Boer - Magie
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Flonti Stacks / Ronnie Flex
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leo Blokhuis / VanVelzen - Queen - A Night At The Theatre
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Rad Raven
Paard, Den Haag
20:00
KingFisher Sky
Paard, Den Haag
20:00
Absolutely Floyd
Paard, Den Haag
20:00
STUFF.
Bleyenberg, Den Haag
20:15
Kim Hoorweg / Nawras Altaky / Thijs Borsten
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Yori Swart
Bibelot, Dordrecht
22:30
Toby Beard & band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Julian Sas
Iduna, Drachten
20:15
philharmonie zuidnederland: Don Quixote van Richard Strauss
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Ernest van Aaken / Thavmatvrgist
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Projekt Rakija
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Capitole, Gent
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium 't Beest, Goes
Eefje De Visser
So What!, Gouda
20:00
The Pharcyde
Simplon, Groningen
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Frank Blueka
Vrijdag, Groningen
20:30
Peter Beets Trio
De Oosterpoort, Groningen
The Ex
Vera, Groningen
21:00
Bolt & N
LOLA050, Groningen
20:00
Claw Boys Claw
Patronaat, Haarlem
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Diana Jones
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daniel Cavanagh
Cacaofabriek, Helmond
22:00
LIVE: Status Quo, tribute by Back to Back
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
16:00
Metropool Metal Fest
Metropool, Hengelo
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Memphis Maniacs
Vorstin, Hilversum
21:30
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Vorstin, Hilversum
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Mt. Desolation / Mutator / Onkt
Manifesto, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
KRUPA & the Genes
Hothouse Redbad, Leeuwarden
20:00
Afterpartees
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Angra + Geoff Tate's Operation Mindcrime + guests
Neushoorn, Leeuwarden
The Wild Romance
Q-bus, Leiden
20:00
Sunday at Eight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:00
Voltage
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
The Toasters
Corneel, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:30
Dead Brothers / Rommelhond
De Spot, Middelburg
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Fleddy Melculy / Rectum Raiders
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Be Charm'D / Irwan / Odin / Venz
Doornroosje, Nijmegen