Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
't Oude Pothuys
Utrecht
20:00
013
Tilburg
Allemanswaard
Amerongen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bleyenberg
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Capitole
Gent
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
22:00
Club Fix
Tilburg
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Spot
Middelburg
Diligentia
Den Haag
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
EKKO
Utrecht
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
G.C. De Zoerla
Westerlo
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
Groene Engel
Oss
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Hothouse Redbad
Leeuwarden
20:00
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
P3
Purmerend
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Q-bus
Leiden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
donderdag 22 maart 2018
20:00
Kit Downes / Roedelius
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 23 maart 2018
Cymbaline / The Groovetooters
't Oude Pothuys, Utrecht
20:00
DAAN (B)
013, Tilburg
JW Roy
Allemanswaard, Amerongen
21:00
Projekt Rakija
Altstadt, Eindhoven
20:15
Stabat Mater van Pergolesi
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Yori Swart
Bibelot, Dordrecht
20:30
Chris Cheek / Wild Man Conspiracy
Bimhuis, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
STUFF.
Bleyenberg, Den Haag
20:30
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
20:00
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:30
Daniel Cavanagh
Cacaofabriek, Helmond
20:00
't Hof van Commerce
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Capitole, Gent
Flonti Stacks / Ronnie Flex
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
22:00
Dave Roelvink
Club Fix, Tilburg
21:00
The Toasters
Corneel, Lelystad
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
20:00
Another Journey
De Bosuil, Weert
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:15
Kim Hoorweg / Nawras Altaky / Thijs Borsten
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Beets Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Surrender @ De Pit
De Pit, Terneuzen
20:00
The Dawn Brothers
De Pul, Uden
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
20:30
Dead Brothers / Rommelhond
De Spot, Middelburg
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Fleddy Melculy / Rectum Raiders
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Be Charm'D / Irwan / Odin / Venz
Doornroosje, Nijmegen
Rowwen Heze
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Big Thief
EKKO, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
20:15
Nick & Simon
Flint, Amersfoort
De Likt
Fluor, Amersfoort
The Bootleg Sixties
G.C. De Zoerla, Westerlo
20:00
Sunday at Eight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:30
Juke Joints
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Voltage
Gebr. De Nobel, Leiden
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Gigant, Apeldoorn
Barry Hay Flying V Formation
Groene Engel, Oss
20:15
The Cool Quest
Hedon, Zwolle
20:15
Hekz
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
KRUPA & the Genes
Hothouse Redbad, Leeuwarden
20:00
Julian Sas
Iduna, Drachten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Ante Up / Get Some / Life Betrays Us
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Rockaoke
Little Devil, Tilburg
21:00
Bolt & N
LOLA050, Groningen
The Kelly Family
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Maan
Luxor Live, Arnhem
21:00
Bot
Luxor Live, Arnhem
21:00
Mt. Desolation / Mutator / Onkt
Manifesto, Hoorn
20:30
Jeroen van Veen - Philip Glass, solopiano
Meervaart, Amsterdam
19:30
Emre Aydin
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hippie Sabotage
Melkweg, Amsterdam
16:00
Metropool Metal Fest
Metropool, Hengelo
22:00
LIVE: Status Quo, tribute by Back to Back
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
philharmonie zuidnederland: Don Quixote van Richard Strauss
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:30
Toby Beard & band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Angra + Geoff Tate's Operation Mindcrime + guests
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Nick Veanz
P3, Purmerend
Roxeanne Hazes
P60, Amstelveen
19:30
Rad Raven
Paard, Den Haag
20:00
KingFisher Sky
Paard, Den Haag
20:00
Absolutely Floyd
Paard, Den Haag
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rilan & The Bombardiers
Paradiso, Amsterdam
21:45
Tony Clifton
Paradiso, Amsterdam
20:30
Diana Jones
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claw Boys Claw
Patronaat, Haarlem
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium 't Beest, Goes
20:00
Afterpartees
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:45
Fresku / Mocromaniac
Podium Victorie, Alkmaar
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
The Wild Romance
Q-bus, Leiden
20:00
Bert Heerink / Durga McBroom / Pink Floyd Project
Q-Factory, Amsterdam
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Rotown, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
The Kik - Hertaalt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray