Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
013
Tilburg
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:00
Flatbar Selwerd 2
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
EKKO
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Speeldoos
Baarn
23:00
Back&Fourth
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
GC de Melkerij
Zemst
19:30
Paard
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Vera
Groningen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Bonte Wever
Assen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
23:00
De Koets
Zeist
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Simplon
Groningen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Estrado
Harderwijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
Metropool
Hengelo
De Flux
Zaandam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Botanique
Brussel
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koningshof
Maassluis
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Pand
Gorinchem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Bibelot
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Paard
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
De Spot
Middelburg
donderdag 25 januari 2018
20:30
New Cool Collective
013, Tilburg
19:45
Navarone
Podium Victorie, Alkmaar
21:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
19:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:00
Mr. Knowhow
Flatbar Selwerd 2, Groningen
20:00
Mister and Mississippi
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Marle Thomson
De Spot, Middelburg
20:30
Marika Hackman
EKKO, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Llama Lands / Parkers
Simplon, Groningen
20:00
Liima
Bitterzoet, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Kayak
Neushoorn, Leeuwarden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
23:00
Joost Dekker
Back&Fourth, Utrecht
21:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Altstadt, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
19:30
Grote Prijs van Nederland singer-songwriter
Paard, Den Haag
Fuad Hassen - Held
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Frans Bauer
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Fragment #3: Komplement + Feiertag
Vera, Groningen
21:00
Flying Horseman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
18:00
COOKIN' JAZZ: EVA & THE TRACIES
De Regentenkamer, Den Haag
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg Het Park, Hoorn
22:00
bFake / Hausmagger
Merleyn, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Bert Heerink
De Bonte Wever, Assen
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
20:30
Aruan Ortiz
Bimhuis, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
Afro Cuban All Stars
Luxor Live, Arnhem
20:15
Adrien Losco Quartet
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Adrian Crowley
Paard, Den Haag
19:00
36 Crazyfists
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
100 years of jazz!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 26 januari 2018
20:00
Zorita
Podium Asteriks, Leeuwarden
23:00
Wazig met Famke Louise
De Koets, Zeist
21:00
Vurro
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
van Beresteyn, Veendam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
UB40
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Traudes
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
20:30
The Uppertones
Simplon, Groningen
19:30
The Sound of Friesland
Neushoorn, Leeuwarden
The Phantom Four
De Zwarte Ruiter, Den Haag
The Naked Sweat Drips
Estrado, Harderwijk
22:00
The Lone Bellow
Paradiso, Amsterdam
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
The Charm The Fury
De Flux, Zaandam
20:00
The Charm The Fury
De Flux, Zaandam
20:00
Tamarin Desert / The Black Marble Selection
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
T-99
Altstadt, Eindhoven
20:00
SUSTO
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Stef Bos - Kern
Theater de Mythe, Goes
20:00
Starcrawler
Botanique, Brussel
20:30
Simone Pormes
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22:30
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
19:30
Red Bazar / Tiger Moth Tales
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Pierre et les Optimistes / The Streetbeat Empire
EKKO, Utrecht
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
Physical Graffiti / The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical G
Mezz, Breda
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Pestilence
Patronaat, Haarlem
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ntjam Rosie
Theater Dakota, Den Haag
20:00
New Cool Collective
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Natalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Mumford & Sons by The Hillbilly Moonshiners
Metropool, Hengelo
Moss
Paradiso, Amsterdam
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Groene Engel, Oss
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Marcin Wasilewski Trio
Paard, Den Haag
20:00
Lizzie And The Banshees
Podium 't Beest, Goes
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Bibelot, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Theater Ludens, Voorburg
19:30
LaBomba
Paard, Den Haag
Kayak
Podium Victorie, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
JW Roy & The Royal Family
Vorstin, Hilversum
20:30
Julian Sas
De Spot, Middelburg