Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Flux
Zaandam
21:30
De Bosuil
Weert
21:00
De Bonte Wever
Assen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
Brigant
Arnhem
Bon theater
Medemblik
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
18:30
Baroeg
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
AFAS Live
Amsterdam
19:45
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
't Ukien
Kampen
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Todo
Best
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
16:30
P60
Amstelveen
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
17:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
16:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Kerkje garnwerd
Garnwerd
20:30
Het Trefpunt
Warmond
15:00
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Figi Theater
Zeist
14:45
Effenaar
Eindhoven
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
De Zwerver
Oostende
De Weverij
Zierikzee
De Vasim
Nijmegen
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kreun
Kortrijk
15:00
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Café The Pocket
Katwijk
Bootstraat
Hasselt
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zaterdag 18 november 2017
20:00
British Metal Clash: Black Wizard / Defenders of the Beast
De Meester, Almere
20:30
The Blues Brothers
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Doors in Concert
De Flux, Zaandam
21:30
Rumours, 40 years (A Fleetwood Mac Experience)
De Bosuil, Weert
21:00
Edwin Evers Band
De Bonte Wever, Assen
Stephanie Struijk
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Boi Akih
Cultura, Ede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Oliver Dawson Saxon
Cacaofabriek, Helmond
Albert Hammond Sr.
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Blaudzun
C.C. Belgica, Dendermonde
Ink Bomb
Brigant, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
21:00
George Fitzgerald
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Mark Guiliana
Bimhuis, Amsterdam
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
Sue the Night
Bibelot, Dordrecht
18:30
Celesterre / Epitaph / Officium Triste / Procession
Baroeg, Rotterdam
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Stillwave
Altstadt, Eindhoven
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
19:45
Mighty Oaks
013, Tilburg
Kim Wilde
013, Tilburg
21:00
Dirk Blanchart
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Broes Springstien en de(E)bbingestroateband
't Ukien, Kampen
zondag 19 november 2017
19:00
PVRIS
Trix, Antwerpen
20:00
Paradise
Trix, Antwerpen
Indiestad: Tusks, Agar Agar, San Dollar
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
RAN
Todo, Best
20:15
Grandbrothers
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Maaike Martens
Theater PePijn, Den Haag
The Fureys
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Het Zesde Metaal
Sugar Factory, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Terrorsaurs & Lil' Sal & The Wildtones
Rotown, Rotterdam
20:00
Sweet Mary Jane
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
15:00
Aline Hilderink
PopEi, Eindhoven
20:00
VIMIC
Patronaat, Haarlem
J. Bernardt
Paard, Den Haag
16:30
Gorgoroth
P60, Amstelveen
20:00
Orgel Vreten
Oerkroeg Schiller, Aalten
14:00
Frou Bakker: Pop Classics
Neushoorn, Leeuwarden
17:00
The Kilkenny's vs. Scrum
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
JazzedUP
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Mighty Oaks
Muziekgieterij, Maastricht
14:15
De vier jaargetijden met Angela Schijf (6 jaar)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Sue the Night
Mezz, Breda
Desert Mountain Tribe
Mezz, Breda
19:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
Huun-Huur-Tu
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kelly Sloan, Canadese folk/soul singer songwriter
LOLA050, Groningen
16:00
Game Over (IT) + Euphoria (USA)
Little Devil, Tilburg
15:00
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Kerkje garnwerd, Garnwerd
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
15:00
Hans Dulfer / The Forest Jazz Band
Gigant, Apeldoorn
16:15
Dan Hair & The Extensions
Gigant, Apeldoorn
20:00
Lords of Altamont
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Nadja Filtzer
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
La Traviata
Figi Theater, Zeist
14:45
Black Swords + The Fire + Mr. Stosic
Effenaar, Eindhoven
18:00
Lynyrd Skynyrd Tribute
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
together PANGEA + Lookapony
De Zwerver, Oostende
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
De Staat
De Vasim, Nijmegen
Thundercat
De Roma, Antwerpen
Billy Ocean
De Oosterpoort, Groningen
20:00
And So I Watch You From Afar
De Kreun, Kortrijk
15:00
Chantal Acda
De Flux, Zaandam
16:00
Danny Bryant
De Bosuil, Weert
Max Meser
De Amer, Amen
20:00
White Cowbell Oklahoma
dB's, Utrecht
20:00
Men on the Moon
Café The Pocket, Katwijk
Millionaire
Bootstraat, Hasselt
20:30
Average White Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Nathan Ball
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Miles Mosley
BIRD, Rotterdam
21:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
15:00
Concertopnames Trifid
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Bugge Wesseltoft
Amstelkerk, Amsterdam
maandag 20 november 2017
together PANGEA
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Paradise
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Lil' Sal & the Wildtones / Terrorsaurs
TivoliVredenburg, Utrecht
Billy Ocean
TivoliVredenburg, Utrecht
De La Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kllo
Sugar Factory, Amsterdam
Black Rebel Motorcycle Club
Paradiso, Amsterdam
20:00
Edgelarks (Phillip Henry & Hannah Martin) + Sam Carter
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Kobra and The Lotus
Merleyn, Nijmegen
Lisa Hannigan
Doornroosje, Nijmegen
Blaudzun
DeLaMar, Amsterdam
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Millionaire
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Hanne Hukkelberg
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Fink
Ancienne Belgique (AB), Brussel