Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Atak
Enschede
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
21:00
Vrankrijk
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
Toogenblik
Haren (Borgloon)
20:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
21:45
The Jack
Eindhoven
21:45
The Jack
Eindhoven
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijksmuseum
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Mezz
Breda
20:15
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Lucky
Rijssen
21:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Het Trefpunt
Warmond
19:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Dordtyart
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Altstadt
Eindhoven
013
Tilburg
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
21:30
Vorstin
Hilversum
23:30
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Posa
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Taverne
Bergen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stathe
Utrecht
20:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
donderdag 28 september 2017
21:00
Red Snapper
Atak, Enschede
20:00
Maluma
AFAS Live, Amsterdam
vrijdag 29 september 2017
20:30
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Midas + Simon Keats
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
21:00
Mares of Diomedes / Start / Capsular
Vrankrijk, Amsterdam
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Vorstin, Hilversum
Waxahatchee
Vera, Groningen
21:00
Bartek
V11, Rotterdam
Curse of Lono
Toogenblik, Haren (Borgloon)
20:00
Ricky Koole
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Ellen ten Damme
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Nits
Theater Aan de Slinger, Houten
21:45
Popronde Eindhoven
The Jack, Eindhoven
21:45
Hibakusha / Treehook
The Jack, Eindhoven
Siv Jakobsen
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
The Mutations
Stathe, Utrecht
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dotan
Rijksmuseum, Amsterdam
20:30
Pete Lincoln
Posttheater, Arnhem
23:30
Click
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Club Mozaiek Live: The Ish en De Nachtdienst
Podium Mozaiek, Amsterdam
19:30
The Toy Dolls
Patronaat, Haarlem
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
23:00
Danny Byrd
Patronaat, Haarlem
20:00
Andy McKee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Michael Nau
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boss
Paradiso, Amsterdam
22:00
Pietju Bell / Woenzelaar
Paradiso, Amsterdam
19:30
Get Some-Hardcore!
Paard, Den Haag
20:00
Newton Faulkner
Paard, Den Haag
20:00
40UP
Paard, Den Haag
20:00
Certain Death / Searching for Relief
Paard, Den Haag
20:00
King Shiloh Soundsystem
P60, Amstelveen
21:00
The Dynamics
Oefenbunker, Landgraaf
22:00
Killshot / Warface
Nieuwe Nor, Heerlen
22:30
The Freelance Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
SHHT + Maudin
Mezz, Breda
20:15
AC in DC / Powerslave / Slash N’ Roses
Mezz, Breda
19:00
Max Meser / Sven Hammond / Lucas Hamming / Gerson Main / Tim Knol
Melkweg, Amsterdam
19:00
Cirque Rock 'n' Roll
Melkweg, Amsterdam
19:30
Wouter Hamel
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mathilde Santing - Both Sides Now
Meervaart, Amsterdam
20:15
Russkaja
Luxor Live, Arnhem
21:00
Giant Tiger Hooch
Luxor Live, Arnhem
The Dublin Legends
Lucky, Rijssen
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Tokoloko: Mxrcxl + Gorgeous Gorilla Effect + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
19:00
The Boxer Rebellion
Hedon, Zwolle
21:00
Sef
Hedon, Zwolle
23:00
Breakbaar: Black Sun Empire
Hedon, Zwolle
20:00
Rowwen Heze
Groene Engel, Oss
20:30
De Dijk
Grenswerk, Venlo
20:30
De Kift / Rats on Rafts
Gigant, Apeldoorn
20:00
Red Snapper
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Tankcsapda
Dynamo, Eindhoven
21:00
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
20:00
Toon Hagen & Philine Coops
Dordtyart, Dordrecht
23:00
F. NøIzE
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jonna Fraser
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Alarion
dB's, Utrecht
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:30
Symfo Classics
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
Iguana Death Cult
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:30
Boris
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Camp High Gain / Obese
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Hallo Venray
Bibelot, Dordrecht
19:30
Create To Inspire / Fathoms / Kingdom of Giants
Baroeg, Rotterdam
19:00
Popronde Eindhoven
Altstadt, Eindhoven
Papa Roach
013, Tilburg
zaterdag 30 september 2017
19:00
Kunstnacht XXL
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
21:30
Essential Six: De Skaggerz / Seven Eleven / The Dubbeez
Vorstin, Hilversum
23:30
Duds
Vera, Groningen
21:00
Mt Wolf
V11, Rotterdam
20:00
Bush
Trix, Antwerpen
20:00
The Drums
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Wouter Hamel
TivoliVredenburg, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
Trijntje Oosterhuis
Theater de Kom, Nieuwegein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
Jason Waterfalls
Taverne, Bergen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
A Full Moon Party: Moon Moon Moon / Moon Tapes / Newmoon
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
My Cat Sparky
Stathe, Utrecht
20:45
Fresku / Mocromaniac
Simplon, Groningen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem