Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Vera
Groningen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Dordtyart
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stathe
Utrecht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
Lucky
Rijssen
19:00
Hedon
Zwolle
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Groene Engel
Oss
Patronaat
Haarlem
20:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:45
The Jack
Eindhoven
19:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
013
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
21:00
Vrankrijk
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:45
The Jack
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paard
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Het Trefpunt
Warmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Rijksmuseum
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
23:00
Patronaat
Haarlem
Toogenblik
Haren (Borgloon)
19:30
Baroeg
Rotterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Posttheater
Arnhem
20:30
Artishock
Soest
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
Little Devil
Tilburg
Atak
Enschede
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Spot
Middelburg
Amsterdam ArenA
Amsterdam
De Pul
Uden
donderdag 28 september 2017
All Them Witches
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
A Liquid Landscape / Iamthemorning
Muziekgieterij, Maastricht
vrijdag 29 september 2017
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
19:30
Wouter Hamel
Melkweg, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
Waxahatchee
Vera, Groningen
20:30
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Toon Hagen & Philine Coops
Dordtyart, Dordrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
21:00
Tokoloko: Mxrcxl + Gorgeous Gorilla Effect + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
The Toy Dolls
Patronaat, Haarlem
20:00
The Nits
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
The Mutations
Stathe, Utrecht
22:30
The Freelance Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
The Dynamics
Oefenbunker, Landgraaf
The Dublin Legends
Lucky, Rijssen
19:00
The Boxer Rebellion
Hedon, Zwolle
20:30
Tankcsapda
Dynamo, Eindhoven
20:30
Symfo Classics
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Vorstin, Hilversum
Siv Jakobsen
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
SHHT + Maudin
Mezz, Breda
21:00
Sef
Hedon, Zwolle
20:15
Russkaja
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rowwen Heze
Groene Engel, Oss
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Ricky Koole
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Red Snapper
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
21:45
Popronde Eindhoven
The Jack, Eindhoven
19:00
Popronde Eindhoven
Altstadt, Eindhoven
22:00
Pietju Bell / Woenzelaar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Pete Lincoln
Posttheater, Arnhem
Papa Roach
013, Tilburg
20:00
Newton Faulkner
Paard, Den Haag
20:00
Midas + Simon Keats
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Michael Nau
Paradiso, Amsterdam
19:00
Max Meser / Sven Hammond / Lucas Hamming / Gerson Main / Tim Knol
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mathilde Santing - Both Sides Now
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
21:00
Mares of Diomedes / Start / Capsular
Vrankrijk, Amsterdam
20:00
King Shiloh Soundsystem
P60, Amstelveen
22:00
Killshot / Warface
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Jonna Fraser
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Iguana Death Cult
C.C. Cayen, Enkhuizen
21:45
Hibakusha / Treehook
The Jack, Eindhoven
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
Hallo Venray
Bibelot, Dordrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Giant Tiger Hooch
Luxor Live, Arnhem
19:30
Get Some-Hardcore!
Paard, Den Haag
23:00
F. NøIzE
Doornroosje, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ellen ten Damme
Theater de Spiegel, Zwolle
Dotan
Rijksmuseum, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:30
De Kift / Rats on Rafts
Gigant, Apeldoorn
20:30
De Dijk
Grenswerk, Venlo
20:30
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
23:00
Danny Byrd
Patronaat, Haarlem
Curse of Lono
Toogenblik, Haren (Borgloon)
19:30
Create To Inspire / Fathoms / Kingdom of Giants
Baroeg, Rotterdam
21:00
Club Mozaiek Live: The Ish en De Nachtdienst
Podium Mozaiek, Amsterdam
23:30
Click
Podium Victorie, Alkmaar
Cirque Rock 'n' Roll
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Certain Death / Searching for Relief
Paard, Den Haag
20:30
Camp High Gain / Obese
Blue Collar Hotel, Eindhoven
23:00
Breakbaar: Black Sun Empire
Hedon, Zwolle
20:00
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:30
Boris
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Bartek
V11, Rotterdam
20:00
Andy McKee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alarion
dB's, Utrecht
20:15
AC in DC / Powerslave / Slash N’ Roses
Mezz, Breda
20:00
40UP
Paard, Den Haag
zaterdag 30 september 2017
19:45
Wouter Hamel
TivoliVredenburg, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
Victoire X Festus
Merleyn, Nijmegen
Trijntje Oosterhuis
Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
20:30
The Rude Move
Artishock, Soest
20:00
The Rosenberg Trio
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
The Preacher Men
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Hillbilly Moonshiners
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
The Dublin Legends
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The Drums
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Tabanka
De Flux, Zaandam
20:30
Steady State
De Bosuil, Weert
20:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
Russkaja
Atak, Enschede
21:00
Ruben Hoeke 25 years on tour
Het Bolwerk, Sneek
20:00
RoseMotion
De Spot, Middelburg
Rolling Stones
Amsterdam ArenA, Amsterdam
Robin Trower & Band
De Pul, Uden