Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Gooth
Ridderkerk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
22:30
Groene Engel
Oss
Doornroosje
Nijmegen
23:45
Doornroosje
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
22:30
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Podium 't Beest
Goes
Atak
Enschede
23:00
Atak
Enschede
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Iduna
Drachten
16:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Dordtyart
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Botanique
Brussel
20:30
Mezz
Breda
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Posttheater
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bimhuis
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
15:30
P60
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
18:45
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
De Flux
Zaandam
De Bosuil
Weert
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
15:00
Tapperij het Weeshuis
Schiedam
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
12:30
Grounds
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
14:00
Weverkeshof
Nuenen
15:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
16:00
De Twee Spieghels
Leiden
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
14:30
Dordtyart
Dordrecht
17:00
Paard
Den Haag
20:00
Kurhaus
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 23 september 2017
Blackbriar
De Gooth, Ridderkerk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
22:30
Chris Stussy & Prunk
Groene Engel, Oss
DJ Shadow
Doornroosje, Nijmegen
23:45
Togo All Stars
Doornroosje, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Dorpshuis, Nigtevecht
22:30
Up The Irons
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Third Eye Blind
Het Depot, Leuven
20:00
Maximum Overdrive
Gebr. De Nobel, Leiden
23:30
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Drummakid
't Ukien, Kampen
20:30
Nadja Filtzer
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:00
Rodfest
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Wille and the Bandits
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bas Paardekooper and The Blew Crue
Vorstin, Hilversum
20:00
Destructive Penguins
The BOX, Hilvarenbeek
20:30
Sass Jordan
Metropool, Hengelo
20:00
The Dirty Denims
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Popronde Heerlen
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Doors Alive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Chris Pureka
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Seether
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Marcus King Band
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Flamin' Groovies + Skodiacs
Vera, Groningen
23:30
The Pacifics
Vera, Groningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
20:00
Black Anvil
Podium 't Beest, Goes
Vandenberg's Moonkings
Atak, Enschede
23:00
Total Damage
Atak, Enschede
17:00
Tommy Moustache
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:30
OVERHAUL RELEASE PARTY
PopEi, Eindhoven
20:00
Jim Jarmusch Revisited
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Kapok / Ragazze Kwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Gabber Syndrome
Iduna, Drachten
16:00
SOUNDING BODIES - BACHTHERAPIE!, FROM SILENT GLASS, DERELICT
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Ivo Janssen / Vincent van Amsterdam - Canto Ostinato
Dordtyart, Dordrecht
21:00
Rats On Rafts/De Kift
Bibelot, Dordrecht
22:00
Jan Van Duikeren Quartet ft. John Engels
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater RhederArt, Dieren
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
Fresku / Mocromaniac
Paard, Den Haag
Ellen ten Damme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maxïmo Park
Botanique, Brussel
20:30
Nits
Mezz, Breda
20:00
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Daan (b)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Bite the Gnatze
PlusEtage, Baarle-Nassau
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
Gabriel Iglesias - FluffyMania
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Lil Peep
Trix, Antwerpen
19:00
Asep Stone and The Experience
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Flatliners
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Buddy
Melkweg, Amsterdam
Neil Diamond
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Arcane Roots
Paradiso, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Shriekback
Paradiso, Amsterdam
22:00
Dominic J Marshall
Bimhuis, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
15:30
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
20:30
The Bruceband
Fluor, Amersfoort
Ton Kas - Kakmaker
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Los Pepinos Freneticos + Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 24 september 2017
18:45
Onslaught - Thrash ‘Till Death Tour
Hedon, Zwolle
Bars and Melody
Hedon, Zwolle
20:00
Avatarium
De Flux, Zaandam
Layla Zoe / Sass Jordan
De Bosuil, Weert
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Artvark Saxophone Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Blaspherian (USA) + Incarceration (BRA)
Little Devil, Tilburg
20:00
Seether
013, Tilburg
15:00
Joe Undercover / Nod Stewart & The Faces
Tapperij het Weeshuis, Schiedam
12:00
Piepschuim
De School van Frieswijk, Schalkhaar
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
15:00
Der Weg Einer Freiheit / Inter Arma / Regarde Les Hommes Tomber
Baroeg, Rotterdam
15:00
Chris Pureka
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Fazerdaze
Rotown, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
14:00
Klezmajeur
Weverkeshof, Nuenen
15:00
Francisco Deheza en Suzanne van Duuren
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
16:00
Dominic J Marshall
De Twee Spieghels, Leiden
15:30
Bert Heerink
Vorstin, Hilversum
20:00
The Dirty Denims
The BOX, Hilvarenbeek
Procol Harum
Metropool, Hengelo
20:00
The King Blues
Patronaat, Haarlem
14:15
Lidy Blijdorp / Tobias Borsboom
D' Engelenburgh, Fijnaart
12:00
Bart Schneemann / Johannette Zomer / Tulipa Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Cloudmen
The Saint, Eindhoven
20:00
philharmonie zuidnederland: swingend muziekfeest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Ulrika Spacek
Stroomhuis, Eindhoven
14:30
Rondane kwartet
Dordtyart, Dordrecht
17:00
O.S.T.R.
Paard, Den Haag
20:00
Diggy Dex & Friends
Kurhaus, Den Haag
20:00
Matthew and the Atlas
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Wood
Mezz, Breda
20:00
Diana Krall
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Greta van Fleet
Melkweg, Amsterdam
Young Gun Silver Fox
Paradiso, Amsterdam
20:00
Third Eye Blind
Tolhuistuin, Amsterdam