Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Het Bolwerk
Sneek
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bibelot
Dordrecht
16:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Kreun
Kortrijk
15:30
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
Rockhal
Esch zur Alzette
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
013
Tilburg
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Mezz
Breda
20:00
Vera
Groningen
Duycker
Hoofddorp
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Grenswerk
Venlo
Proeflokaal Goesting
Venray
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
Vera
Groningen
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Het Bolwerk
Sneek
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
Gigant
Apeldoorn
15:00
Iduna
Drachten
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Corneel
Lelystad
013
Tilburg
De Helling
Utrecht
18:00
dB's
Utrecht
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
19:00
Winston
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
19:00
Iduna
Drachten
16:00
Vorstin
Hilversum
20:15
De Pul
Uden
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
De Helling
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
013
Tilburg
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Winston
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Duycker
Hoofddorp
TivoliVredenburg
Utrecht
TT-Circuit Assen
Assen
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Babylon
Woerden
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Gigant
Apeldoorn
15:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
013
Tilburg
15:30
dB's
Utrecht
17:45
De Bosuil
Weert
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Bibelot
Dordrecht
Little Devil
Tilburg
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
zaterdag 10 juni 2017
21:00
The Perfect Tool
Het Bolwerk, Sneek
Good Charlotte
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tigre Blanco
Theater de Schalm, Veldhoven
zondag 11 juni 2017
19:30
The Living End
Melkweg, Amsterdam
Good Charlotte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Epica
Bibelot, Dordrecht
16:00
Metal Church + support
Dynamo, Eindhoven
20:00
Alt-J
De Kreun, Kortrijk
15:30
Häxxan / Robbing Banks / Surf Curse
dB's, Utrecht
The Perfect Tool
De Bosuil, Weert
maandag 12 juni 2017
Green Day
Rockhal, Esch zur Alzette
Alt-J
013, Tilburg
Five Finger Death Punch
013, Tilburg
dinsdag 13 juni 2017
20:00
DevilDriver
Podium Victorie, Alkmaar
Rob Zombie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Minus The Bear
Paradiso, Amsterdam
20:00
Slayer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 14 juni 2017
22:00
Slydigs
Paradiso, Amsterdam
Nothing But Thieves
Tolhuistuin, Amsterdam
Dinosaur Jr.
Paradiso, Amsterdam
20:00
LEFTOVER CRACK (USA) + O.D. KIDS
Willemeen, Arnhem
19:30
Bongripper / Integrity / Primitive Man / Seven Sisters Of Sleep
Luxor Live, Arnhem
Baroness
Effenaar, Eindhoven
22:00
The Wooden Sky
Merleyn, Nijmegen
Primus
013, Tilburg
Marky Ramone
013, Tilburg
donderdag 15 juni 2017
Primal Scream
Melkweg, Amsterdam
20:00
ROTTING CHRIST (GR) + SVART CROWN (FR)
Willemeen, Arnhem
Sólstafir
Mezz, Breda
20:00
The Courtneys
Vera, Groningen
The Perfect Tool
Duycker, Hoofddorp
22:00
Slydigs
Merleyn, Nijmegen
20:00
Bazzookas
Grenswerk, Venlo
Hallo Venray
Proeflokaal Goesting, Venray
vrijdag 16 juni 2017
Coheed & Cambria
Melkweg, Amsterdam
20:00
King of the World
Podium 't Beest, Goes
Cloud Nothings
Vera, Groningen
21:00
Gyga On Tour
Duycker, Hoofddorp
21:30
Marky Ramone's Blitzkrieg
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Perfect Tool
Gebr. De Nobel, Leiden
19:45
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
The Boxer Rebellion
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Phil Haley & his Comments
dB's, Utrecht
zaterdag 17 juni 2017
20:15
The Perfect Tool
Podium Victorie, Alkmaar
Rats On Rafts/De Kift
Gigant, Apeldoorn
15:00
Death over Drachten - Altar / Distillator / Rotting Christ
Iduna, Drachten
Blaudzun
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Life`s Electric
The Jack, Eindhoven
21:00
Focus / Leif de Leeuw Band
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Exhumed
Metropool, Hengelo
20:30
Def Americans
Corneel, Lelystad
Evanescence
013, Tilburg
Sólstafir
De Helling, Utrecht
18:00
Big Hare / Plan Kruutntoone / Stillwave / Sven Agaath / The Fire Harve
dB's, Utrecht
22:00
Midzomernacht
Timboektoe, Velsen-Noord
zondag 18 juni 2017
19:00
Young Kings (UK) / My only (UK) / Dock 83
Winston, Amsterdam
16:00
Exhumed
Paard, Den Haag
19:00
Monster Magnet
Iduna, Drachten
16:00
Leif de Leeuw Band
Vorstin, Hilversum
20:15
The Perfect Tool
De Pul, Uden
maandag 19 juni 2017
The 1975
AFAS Live, Amsterdam
Five Finger Death Punch
013, Tilburg
dinsdag 20 juni 2017
20:00
Linkin Park
Ziggo Dome, Amsterdam
19:45
Suicide Silence + Inferum + I Die You're Dead
Dynamo, Eindhoven
20:30
DevilDriver
Metropool, Hengelo
Kvelertak
De Helling, Utrecht
woensdag 21 juni 2017
Why?
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bob Wayne
Vera, Groningen
Slayer
013, Tilburg
20:30
Lookapony
Stathe, Utrecht
donderdag 22 juni 2017
20:30
Kitty, Daisy & Lewis (UK)
Winston, Amsterdam
20:00
Me first and the Gimme Gimmes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
Blue Öyster Cult / Queensryche
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 23 juni 2017
King of the World
TT-Circuit Assen, Assen
20:00
Scarlet Stories / Scenario II / Vetrar Draugurinn
Altstadt, Eindhoven
20:00
DR.Q's: BandBQ
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
Anathema
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Altar
Little Devil, Tilburg
zaterdag 24 juni 2017
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Grim Tim / The Bonnevilles
Café Wilhelmina, Eindhoven
22:00
LIVE: Rush, tribute by La Villa Strangiato (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Derivation / Shoot the Messiah
Babylon, Woerden
zondag 25 juni 2017
19:30
Raymond van het Groenewoud
Melkweg, Amsterdam
16:00
Zea
Gigant, Apeldoorn
15:30
Heidevolk
Luxor Live, Arnhem
20:00
Paramore
013, Tilburg
15:30
Archie and the Bunkers / Kitty Kitty Tuna / The Sensational Cousins
dB's, Utrecht
17:45
W.A.O. Metal Battle: Athena's Word / Inferum / Mass Deception / Order
De Bosuil, Weert
dinsdag 27 juni 2017
19:00
Het Zesde Metaal / Spinvis
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Highly Suspect
Effenaar, Eindhoven
Gogol Bordello
Doornroosje, Nijmegen
Mastodon
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 28 juni 2017
21:00
Bob Wayne
Burgerweeshuis, Deventer
Terror
Bibelot, Dordrecht
Cryptopsy
Little Devil, Tilburg
donderdag 29 juni 2017
Anthrax
Podium Victorie, Alkmaar
The Skatalites
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Patronaat, Haarlem