Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
StudioGonz
Gouda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
23:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
Posttheater
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Noorderkerk
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Depot
Leuven
Hedon
Zwolle
22:30
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
Edesche Concertzaal
Ede
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
De Reggehof
Goor
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurcentrum Asse
Asse
20:00
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Brigant
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bar
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
23:00
Atak
Enschede
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
Trix
Antwerpen
22:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
vrijdag 24 februari 2017
20:15
Alex Roeka
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Juhana Livonen
StudioGonz, Gouda
Pater Moeskroen - Fiesta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadshoftheater Vianen, Vianen
23:00
Freaks Of The Forest
Simplon, Groningen
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Het Park, Hoorn
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bloemen & Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Waylon
Rotown, Rotterdam
21:00
Iggy Pop Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Welkom bij de Fresku Show
Posttheater, Arnhem
20:00
The Kik
Patronaat, Haarlem
23:00
Dimitri / Rachelle Grooten / Ramos
Patronaat, Haarlem
20:00
Def Americans
Paard, Den Haag
20:30
The Naked Sweat Drips
Paard, Den Haag
20:00
Barrelhouse
P60, Amstelveen
Raquel Tavares
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Noorderkerk, Sneek
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
NOISEKICK ON TOUR (18+)
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Eva Almagor
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Maarten Hogenhuis / Morris Kliph
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
Alaafeloos
Mezz, Breda
Diggy Dex
Metropool, Hengelo
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rozalén
Melkweg, Amsterdam
Kensington
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
metal battle: The Invict + Inferum + Ocean Depths + Stone Burner
Little Devil, Tilburg
20:30
Pablo Held
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Silhouette Dvd-Presentatie + Support: Picklelegaz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Matthew and the Atlas
Het Depot, Leuven
Toontje Lager
Hedon, Zwolle
22:30
JeBroer
Hedon, Zwolle
21:00
Les Freres Smith
Grounds, Rotterdam
Ronnie Flex
Gigant, Apeldoorn
20:30
Levi Manner
EKKO, Utrecht
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
20:30
Schwarzblut
Duycker, Hoofddorp
21:00
Band of Friends
Duycker, Hoofddorp
Drive Like Maria
Doornroosje, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
De Reggehof, Goor
20:00
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
De Kleine Willem, Enschede
20:15
TenTemPiés
De Helling, Utrecht
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
King Champion Sounds
dB's, Utrecht
Natalia
Cultuurcentrum Asse, Asse
20:00
FABELHAFT
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Yuri Honing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
17:00
Ten Fé
Concerto, Amsterdam
20:00
Hypochristmutreefuzz
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:30
Traumahelikopter
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Iguana Death Cult
Brigant, Arnhem
20:30
Airbag (NO)
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Strand Of Oaks
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Survive
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Rob Klerkx & the Secret
Bibelot, Dordrecht
Clone Records
Bar, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
ATLAS Theater, Emmen
23:00
Waves met Gurney Champion en Mairo Nawaz
Atak, Enschede
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 25 februari 2017
The Analogues - Sgt. Pepper
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Zaantheater, Zaandam
20:00
Lou Patty+ Of Stone and Fire + Relffoxes + Graansilo
Willemeen, Arnhem
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Vorstin, Hilversum
20:00
Drive Like Maria
Vera, Groningen
FEWS
V11, Rotterdam
Rival Sons
Trix, Antwerpen
22:30
Yoruba Soul Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
Taking Back Sunday
TivoliVredenburg, Utrecht
Waylon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Israel Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
Apocalyptica
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kalio Gayo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
20:30
Tangarine
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
20:00
O'G3NE
Theater De Lampegiet, Veenendaal