Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultura
Ede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Mezz
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
OT301
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
De Flux
Zaandam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
van Beresteyn
Veendam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:30
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Ahoy
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
't Ukien
Kampen
21:00
The Corner
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Duycker
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Mythe
Goes
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
donderdag 26 januari 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
20:00
Gallowstreet
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Kendolls
Paard, Den Haag
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
20:00
Vitalic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Stephen Fearing
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Winterland ’76 & special guests – A Tribute to the music of The Band –
Mezz, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Arnhem, Arnhem
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
The T.S. Eliot Appreciation Society
OT301, Amsterdam
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam
20:00
Aaron Lee Tasjan
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Head And The Heart
Tolhuistuin, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band / DJ Tommi / Kypski
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Meervaart, Amsterdam
21:00
Pat Haze / ASAP Ty Ty
Winston, Amsterdam
21:00
Sari Schorr
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 27 januari 2017
20:00
Stairway To Hedon
Hedon, Zwolle
20:15
Dotan - 7 Layers Sessions
Hedon, Zwolle
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Spiegel, Zwolle
REMEMBER PHIL & GARY
Boerderij, Zoetermeer
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Figi Theater, Zeist
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
Alpha Tiger / Hammercult
De Flux, Zaandam
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
van Beresteyn, Veendam
The Pretty Reckless
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dead Elvis / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
[PIAS] Nites - Daniel Docherty/Teme Tan/Temples
EKKO, Utrecht
20:15
Meindert Talma: Jannes van der Wal
TivoliVredenburg, Utrecht
Incognito
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
90's Now
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:30
The Dillinger Escape Plan
013, Tilburg
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Dream The Electric Sleep
Little Devil, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van der Boom
De Meenthe, Steenwijk
20:30
LOS - VAST
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Fleddy Melculy + Rectum Raiders
Het Bolwerk, Sneek
Nashville Pussy
Poppodium Volt, Sittard
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Sabrina Starke
BIRD, Rotterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
Bettie Serveert
Rotown, Rotterdam
21:00
Orgaanklap
V11, Rotterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Dok6, Panningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
21:00
Status Quo Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
The Adele Project
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Muze, Noordwijk
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
T-99
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Dizzy Mizz Lizzy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Lone Wolves: Fickle Ghost + G Voz + We All Think We're Money
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Quintus Popschool Presentatie
't Ukien, Kampen
21:00
Rock the Night 80s Tribute
The Corner, Kampen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Mattias La Eklundh
Duycker, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
New Cool Collective
Duycker, Hoofddorp
End of the Dream
Vorstin, Hilversum
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
21:00
Roots Creation
Metropool, Hengelo
20:30
Emiliana Torrini & The Colorist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Harderwijk, Harderwijk
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Cultura Tres
Vera, Groningen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
BMI Goes India
M.C. Kinky Star, Gent
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
The Dutch Eagles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
20:30
AIDAN & THE WILD
Café Wilhelmina, Eindhoven