Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
De Helling
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
013
Tilburg
22:00
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Idea
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Bar
Rotterdam
De Spil
Roeselare
Hoftheater
Raalte
C.C. Stroud
Putten
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
13:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Martinikerk
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Vera
Groningen
20:30
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Evenementenhal Gorinchem
Gorinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Atak
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
19:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
00:00
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oedipus
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
vrijdag 21 oktober 2016
20:30
Lola Colt
EKKO, Utrecht
21:00
Christian Death / Whispers In The Shadow
De Helling, Utrecht
21:00
Pierre et les Optimistes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dance Classic XXL
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
All Points North / Heavy Hoempa / Wolfpack
De Pul, Uden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
My Generation: Beans And Fatback
013, Tilburg
22:00
Alunah
Little Devil, Tilburg
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
21:30
Lance Canales
Porgy en Bess, Terneuzen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
21:00
Peter Pan Speedrock
Het Bolwerk, Sneek
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
STUFF.
BIRD, Rotterdam
21:00
Hollis Brown + Amanda Pearcy
V11, Rotterdam
De Kift / Rats on Rafts
Bar, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
Welkom bij de Fresku show
Hoftheater, Raalte
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
20:30
Sabrina Starke The dreamers Tour
Groene Engel, Oss
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Indian Askin
Muziekcoöperatie, Meppel
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Model Depose
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Fun Lovin Criminals DJ-set
Gebr. De Nobel, Leiden
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van
Fulcotheater, IJsselstein
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jan Akkerman
Duycker, Hoofddorp
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Shagging Ponies
Vorstin, Hilversum
20:30
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:30
Matt Andersen & The Bona Fide
Metropool, Hengelo
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
Maaike Ouboter
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen
Patronaat, Haarlem
20:00
St. Tropez
Patronaat, Haarlem
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Patronaat, Haarlem
23:00
Rocketfuel
Patronaat, Haarlem
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
20:30
Carminho
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Blanck Mass + support
Vera, Groningen
20:30
Born From Pain / Mindwar
So What!, Gouda
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Stackhouse
Evenementenhal Gorinchem, Gorinchem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Blues Dog
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jimmy LaFave
Atak, Enschede
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Jan Vayne / Petra Berger - Closer Than Ever
ATLAS Theater, Emmen
19:15
Monolord + Limb + Bark + Zaum + Earthship
Dynamo, Eindhoven
20:00
Zuco 103
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Mulligan Brothers
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ian Siegal
Iduna, Drachten
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eek-A-Mouse
Bibelot, Dordrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Slim Cessna's Auto Club
Burgerweeshuis, Deventer
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Ed Struijlaart
Paard, Den Haag
20:15
Tim Knol - Lost & Found
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sophia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lyenn
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Diggy Dex
Mezz, Breda
20:00
Grimmsons / Partisan / Tangled Horns
Mezz, Breda
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
T-Monium met o.a. MagnaCult
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
20:30
Birth of Joy
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Tibbs
Luxor Live, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
00:00
Amsterdam Dance Event
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Sofie Letitre
Concerto, Amsterdam
Noisia
Melkweg, Amsterdam
Gallowstreet
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
The Kills
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jessy Lanza / Polynation / River Tiber / Salute / Sofie Winterson / Vu
Paradiso, Amsterdam
20:00
Famiri (Amsterdam Dance Event)
Oedipus, Amsterdam
The Chainsmokers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Colin Benders
Melkweg, Amsterdam
22:00
Terminal M x Tronic
Q-Factory, Amsterdam
23:00
Markus Schulz
Melkweg, Amsterdam
23:00
ADE Non Stop
Paradiso, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen