Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Speeldoos
Vught
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Grenswerk
Venlo
23:00
De Gym
Groningen
23:00
Maassilo
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Podium Neede
Neede
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
RASA
Utrecht
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:00
Concerto
Amsterdam
21:30
StudioGonz
Gouda
20:30
013
Tilburg
15:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
V11
Rotterdam
15:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Cul de Sac
Tilburg
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Korzo
Den Haag
17:00
So What!
Gouda
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:30
Theater het Hof
Arnhem
15:00
Paco Plumtrek
Almelo
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Mezz
Breda
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Paard
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
13:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Dynamo
Eindhoven
13:00
Dassenakker Live
Houten
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
17:00
Taverne
Bergen
19:30
Paradiso
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Martiniplaza
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Club Ziggo
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
Victorie
Alkmaar
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Flint
Amersfoort
Cultura
Ede
20:15
Musis
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Merleyn
Nijmegen
Schuur
Haarlem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 01 oktober 2016
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
Bryan Ferry
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Broederliefde – Ik Was Al Binnen clubtour + Jonna Fraser
Mezz, Breda
20:00
Border Collective: Ellen Allien
Grenswerk, Venlo
23:00
Bodem / Thee J Johanz
De Gym, Groningen
23:00
Ben UFO / Dasha Rush / DVS1 / Jeff Mills / Job Jobse / Serge / The Bla
Maassilo, Rotterdam
20:30
Balkan Rock Legends
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Back to Black feat. Kim Hoorweg
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Astrid Akse
Billie's Bar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Podium Neede, Neede
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Afrodisiac: Pax Nicholas & the Ridimtaksi
RASA, Utrecht
20:00
a balladeer / Marble Sounds
Corneel, Lelystad
21:00
20 Jaar Conspiracy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
zondag 02 oktober 2016
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:00
The Slow Show
Concerto, Amsterdam
21:30
The Rising Sun
StudioGonz, Gouda
20:30
The Dublin Legends (The Dubliners)
013, Tilburg
15:00
The Clan
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Stephen Steinbrink
V11, Rotterdam
15:00
Stardusters
Altstadt, Eindhoven
21:00
Simon Keats
Cul de Sac, Tilburg
15:00
Ryker's / Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
15:00
Rembrandt Frerichs / Tony Overwater / Vinsent Planjer
Korzo, Den Haag
17:00
Popronde Gouda
So What!, Gouda
19:00
Pera invites Daff: Syrian Underground
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nederlands Kamerkoor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
My Baby
Effenaar, Eindhoven
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Michiel Stekelenburg Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
14:00
Luiza Borac met romantische pianomuziek op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
15:00
Liedjesmakersfestival
Paco Plumtrek, Almelo
19:30
Lesoir / Port Noir
Metropool, Hengelo
20:00
Lea Kliphuis
De Flux, Zaandam
21:00
King of the World
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Kakkmaddafakka
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Joachim Eijlander Bach Cello Suites
Roepaen, Ottersum
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Jaimi Faulkner (AU)
Mezz, Breda
15:00
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Holy Holy + Mitch Rivers
Rotown, Rotterdam
20:30
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Ghostface Killah / Killah Priest
Paard, Den Haag
20:15
Fernando Lameirinhas
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:00
Fathoms / Martyr Defiled / Pelgrim / Raven Called Sin
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Equilibrium / Heidevolk
Dynamo, Eindhoven
13:00
Edo Donkers
Dassenakker Live, Houten
15:30
Desray Presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
15:30
Chris Ronald
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Chris Pureka
Roepaen, Ottersum
19:00
Bry / Roo Panes / Leo Stannard
Melkweg, Amsterdam
16:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
21:30
Black Oak
Vera, Groningen
17:00
Bag Of Bones
Taverne, Bergen
19:30
Augustana
Paradiso, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 03 oktober 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
NPO Radio 2 presenteert: Bryan Ferry
Martiniplaza, Groningen
Nickelback
Ziggo Dome, Amsterdam
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Life`s Electric
Club Ziggo, Amsterdam
20:30
Kakkmaddafakka
Rotown, Rotterdam
John Garcia
Victorie, Alkmaar
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Freakwater
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Frankie Ballard
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Bry / Leo Stannard / Roo Panes
Merleyn, Nijmegen
20:00
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
dinsdag 04 oktober 2016
Wovenhand
Effenaar, Eindhoven
19:30
Watsky
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Dublin Legends
De Oosterpoort, Groningen
The Boxer Rebellion
013, Tilburg
20:30
Soweto Soul!
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Self Defense Family / Creative Adult
Winston, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ragazze Quartet - Fellow Travelers
Flint, Amersfoort
Paul de Munnik
Cultura, Ede
20:15
Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem
MØ
Paradiso, Amsterdam
19:30
Moaning Cities / Monkey 3
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mister and Mississippi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
22:00
Living Hour
Paradiso, Amsterdam
Lesoir / Port Noir
Patronaat, Haarlem
20:00
Kakkmaddafakka
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jon and Roy
Rotown, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Freakwater
Merleyn, Nijmegen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Bry / Leo Stannard / Roo Panes
TivoliVredenburg, Utrecht