Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
21:30
Vera
Groningen
16:00
dB's
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Vorstin
Hilversum
13:00
Dassenakker Live
Houten
Dynamo
Eindhoven
13:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
18:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Roepaen
Ottersum
Doornroosje
Nijmegen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
19:30
Metropool
Hengelo
15:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Theater het Hof
Arnhem
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
So What!
Gouda
15:00
Korzo
Den Haag
15:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
15:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
013
Tilburg
21:30
StudioGonz
Gouda
14:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Victorie
Alkmaar
20:30
Rotown
Rotterdam
Club Ziggo
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schuur
Haarlem
20:30
Merleyn
Nijmegen
Witte Theater
IJmuiden
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
Cultura
Ede
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
zaterdag 01 oktober 2016
The Bouncing Souls / The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
19:00
The Essence
Baroeg, Rotterdam
15:00
The Great Communicators
Concerto, Amsterdam
20:30
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
The New Poor
Vera, Groningen
The Paper Kites
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The T.S. Eliot Appreciation Society (release show)
EKKO, Utrecht
17:00
The Workmates
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Three Horns and a Bass
The Hub for Expats, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Vreemde Kostgangers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
23:30
Welcome to the Future - 25 jaar Quazar
Paradiso, Amsterdam
22:00
White Miles
Vera, Groningen
19:30
World Music Day with Marco Santos & Friends
Paard, Den Haag
zondag 02 oktober 2016
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Augustana
Paradiso, Amsterdam
17:00
Bag Of Bones
Taverne, Bergen
21:30
Black Oak
Vera, Groningen
16:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
19:00
Bry / Roo Panes / Leo Stannard
Melkweg, Amsterdam
15:00
Chris Pureka
Roepaen, Ottersum
15:30
Chris Ronald
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Desray Presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
13:00
Edo Donkers
Dassenakker Live, Houten
Equilibrium / Heidevolk
Dynamo, Eindhoven
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadshoftheater Vianen, Vianen
18:00
Fathoms / Martyr Defiled / Pelgrim / Raven Called Sin
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Fernando Lameirinhas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ghostface Killah / Killah Priest
Paard, Den Haag
20:30
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Holy Holy + Mitch Rivers
Rotown, Rotterdam
15:00
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Jaimi Faulkner (AU)
Mezz, Breda
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
Joachim Eijlander Bach Cello Suites
Roepaen, Ottersum
Kakkmaddafakka
Doornroosje, Nijmegen
21:00
King of the World
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Lea Kliphuis
De Flux, Zaandam
19:30
Lesoir / Port Noir
Metropool, Hengelo
15:00
Liedjesmakersfestival
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
14:00
Luiza Borac met romantische pianomuziek op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
19:30
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Michiel Stekelenburg Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
20:00
My Baby
Effenaar, Eindhoven
20:30
Nederlands Kamerkoor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Pera invites Daff: Syrian Underground
Paradiso, Amsterdam
17:00
Popronde Gouda
So What!, Gouda
15:00
Rembrandt Frerichs / Tony Overwater / Vinsent Planjer
Korzo, Den Haag
15:00
Ryker's / Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
21:00
Simon Keats
Cul de Sac, Tilburg
15:00
Stardusters
Altstadt, Eindhoven
21:00
Stephen Steinbrink
V11, Rotterdam
15:00
The Clan
Het Bolwerk, Sneek
20:30
The Dublin Legends (The Dubliners)
013, Tilburg
21:30
The Rising Sun
StudioGonz, Gouda
14:00
The Slow Show
Concerto, Amsterdam
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
maandag 03 oktober 2016
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bry / Leo Stannard / Roo Panes
Merleyn, Nijmegen
19:30
Frankie Ballard
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Freakwater
Bitterzoet, Amsterdam
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY
De Oosterpoort, Groningen
John Garcia
Victorie, Alkmaar
20:30
Kakkmaddafakka
Rotown, Rotterdam
Life`s Electric
Club Ziggo, Amsterdam
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Nickelback
Ziggo Dome, Amsterdam
NPO Radio 2 presenteert: Bryan Ferry
Martiniplaza, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 04 oktober 2016
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Bruut! / Wilfried de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bry / Leo Stannard / Roo Panes
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schuur, Haarlem
20:30
Freakwater
Merleyn, Nijmegen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Witte Theater, IJmuiden
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon and Roy
Rotown, Rotterdam
20:00
Kakkmaddafakka
Tolhuistuin, Amsterdam
Lesoir / Port Noir
Patronaat, Haarlem
22:00
Living Hour
Paradiso, Amsterdam
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Mister and Mississippi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Moaning Cities / Monkey 3
Doornroosje, Nijmegen
MØ
Paradiso, Amsterdam
20:15
Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem
Paul de Munnik
Cultura, Ede
20:15
Ragazze Quartet - Fellow Travelers
Flint, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Self Defense Family / Creative Adult
Winston, Amsterdam
20:30
Soweto Soul!
De Oosterpoort, Groningen
The Boxer Rebellion
013, Tilburg